Baltic Transline

(Kauno MFL, 2020 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 27.72


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Deividas KurpisVartininkas010
Justinas PalionisVartininkas1989-12-2318088000
0Ernestas BernotaVartininkas1994-04-0218085000
Karolis ViselgaGynėjas1998-12-2818180010
Lukas TrijonisGynėjas1996-07-2518272000
Arnoldas BendaravičiusGynėjas1990-05-0518375010
Giedrius RibinskasGynėjas1989-08-3017883000
Tomas KrunkaitisGynėjas1993-02-1818380020
Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-2018088000
Adomas SinkevičiusSaugas1997-12-1517972000
Nerijus JurkonisSaugas1987-07-0519180000
Žilvinas RamanauskasSaugas1991-05-1917565000
Julius StonkusSaugas1997-12-1718469210
Laimonas PetraitisSaugas1998-02-2417770000
Dovydas MonkusSaugas1992-07-0218070400
Eligijus LipskisSaugas18684010
Andrius BendaravičiusSaugas1988-10-1917366000
Augustas LapūnasSaugas1997-04-3017873000
Andrius AleknaPuolėjas1985-06-2618680000

Sezono įvykiai (Kauno MFL, 2020 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12020-06-282Baltic Transline - FC Garliavos United2:2
22020-06-282Baltic Transline - Pozityvūs1:5
32020-07-123Baltic Transline - Sparta0:3
42020-07-194FK Nadruvis - Baltic Transline2:0
52020-08-025FC Garliavos United - Baltic Transline2:3
62020-08-097Sparta - Baltic Transline

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasBaltic Transline6670Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasBaltic Transline122640Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasBaltic Transline1214131Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL2016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado6600259+1618
2FC IndEx65012216+615
3GREEN TOWN - FK Eagle Team64112817+1113
4Maracana64112214+813
5SKK Oniksas - TEC63031716+19
6FK Rytas62042023-36
7FK Eksperimentas6204816-86
8FK Fortitudo61051218-63
9FK Polivektris61051324-113
10FK Rotalis6105923-143

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
11 Varžybų:5
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
7 Varžybų:6
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
6 Varžybų:6
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:4
Tomas Skinder Komanda:FK Polivektris
5 Varžybų:6
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
5 Varžybų:6
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:6
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:5
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
0 1
Ernest Plavskij* Komanda:FK Eksperimentas
0 1
Rugpjūtis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: