Nemunas

(Kauno MFL 8x8, 2016 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 31.15

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
5Darius RimkusVartininkas1987-04-1818499000
16Simas JanauskasVartininkas1996-08-0419493000
2Ramūnas LukaševičiusGynėjas1983-10-0518198510
3Evaldas RimkusGynėjas1978-09-21200110000
4Ignas MedušauskasGynėjas1985-01-0116964000
9Marius KemežysGynėjas1982-07-1318280000
11Nerijus ŽagarasGynėjas1983-02-1817984000
12Tautvydas JasiūnasGynėjas1997-01-2718592000
6Elvinas GliužeckasSaugas1990-03-1018585000
7Giedrius BušniauskasSaugas1982-03-1018888010
8Vytautas JanonisSaugas1981-09-1917583200
14Mindaugas LukoševičiusSaugas1992-10-2817880000
1Tomas JasiūnasPuolėjas1990-06-2917880100
10Vaidas LukaševičiusPuolėjas1981-05-2718190000
13Lukas SilvanavičiusPuolėjas1997-07-2717364200
15Armandas LapinskasPuolėjas1997-08-1817468000

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2016 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-05-19Baltic Transline - Nemunas4:2
22016-05-26FK Nadruvis - Nemunas4:1
32016-05-30Nemunas - Pabandom1:1
42016-06-09Nemunas - FK Nadruvis0:0
52016-06-30Baltic Transline - Nemunas3:1
62016-07-07Nemunas - Pabandom2:3
72016-07-27Baltic Transline - Nemunas5:1
82016-08-08Pabandom - Nemunas6:2
92016-08-18FK Nadruvis - Nemunas1:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasNemunas121461Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasNemunas91020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Žvėryno bulls4301169+79
2Ads Auto Nemenčinė42201410+48
3SKK Oniksas62131916+37
4WorldOne United62041323-106
5FK Juventus.lt210145-13
6FK Barbakanas201158-31

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
14 Varžybų:6
Danielius Vaitkus Komanda:Žvėryno bulls
6 Varžybų:4
Edgaras Kalkys Komanda:WorldOne United
6 Varžybų:6
Andžej Ščepakov Komanda:Ads Auto Nemenčinė
5 Varžybų:4
Jevgenij Grochackij Komanda:Ads Auto Nemenčinė
3 Varžybų:4
Gintautas Sidorovas Komanda:FK Juventus.lt
3 Varžybų:2
Augustinas Jucevičius Komanda:Žvėryno bulls
3 Varžybų:4
Edvin Moroz* Komanda:WorldOne United
2 Varžybų:2
Vaidas Daugėla Komanda:Žvėryno bulls
2 Varžybų:4
Miroslav Valentinovič Komanda:Ads Auto Nemenčinė
2 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 1
Vasaris   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Mūsų partneriai: