Pozityvūs

(Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)

Komandos vadovas: Laimonas Sūdžius

Vidutinis amžius: 29.86


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
100Marius JakštasVartininkas1992-09-0117569000
1Lukas LipkevičiusVartininkas1994-11-0218890000
Sergėjus KoschonenkaVartininkas1993-06-1019378000
14Andrius MačysGynėjas1996-04-2217880100
14Saulius JuočiūnasGynėjas1996-03-2018984000
12Deividas KreičmonasGynėjas1993-07-2218678000
11Renatas DranginisGynėjas1977-05-3018086000
69Lukas ŽukauskasGynėjas1992-10-2918686100
46Vidmantas BaltrušaitisGynėjas1972-03-0617080000
15Laimonas SūdžiusGynėjas1966-10-1518080010
Ričardas KundelisGynėjas1996-04-0417979000
8Mindaugas EitutisSaugas1981-08-1317085100
9Artūras SidorenkoSaugas1992-12-0118277000
18Raimondas PerednisSaugas1986-07-0917680000
Edvinas BlekasSaugas1996-01-0917570210
20Žydrūnas JuodisSaugas1992-04-2418285010
16Dovydas PociūnasSaugas1995-11-0118680000
Kęstutis LapėnasSaugas1993-11-1118380000
13Romanas IngaunisSaugas1985-10-2517770040
88Gratas PlatušisSaugas1993-01-1118389010
Tautvydas EidukaitisSaugas1989-06-0118483000
Aurimas ČernakauskasSaugas1991-10-2418081000
7Andrius RatkevičiusSaugas1994-09-0518583010
10Paulius ŽukovasPuolėjas1999-05-2917369630
5Gytis GarbačiauskasPuolėjas1996-10-3018694220
17Martynas ValentaPuolėjas1997-09-2018490010
4Mantas MykolaitisPuolėjas1996-03-0417772220
Saimonas KupstaitisPuolėjas1950-10-10150100000
21Eivydas BučelisPuolėjas1991-12-1117268300

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12018-05-191FK Nadruvis - Pozityvūs1:4
22018-05-262Pozityvūs - Baltic Transline0:2
32018-06-023Pozityvūs - Sparta1:3
42018-06-094FK Mėgėjai - Pozityvūs2:3
52018-07-046Pozityvūs - FC Garliavos United1:2
62018-07-117FK Nadruvis - Pozityvūs0:0
72018-07-188Pozityvūs - Patriotai2:0
82018-07-259Sparta - Pozityvūs5:1
92018-09-0210Patriotai - Pozityvūs3:4
102018-09-0911Pozityvūs - Baltic Transline1:1
112018-09-3011Pozityvūs - FK Mėgėjai2:3
122018-09-3012Pozityvūs - FC Garliavos United2:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82019 m. sezonasPozityvūs1400Detali istorija
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasPozityvūs1218170Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasPozityvūs1229132Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1111006113+4833
2Eagle Team - Žibintas119117627+4928
3FC IndEx116143938+119
4FK Rytas116055140+1118
5FK Rotalis115242826+217
6FK Fortitudo115243945-617
7Maracana115243642-617
8Western Union114164042-213
9FK Polivektris113263842-411
10SKK Oniksas112453230+210
11FK Riešė111192567-424
12FK Spartakas1110102477-533

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
17 Varžybų:7
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:10
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
14 Varžybų:11
Artur Juchno Komanda:El Dorado
13 Varžybų:8
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
12 Varžybų:11
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
11 Varžybų:10
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:9
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:9
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
10 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 1
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 1
Aleksas Lukaševičius Komanda:FK Spartakas
1 1
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
1 1
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
0 2
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
0 2
Darius Lukoševičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Birželis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: