Žvėryno bulls

(Oniksas CUP, 2017 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 44.05

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Renatas SužiedelisVartininkas1982-04-05000
Vladimir TolkačiovVartininkas1984-03-18000
Andrius RakštysGynėjas1983-02-01000
Vidimantas VenckūnasGynėjas1980-12-15000
Genadijus RynkovičiusGynėjas1966-08-25000
Mark StaškėvičGynėjas1975-06-09100
Rimgaudas VaitkusSaugas1957-09-10100
Valdemar PetrovskijSaugas1977-10-18000
Michail TitovSaugas1980-02-25100
Jurijus NikonovasSaugas1970-04-20410
Valerij LiachovičSaugas1974-10-18210
Artur PileckijSaugas1989-03-04000
Rimas RamonasSaugas1977-05-24000
Vaidas DaugėlaSaugas1961-01-05100
Donatas SeliavaSaugas1977-09-13000
Danielius VaitkusPuolėjas1979-03-151100
Aleksandras JegorovasPuolėjas1984-02-14701


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasŽvėryno bulls216790Detali istorija
MFL2015 metų sezonasŽvėryno bulls196560Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiŽvėryno bulls41430Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasŽvėryno bulls104120Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsŽvėryno bulls104400Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsŽvėryno bulls103200Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasŽvėryno bulls102821Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasŽvėryno bulls122000Detali istorija
Oniksas CUP2015 m. sezonasŽvėryno bulls121800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado77002710+1721
2FC IndEx76012718+918
3Maracana75112615+1116
4GREEN TOWN - FK Eagle Team74122919+1013
5SKK Oniksas - TEC74032119+212
6FK Rytas72142326-37
7FK Eksperimentas72051021-116
8FK Polivektris71151627-114
9FK Fortitudo71061522-73
10FK Rotalis71061027-173

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
11 Varžybų:6
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
11 Varžybų:7
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
7 Varžybų:5
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
6 Varžybų:6
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
6 Varžybų:7
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:5
Tomas Skinder Komanda:FK Polivektris
5 Varžybų:6
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
5 Varžybų:6
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:6

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Jevgenij Barbarovič Komanda:FK Polivektris
1 0
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
0 1
Ernest Plavskij* Komanda:FK Eksperimentas
0 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
0 1
Rugpjūtis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: