Nemunas

(Kauno MFL 8x8, 2016 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 30.56

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
5Darius RimkusVartininkas1987-04-1818499000
16Simas JanauskasVartininkas1996-08-0419493000
2Ramūnas LukaševičiusGynėjas1983-10-0518198510
3Evaldas RimkusGynėjas1978-09-21200110000
4Ignas MedušauskasGynėjas1985-01-0116964000
9Marius KemežysGynėjas1982-07-1318280000
11Nerijus ŽagarasGynėjas1983-02-1817984000
12Tautvydas JasiūnasGynėjas1997-01-2718592000
6Elvinas GliužeckasSaugas1990-03-1018585000
7Giedrius BušniauskasSaugas1982-03-1018888010
8Vytautas JanonisSaugas1981-09-1917583200
14Mindaugas LukoševičiusSaugas1992-10-2817880000
1Tomas JasiūnasPuolėjas1990-06-2917880100
10Vaidas LukaševičiusPuolėjas1981-05-2718190000
13Lukas SilvanavičiusPuolėjas1997-07-2717364200
15Armandas LapinskasPuolėjas1997-08-1817468000

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2016 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-05-19Baltic Transline - Nemunas4:2
22016-05-26FK Nadruvis - Nemunas4:1
32016-05-30Nemunas - Pabandom1:1
42016-06-09Nemunas - FK Nadruvis0:0
52016-06-30Baltic Transline - Nemunas3:1
62016-07-07Nemunas - Pabandom2:3
72016-07-27Baltic Transline - Nemunas5:1
82016-08-08Pabandom - Nemunas6:2
92016-08-18FK Nadruvis - Nemunas1:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasNemunas121461Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasNemunas91020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Rytas97023625+1121
2El Dorado96213214+1820
3Eagle Team - Žibintas96124522+2319
4VFM95133124+716
5FK Riešė93331614+212
6FC IndEx93153737010
7Western Union92342632-69
8SKK Oniksas92252336-138
9FK Fortitudo92162034-147
10FK Spartakas91261644-285

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 9

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
13 Varžybų:8
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
10 Varžybų:9
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
10 Varžybų:9
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
9 Varžybų:7
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
9 Varžybų:8
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
9 Varžybų:9
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
8 Varžybų:8
Eduard Grudinskij* Komanda:FC IndEx
8 Varžybų:9
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
7 Varžybų:7
Artūras Jeršovas Komanda:VFM
7 Varžybų:6

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 3
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 3
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Paulius Lekarevičius* Komanda:SKK Oniksas
1 1
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 2
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
0 2
Martynas Misevičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 2
Liepa   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Mūsų partneriai: