Kazlų Rūda

(Vilkaviškis 7x7, 2017 m. pirmenybės)

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Tautvydas ZavickasVartininkas000
Audrius Kizelis Gynėjas000
Deividas SenkusGynėjas010
Marius DominauskasGynėjas310
Augenijus BesarabovasSaugas210
Deividas PlečkaitisSaugas1210
Jonas BlažysSaugas100
Edgaras JokubauskasSaugas000
Aurelijus JakilaitisSaugas300
Ignas PačėsaSaugas100
Airidas SidaravičiusSaugas110
Audrius KairiūkštisSaugas100
Lukas RuseckasSaugas110
Tomas ŽūkasSaugas000
Evaldas VyšniauskasSaugas000
Osvaldas ŠarauskasSaugas100
Kęstutis KleivaPuolėjas100
Darius SederevičiusPuolėjas200
Edvardas MarčiulynasPuolėjas100

Sezono įvykiai (Vilkaviškis 7x7, 2017 m. pirmenybės)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12017-05-092Sveikata-2 - Kazlų Rūda1:3
22017-05-163Kazlų Rūda - SM-Širvinta1:1
32017-05-234Veteranai - Kazlų Rūda4:1
42017-05-305Gižai - Kazlų Rūda0:4
52017-06-066Kazlų Rūda - SM-20003:4
62017-06-137PILVIŠKIAI - Kazlų Rūda3:6
72017-09-058Kazlų Rūda - SM-Širvinta1:2
82017-09-129Gižai - Kazlų Rūda1:4
92017-09-1910Kazlų Rūda - SM-20001:1
102017-09-2611PILVIŠKIAI - Kazlų Rūda1:3
112017-10-1013Veteranai - Kazlų Rūda3:1
122017-10-1714Sveikata-2 - Kazlų Rūda3:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Vilkaviškis 7x72017 m. pirmenybėsKazlų Rūda123060Detali istorija
Vilkaviškis 7x72016m. pirmenybėsKazlų Rūda145960Detali istorija
Marijampolės MFL2018 m. pirmenybėsKazlų Rūda2000Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1310215119+3232
2FK Rytas1310036036+2430
3Eagle Team - Žibintas139227133+3829
4VFM137154739+822
5FK Riešė135352825+318
6Western Union134454942+716
7FC IndEx135175156-516
8SKK Oniksas133282961-3211
9FK Fortitudo1321103371-387
10FK Spartakas1312102461-375

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:12
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
14 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
13 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
13 Varžybų:11
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
13 Varžybų:12
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
12 Varžybų:9
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
11 Varžybų:13
Eduard Grudinskij* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:12
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
11 Varžybų:10
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 3
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 3
Ercan Gurel Komanda:Western Union
1 1
Paulius Lekarevičius* Komanda:SKK Oniksas
1 1
Rūgsėjis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: