Pozityvūs

(Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 29.61


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Lukas LipkevičiusVartininkas1994-11-0218890000
Sergėjus KoschonenkaVartininkas1993-06-1019378000
100Marius JakštasVartininkas1992-09-0117569000
46Vidmantas BaltrušaitisGynėjas1972-03-0617080000
15Laimonas SūdžiusGynėjas1966-10-1518080010
Ričardas KundelisGynėjas1996-04-0417979000
14Andrius MačysGynėjas1996-04-2217880100
14Saulius JuočiūnasGynėjas1996-03-2018984000
12Deividas KreičmonasGynėjas1993-07-2218678000
11Renatas DranginisGynėjas1977-05-3018086000
69Lukas ŽukauskasGynėjas1992-10-2918686100
Aurimas ČernakauskasSaugas1991-10-2418081000
7Andrius RatkevičiusSaugas1994-09-0518583010
8Mindaugas EitutisSaugas1981-08-1317085100
9Artūras SidorenkoSaugas1992-12-0118277000
18Raimondas PerednisSaugas1986-07-0917680000
Edvinas BlekasSaugas1996-01-0917570210
20Žydrūnas JuodisSaugas1992-04-2418285010
16Dovydas PociūnasSaugas1995-11-0118680000
Kęstutis LapėnasSaugas1993-11-1118380000
13Romanas IngaunisSaugas1985-10-2517770040
88Gratas PlatušisSaugas1993-01-1118389010
Tautvydas EidukaitisSaugas1989-06-0118483000
21Eivydas BučelisPuolėjas1991-12-1117268300
10Paulius ŽukovasPuolėjas1999-05-2917369630
5Gytis GarbačiauskasPuolėjas1996-10-3018694220
17Martynas ValentaPuolėjas1997-09-2018490010
4Mantas MykolaitisPuolėjas1996-03-0417772220
Saimonas KupstaitisPuolėjas1950-10-10150100000

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12018-05-191FK Nadruvis - Pozityvūs1:4
22018-05-262Pozityvūs - Baltic Transline0:2
32018-06-023Pozityvūs - Sparta1:3
42018-06-094FK Mėgėjai - Pozityvūs2:3
52018-07-046Pozityvūs - FC Garliavos United1:2
62018-07-117FK Nadruvis - Pozityvūs0:0
72018-07-188Pozityvūs - Patriotai2:0
82018-07-259Sparta - Pozityvūs5:1
92018-09-0210Patriotai - Pozityvūs3:4
102018-09-0911Pozityvūs - Baltic Transline1:1
112018-09-3011Pozityvūs - FK Mėgėjai2:3
122018-09-3012Pozityvūs - FC Garliavos United2:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasPozityvūs1218170Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasPozityvūs1229132Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado00000000
2FK Rytas00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai
2019-03-23El DoradoFK Rytas

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Kovas   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Mūsų partneriai: