FSB Zenitas

(MFL, 2020 metų sezonas)


Vidutinis amžius: 25.86

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Ilja BitarishviliVartininkas1996-10-31000
Artūr DubovskichVartininkas1993-04-10000
23Martynas TraskovskijGynėjas1997-06-23200
17Robert FedorovičGynėjas1997-01-17000
3Oleg KorsakGynėjas1987-06-28100
5Robert KomoliubioGynėjas1995-05-04110
11Raimund AndruškevičGynėjas1997-03-17000
1Ernest StupakGynėjas1997-02-13100
4Arnold ŠvaikovskijGynėjas1997-01-09311
2Deimontas ŽuralovičiusGynėjas1997-04-18100
21Samir MustafajevGynėjas1988-07-22200
Daniel GuleckijSaugas1999-04-04200
Tomaš KorkutSaugas1995-01-071410
11Tomas RudzianecSaugas1992-01-291010
19Artur SerikovSaugas1994-01-21910
24Roman DanilčevSaugas800
77Mark BogdevičSaugas1996-07-02220
15Davit GabrielyanPuolėjas1992-12-14100
Viačeslav RodevičPuolėjas1986-03-30800
Blažej KozlovskiPuolėjas1995-11-11000
7Nikita TichonovPuolėjas1997-06-10300
Ruslan TamilinPuolėjas1996-11-28200
8Arnold BeperščPuolėjas1995-05-07310
14Nikita VerbickijPuolėjas1999-12-20000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2020 metų sezonasFSB Zenitas207381Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFSB Zenitas2269251Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFSB Zenitas2263100Detali istorija
MFL2017 metų sezonasFSB Zenitas92470Detali istorija
MFL Taurė2020 metaiFSB Zenitas1300Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFSB Zenitas3951Detali istorija
Vasaros MFL2017 m. vasaraFSB Zenitas81820Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1813146933+3640
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1812337940+3939
3FK Rytas1812248247+3538
4Maracana1811166865+334
5FC IndEx189186975-628
6SKK Oniksas - TEC187296667-123
7FK Rotalis1871103957-1822
8FK Fortitudo1853105151018
9FK Polivektris1841134479-3513
10FK Eksperimentas1821153285-537

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
28 Varžybų:17
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
25 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
19 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
19 Varžybų:15
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
18 Varžybų:16
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:14
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
12 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
11 Varžybų:16
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
11 Varžybų:16
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
11 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Lapkritis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Mūsų partneriai: