Nemunas

(Kauno MFL 8x8, 2016 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 30.89

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
5Darius RimkusVartininkas1987-04-1818499000
16Simas JanauskasVartininkas1996-08-0419493000
2Ramūnas LukaševičiusGynėjas1983-10-0518198510
3Evaldas RimkusGynėjas1978-09-21200110000
4Ignas MedušauskasGynėjas1985-01-0116964000
9Marius KemežysGynėjas1982-07-1318280000
11Nerijus ŽagarasGynėjas1983-02-1817984000
12Tautvydas JasiūnasGynėjas1997-01-2718592000
6Elvinas GliužeckasSaugas1990-03-1018585000
7Giedrius BušniauskasSaugas1982-03-1018888010
8Vytautas JanonisSaugas1981-09-1917583200
14Mindaugas LukoševičiusSaugas1992-10-2817880000
1Tomas JasiūnasPuolėjas1990-06-2917880100
10Vaidas LukaševičiusPuolėjas1981-05-2718190000
13Lukas SilvanavičiusPuolėjas1997-07-2717364200
15Armandas LapinskasPuolėjas1997-08-1817468000

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2016 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-05-19Baltic Transline - Nemunas4:2
22016-05-26FK Nadruvis - Nemunas4:1
32016-05-30Nemunas - Pabandom1:1
42016-06-09Nemunas - FK Nadruvis0:0
52016-06-30Baltic Transline - Nemunas3:1
62016-07-07Nemunas - Pabandom2:3
72016-07-27Baltic Transline - Nemunas5:1
82016-08-08Pabandom - Nemunas6:2
92016-08-18FK Nadruvis - Nemunas1:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasNemunas121461Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasNemunas91020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1814317523+5245
2Eagle Team - Žibintas1812339850+4839
3FK Rytas1812067560+1536
4VFM189187271+128
5SKK Oniksas187295071-2123
6Western Union186486363022
7FC IndEx1871106873-522
8FK Riešė1853103647-1118
9FK Fortitudo1851124380-3716
10FK Spartakas1832134385-4211

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
25 Varžybų:16
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
23 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
22 Varžybų:18
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
22 Varžybų:16
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
19 Varžybų:17
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
16 Varžybų:15
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
16 Varžybų:17
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
16 Varžybų:14
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:18
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:16

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
1 5
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 4
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
1 2
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Artūras Jeršovas Komanda:VFM
0 3
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Lapkritis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Mūsų partneriai: