Pozityvūs

(Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 29.28


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Sergėjus KoschonenkaVartininkas1993-06-1019378000
1Lukas LipkevičiusVartininkas1994-11-0218890000
100Marius JakštasVartininkas1992-09-0117569000
15Laimonas SūdžiusGynėjas1966-10-1518080010
69Lukas ŽukauskasGynėjas1992-10-2918686100
11Renatas DranginisGynėjas1977-05-3018086000
14Andrius MačysGynėjas1996-04-2217880100
14Saulius JuočiūnasGynėjas1996-03-2018984000
46Vidmantas BaltrušaitisGynėjas1972-03-0617080000
12Deividas KreičmonasGynėjas1993-07-2218678000
Ričardas KundelisGynėjas1996-04-0417979000
Aurimas ČernakauskasSaugas1991-10-2418081000
16Dovydas PociūnasSaugas1995-11-0118680000
9Artūras SidorenkoSaugas1992-12-0118277000
8Mindaugas EitutisSaugas1981-08-1317085100
88Gratas PlatušisSaugas1993-01-1118389010
Kęstutis LapėnasSaugas1993-11-1118380000
7Andrius RatkevičiusSaugas1994-09-0518583010
20Žydrūnas JuodisSaugas1992-04-2418285010
18Raimondas PerednisSaugas1986-07-0917680000
13Romanas IngaunisSaugas1985-10-2517770040
Edvinas BlekasSaugas1996-01-0917570210
Tautvydas EidukaitisSaugas1989-06-0118483000
17Martynas ValentaPuolėjas1997-09-2018490010
5Gytis GarbačiauskasPuolėjas1996-10-3018694220
21Eivydas BučelisPuolėjas1991-12-1117268300
4Mantas MykolaitisPuolėjas1996-03-0417772220
Saimonas KupstaitisPuolėjas1950-10-10150100000
10Paulius ŽukovasPuolėjas1999-05-2917369630

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12018-05-191FK Nadruvis - Pozityvūs1:4
22018-05-262Pozityvūs - Baltic Transline0:2
32018-06-023Pozityvūs - Sparta1:3
42018-06-094FK Mėgėjai - Pozityvūs2:3
52018-07-046Pozityvūs - FC Garliavos United1:2
62018-07-117FK Nadruvis - Pozityvūs0:0
72018-07-188Pozityvūs - Patriotai2:0
82018-07-259Sparta - Pozityvūs5:1
92018-09-0210Patriotai - Pozityvūs3:4
102018-09-0911Pozityvūs - Baltic Transline1:1
112018-09-3011Pozityvūs - FK Mėgėjai2:3
122018-09-3012Pozityvūs - FC Garliavos United2:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasPozityvūs1218170Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasPozityvūs1229132Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1814317523+5245
2Eagle Team - Žibintas1812339850+4839
3FK Rytas1812067560+1536
4VFM189187271+128
5SKK Oniksas187295071-2123
6Western Union186486363022
7FC IndEx1871106873-522
8FK Riešė1853103647-1118
9FK Fortitudo1851124380-3716
10FK Spartakas1832134385-4211

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
25 Varžybų:16
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
23 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
22 Varžybų:18
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
22 Varžybų:16
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
19 Varžybų:17
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
16 Varžybų:15
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
16 Varžybų:17
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
16 Varžybų:14
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:18
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:16

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
1 5
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 4
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
1 2
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Artūras Jeršovas Komanda:VFM
0 3
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Lapkritis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Mūsų partneriai: