Žvėryno bulls

(Oniksas CUP, 2019 m. pirmenybės)
Vidutinis amžius: 42.63

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Vladimir TolkačiovVartininkas1984-03-18000
Virginijus KunickasGynėjas1967-00-07100
Mark StaškėvičGynėjas1975-06-09100
Šarūnas StarinskasGynėjas1968-10-25000
Andrius RakštysGynėjas1983-02-01000
Evaldas JuškaGynėjas1970-08-24000
Genadijus RynkovičiusGynėjas1966-08-25000
Valdemar PetrovskijSaugas1977-10-18000
Jurijus NikonovasSaugas1970-04-20100
Rimgaudas VaitkusSaugas1957-09-10000
Gabrielius NikonovasSaugas2003-04-23200
Gediminas SurvilaSaugas1973-01-12000
Vaidas DaugėlaSaugas1961-01-051400
Michail TitovSaugas1980-02-25000
Dominykas StaškevičSaugas2000-07-05400
Donatas SeliavaSaugas1977-09-13000
Valerij LiachovičSaugas1974-10-18200
Danielius VaitkusPuolėjas1979-03-151400
Augustinas JucevičiusPuolėjas1983-12-01500


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasŽvėryno bulls216790Detali istorija
MFL2015 metų sezonasŽvėryno bulls196560Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiŽvėryno bulls41430Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsŽvėryno bulls104400Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsŽvėryno bulls103200Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasŽvėryno bulls102821Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasŽvėryno bulls122000Detali istorija
Oniksas CUP2015 m. sezonasŽvėryno bulls121800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1715118123+5846
2Eagle Team - Žibintas17132210647+5941
3Maracana1710256658+832
4FK Fortitudo179356359+430
5FK Rotalis179265442+1229
6FC IndEx177286469-523
7FK Polivektris176476961+822
8FK Rytas177196661+522
9Western Union176295361-820
10SKK Oniksas173594554-914
11FK Spartakas17311346107-6110
12FK Riešė17111538109-714

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 17

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
25 Varžybų:11
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
25 Varžybų:16
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
18 Varžybų:16
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
17 Varžybų:16
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:13
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
15 Varžybų:16
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
15 Varžybų:17
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
15 Varžybų:17
Artur Juchno Komanda:El Dorado
14 Varžybų:10
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
14 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 5
Martynas Rumkis* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Robertas Vrublevskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Povilas Lazdauskas Komanda:Western Union
0 3
Ruslan Tamilin Komanda:FK Polivektris
0 3
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 3
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
1 1
Aleksas Lukaševičius Komanda:FK Spartakas
1 1
Rūgsėjis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Mūsų partneriai: