Baltic Transline

(Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 25.72


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Justinas PalionisVartininkas1989-12-2318088000
Titas VizgirdaVartininkas1999-04-0818077000
Armantas SlaninaVartininkas1998-07-1418373010
29Aidas VaranavičiusVartininkas1997-05-1617475000
12Tautvydas UrbonavičiusGynėjas1995-07-1218370000
Ignas SeleikaGynėjas1991-10-2119392000
Adomas SinkevičiusGynėjas1997-12-1517972100
13Lukas TrijonisGynėjas1996-07-2518272100
Laimonas PetraitisGynėjas1998-02-2417770000
7Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-2018088020
Vidmantas ŠimašiusGynėjas1991-10-1118379000
24Arnoldas BendaravičiusSaugas1990-05-0518375000
Artūras ArmonasSaugas1994-04-2218580020
Kasparas KaciucevičiusSaugas1997-01-0117580010
Augustas MikalonisSaugas1994-06-1918475000
Julius StonkusSaugas1997-12-1718469000
Karolis GrefasSaugas1991-04-0818177000
Ivan HoromanskiSaugas1988-02-0318380000
17Nerijus JurkonisSaugas1987-07-0519180100
Dovydas MonkusSaugas1992-07-0218070010
16Audrius PetraškaSaugas1987-03-1317165121
2Andrius AleknaPuolėjas1985-06-2618680730
19Žilvinas RamanauskasPuolėjas1991-05-1917565310
10Andrius BendaravičiusPuolėjas1988-10-1917366000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasBaltic Transline1214131Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado129214518+2729
2FK Rytas129034533+1227
3Eagle Team - Žibintas128226731+3626
4VFM127144633+1322
5FK Riešė125342520+518
6Western Union123453842-413
7FC IndEx124174653-713
8SKK Oniksas123272950-2111
9FK Fortitudo122193056-267
10FK Spartakas121292257-355

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 12

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
17 Varžybų:11
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
14 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
13 Varžybų:12
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
13 Varžybų:10
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
12 Varžybų:9
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
11 Varžybų:12
Eduard Grudinskij* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:12
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:11
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:10
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
10 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 3
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Ercan Gurel Komanda:Western Union
1 1
Paulius Lekarevičius* Komanda:SKK Oniksas
1 1
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
0 2
Rūgsėjis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: