Sveikata B

(Marijampolė 7x7, 2019 metų sezonas)
NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Marius MikelkevičiusVartininkas000
Adamas VieraitisVartininkas010
Justas VekeriotasGynėjas000
Vaidotas NorkeliūnasGynėjas200
Edvinas SimanavičiusGynėjas210
Aistis StanaitisGynėjas000
Mantas KereišaGynėjas600
Darius KereišaGynėjas100
Tomas KrakauskasSaugas800
Dominykas RyckisSaugas1800
Rimvydas MelsbakasSaugas000
Aurimas ZdanavičiusSaugas2600
Vytenis BujauskasSaugas000
Deividas KarpavičiusSaugas1300
Arnas SimanavičiusSaugas000
Rokas GudelisSaugas500
Edvinas PautieniusSaugas000
Karolis KereišaPuolėjas500

Sezono įvykiai (Marijampolė 7x7, 2019 metų sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-02-191Švyturys - Ipukis - Sveikata B2:7
22019-02-212Sveikata B - Eurostandartas3:6
32019-02-284Sveikata B - Širvinta7:3
42019-03-045Pilviškiai - Sveikata B0:29
52019-03-076Sveikata B - FMK Grifas4:2
62019-03-127Sūduviukas - Sveikata B3:10
72019-03-148Sveikata B - Kazlų Rūda2:1
82019-03-189FA Marijampolės City - Sveikata B8:3
92019-03-211/4 finaloSveikata B - Širvinta3:3 (3:4)
102019-03-25Sveikata B - FMK Grifas4:5
112019-03-28Sūduviukas - Sveikata B2:14

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Marijampolė 7x72019 metų sezonasSveikata B118620Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado77002710+1721
2FC IndEx76012718+918
3Maracana75112615+1116
4GREEN TOWN - FK Eagle Team74122919+1013
5SKK Oniksas - TEC74032119+212
6FK Rytas72142326-37
7FK Eksperimentas72051021-116
8FK Polivektris71151627-114
9FK Fortitudo71061522-73
10FK Rotalis71061027-173

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
11 Varžybų:6
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
11 Varžybų:7
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
7 Varžybų:5
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
6 Varžybų:6
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
6 Varžybų:7
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:5
Tomas Skinder Komanda:FK Polivektris
5 Varžybų:6
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
5 Varžybų:6
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:6

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Jevgenij Barbarovič Komanda:FK Polivektris
1 0
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
0 1
Ernest Plavskij* Komanda:FK Eksperimentas
0 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
0 1
Rugpjūtis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: