FK Nadruvis

(Kauno MFL 8x8, 2016 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 31.88

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Tomas PagirysVartininkas000
1Aivaras ŽukauskasVartininkas1993-10-2618290000
99Jaroslavas JanauskasVartininkas1994-05-1018065001
50Arūnas KavaliauskasGynėjas1964-01-0817290000
Igoris SarkisovasGynėjas1992-02-0316580000
11Airidas PoškaGynėjas1991-03-1118682000
Deividas MartinavičiusGynėjas1992-07-0918288000
24Jonas AkelisGynėjas1993-06-2417874100
13Mindaugas RipinskasGynėjas1992-11-2218075000
88Vladimir NilmajerGynėjas1988-04-0918486000
8Egidijus DigrysGynėjas1990-01-01184100110
Alex KaskoGynėjas1989-08-0318090000
30Artūras GečasSaugas1990-08-2018685100
6Vytautas MilašiusSaugas1990-03-1819273400
7Mindaugas VaitiekaitisSaugas1980-01-0617373100
22Ihor VolynetsSaugas1987-02-2018180000
10Giedrius NavikauskasSaugas1981-02-1017777000
20Piotras VoronovasSaugas1993-09-2718180000
80Andrius AštrauskasSaugas1994-07-2718270000
18Vilius ŠiugždinisSaugas1992-04-1517367000
18Egidijus VaitiekaitisPuolėjas1977-10-1817785000
21Kazys StoknaPuolėjas1986-12-1918380700

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2016 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-05-19FK Nadruvis - Pabandom1:1
22016-05-26FK Nadruvis - Nemunas4:1
32016-06-02Baltic Transline - FK Nadruvis0:0
42016-06-09Nemunas - FK Nadruvis0:0
52016-06-30FK Nadruvis - Pabandom3:1
62016-07-07Baltic Transline - FK Nadruvis3:2
72016-07-28Pabandom - FK Nadruvis1:3
82016-08-02Baltic Transline - FK Nadruvis1:1
92016-08-18FK Nadruvis - Nemunas1:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82019 m. sezonasFK Nadruvis1211101Detali istorija
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasFK Nadruvis121740Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasFK Nadruvis122160Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasFK Nadruvis91511Detali istorija
Kauno MFL 8x82015 m. sezonasFK Nadruvis152020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Eagle Team - Žibintas00000000
2FK Eksperimentas00000000
3El Dorado00000000
4FK Barbakanas00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Balandis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Mūsų partneriai: