Kazlų Rūda

(Marijampolė 7x7, 2016m. pirmenybės)
Vidutinis amžius: 28.84


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Žilvinas MažeikaVartininkas1993-05-01000
Edvinas SutkusGynėjas000
Mindaugas RagauskasGynėjas1988-04-21000
Marius DominauskasGynėjas1000
Nerijus DulskusGynėjas000
Dominykas GirdvainisSaugas300
Audrius KairiūkštisSaugas310
Ignas PačėsaSaugas900
Šarūnas KrinickasSaugas320
Deividas PlečkaitisSaugas1020
Tomas ŽūkasSaugas600
Edgaras JokubauskasSaugas000
Augenijus BesarabovasSaugas710
Kęstutis KleivaPuolėjas300
Edvardas MarčiulynasPuolėjas100
Darius SederevičiusPuolėjas400

Sezono įvykiai (Marijampolė 7x7, 2016m. pirmenybės)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-04-261Akapela - Kazlų Rūda2:4
22016-05-032Sveikata-2 - Kazlų Rūda1:3
32016-05-093Kazlų Rūda - SM-Širvinta2:7
42016-05-164Veteranai - Kazlų Rūda3:3
52016-05-235Gižai - Kazlų Rūda2:1
62016-05-306Kazlų Rūda - SM-20003:1
72016-06-067PILVIŠKIAI - Kazlų Rūda3:5
82016-08-298Akapela - Kazlų Rūda2:4
92016-09-059Sveikata-2 - Kazlų Rūda1:7
102016-09-1210Kazlų Rūda - SM-Širvinta1:5
112016-09-1911Veteranai - Kazlų Rūda2:2
122016-09-2612Gižai - Kazlų Rūda3:13
132016-10-0313Kazlų Rūda - SM-20005:3
142016-10-0914PILVIŠKIAI - Kazlų Rūda2:6

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Marijampolė 7x72019 metų sezonasKazlų Rūda117411Detali istorija
Marijampolė 7x72017 m. pirmenybėsKazlų Rūda123060Detali istorija
Marijampolė 7x72016m. pirmenybėsKazlų Rūda145960Detali istorija
Marijampolės MFL2018 m. pirmenybėsKazlų Rūda2000Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1312016617+4936
2Eagle Team - Žibintas1310128135+4631
3FK Rytas137065946+1321
4FK Rotalis136253532+320
5Maracana136254849-120
6FK Fortitudo136254552-720
7Western Union136164545019
8FC IndEx136164448-419
9FK Polivektris135264644+217
10SKK Oniksas133463837+113
11FK Spartakas1320113790-536
12FK Riešė1311112978-494

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
17 Varžybų:8
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:12
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
16 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
14 Varžybų:12
Artur Juchno Komanda:El Dorado
14 Varžybų:10
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
13 Varžybų:13
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
12 Varžybų:12
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:9
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
11 Varžybų:10
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:10

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 4
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Robertas Vrublevskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 1
Aleksas Lukaševičius Komanda:FK Spartakas
1 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
1 1
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 1
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
0 2
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 2
Rugpjūtis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: