Nemunas

(Kauno MFL 8x8, 2016 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 30.74

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
5Darius RimkusVartininkas1987-04-1818499000
16Simas JanauskasVartininkas1996-08-0419493000
2Ramūnas LukaševičiusGynėjas1983-10-0518198510
3Evaldas RimkusGynėjas1978-09-21200110000
4Ignas MedušauskasGynėjas1985-01-0116964000
9Marius KemežysGynėjas1982-07-1318280000
11Nerijus ŽagarasGynėjas1983-02-1817984000
12Tautvydas JasiūnasGynėjas1997-01-2718592000
6Elvinas GliužeckasSaugas1990-03-1018585000
7Giedrius BušniauskasSaugas1982-03-1018888010
8Vytautas JanonisSaugas1981-09-1917583200
14Mindaugas LukoševičiusSaugas1992-10-2817880000
1Tomas JasiūnasPuolėjas1990-06-2917880100
10Vaidas LukaševičiusPuolėjas1981-05-2718190000
13Lukas SilvanavičiusPuolėjas1997-07-2717364200
15Armandas LapinskasPuolėjas1997-08-1817468000

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2016 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-05-19Baltic Transline - Nemunas4:2
22016-05-26FK Nadruvis - Nemunas4:1
32016-05-30Nemunas - Pabandom1:1
42016-06-09Nemunas - FK Nadruvis0:0
52016-06-30Baltic Transline - Nemunas3:1
62016-07-07Nemunas - Pabandom2:3
72016-07-27Baltic Transline - Nemunas5:1
82016-08-08Pabandom - Nemunas6:2
92016-08-18FK Nadruvis - Nemunas1:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasNemunas121461Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasNemunas91020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1310215119+3232
2FK Rytas1310036036+2430
3Eagle Team - Žibintas139227133+3829
4VFM137154739+822
5FK Riešė135352825+318
6Western Union134454942+716
7FC IndEx135175156-516
8SKK Oniksas133282961-3211
9FK Fortitudo1321103371-387
10FK Spartakas1312102461-375

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:12
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
14 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
13 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
13 Varžybų:11
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
13 Varžybų:12
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
12 Varžybų:9
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
11 Varžybų:13
Eduard Grudinskij* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:12
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
11 Varžybų:10
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 3
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 3
Ercan Gurel Komanda:Western Union
1 1
Paulius Lekarevičius* Komanda:SKK Oniksas
1 1
Rūgsėjis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: