FMK Grifas

(Marijampolė 7x7, 2019 metų sezonas)
NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Vaidas KazlauskasVartininkas000
Regimantas RačkelisGynėjas000
Nojus KardokasGynėjas000
Gediminas BedulskisGynėjas400
Žydrūnas KirvaitisGynėjas1001
Egidijus EidukaitisGynėjas100
Tomas LietuvininkasSaugas600
Robertas TaraškevičiusSaugas100
Julius BedulskisSaugas300
Arūnas SakalauskasSaugas200
Tomas PuzaraSaugas400
Sigitas MenčinskasSaugas300
Dainius RiaubaSaugas100
Deividas ŽilovasSaugas200
Edvinas NorkevičiusSaugas300
Tomas JankauskasSaugas200
Audrius BrazaitisPuolėjas000
Raimundas RaguckasPuolėjas1310

Sezono įvykiai (Marijampolė 7x7, 2019 metų sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-02-191FMK Grifas - Sūduviukas15:1
22019-02-253Pilviškiai - FMK Grifas4:13
32019-02-284Kazlų Rūda - FMK Grifas6:4
42019-03-045FMK Grifas - FA Marijampolės City2:8
52019-03-076Sveikata B - FMK Grifas4:2
62019-03-127FMK Grifas - Eurostandartas5:6
72019-03-148Švyturys - Ipukis - FMK Grifas4:0
82019-03-189FMK Grifas - Širvinta5:4
92019-03-211/4 finaloŠvyturys - Ipukis - FMK Grifas9:0
102019-03-25Sveikata B - FMK Grifas4:5
112019-03-28Eurostandartas - FMK Grifas7:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Marijampolė 7x72019 metų sezonasFMK Grifas115511Detali istorija
Marijampolė 7x72018 m. pirmenybės FMK Grifas165952Detali istorija
Marijampolės MFL2018 m. pirmenybėsFMK Grifas1000Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado3300146+89
2GREEN TOWN - FK Eagle Team3300148+69
3FC IndEx32011110+16
4Maracana210174+33
5FK Fortitudo310267-13
6FK Polivektris210156-13
7SKK Oniksas - TEC3102911-23
8FK Rytas3102911-23
9FK Eksperimentas310268-23
10FK Rotalis3003212-100

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:2
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
4 Varžybų:3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:3
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:3
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
3 Varžybų:2
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
3 Varžybų:3
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
2 Varžybų:3
Lukas Vaičiūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
2 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 1
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Ernest Plavskij* Komanda:FK Eksperimentas
0 1
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
0 1
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Silvestr Baranovič Komanda:FK Polivektris
0 1
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: