Pozityvūs

(Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 28.01


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
100Marius JakštasVartininkas1992-09-0117569000
1Lukas LipkevičiusVartininkas1994-11-0218890000
14Saulius JuočiūnasGynėjas1996-03-2018984000
46Vidmantas BaltrušaitisGynėjas1972-03-0617080000
12Deividas KreičmonasGynėjas1993-07-2218678000
Ričardas KundelisGynėjas1996-04-0417979000
15Laimonas SūdžiusGynėjas1966-10-1518080010
69Lukas ŽukauskasGynėjas1992-10-2918686100
11Renatas DranginisGynėjas1977-05-3018086000
14Andrius MačysGynėjas1996-04-2217880000
18Raimondas PerednisSaugas1986-07-0917680000
13Romanas IngaunisSaugas1985-10-2517770030
Tautvydas EidukaitisSaugas1989-06-0118483000
Aurimas ČernakauskasSaugas1991-10-2418081000
16Dovydas PociūnasSaugas1995-11-0118680000
9Artūras SidorenkoSaugas1992-12-0118277000
8Mindaugas EitutisSaugas1981-08-1317085100
88Gratas PlatušisSaugas1993-01-1118389010
Kęstutis LapėnasSaugas1993-11-1118380000
7Andrius RatkevičiusSaugas1994-09-0518583010
20Žydrūnas JuodisSaugas1992-04-2418285010
10Paulius ŽukovasPuolėjas1999-05-2917369610
17Martynas ValentaPuolėjas1997-09-2018490010
5Gytis GarbačiauskasPuolėjas1996-10-3018694110
21Eivydas BučelisPuolėjas1991-12-1117268300
4Mantas MykolaitisPuolėjas1996-03-0417772210

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12018-05-191FK Nadruvis - Pozityvūs1:4
22018-05-262Pozityvūs - Baltic Transline0:2
32018-06-023Pozityvūs - Sparta1:3
42018-06-094FK Mėgėjai - Pozityvūs2:3
52018-07-046Pozityvūs - FC Garliavos United1:2
62018-07-117FK Nadruvis - Pozityvūs0:0
72018-07-188Pozityvūs - Patriotai2:0
82018-07-259Sparta - Pozityvūs5:1
92018-09-0210Patriotai - Pozityvūs3:4
102018-09-0911Pozityvūs - Baltic Transline1:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasPozityvūs1014110Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasPozityvūs1229132Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado129214518+2729
2FK Rytas129034533+1227
3Eagle Team - Žibintas128226731+3626
4VFM127144633+1322
5FK Riešė125342520+518
6Western Union123453842-413
7FC IndEx124174653-713
8SKK Oniksas123272950-2111
9FK Fortitudo122193056-267
10FK Spartakas121292257-355

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 12

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
17 Varžybų:11
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
14 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
13 Varžybų:12
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
13 Varžybų:10
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
12 Varžybų:9
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
11 Varžybų:12
Eduard Grudinskij* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:12
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:11
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:10
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
10 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 3
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Ercan Gurel Komanda:Western Union
1 1
Paulius Lekarevičius* Komanda:SKK Oniksas
1 1
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
0 2
Rūgsėjis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: