FK Nadruvis

(Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 29.10

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Aivaras ŽukauskasVartininkas1993-10-2618290000
Jaroslavas JanauskasVartininkas1994-05-1018065000
88Vladimir NilmajerGynėjas1988-04-0918486000
3Alex KaskoGynėjas1989-08-0318090000
Džiugas StaniulisGynėjas100
79Giedrius BalnanosisGynėjas1979-04-2917575110
9Darius JančiauskasGynėjas1991-09-3018075100
Rokas RidzinevičiusGynėjas000
12Vytautas LeknickasGynėjas1978-02-2818385000
Algirdas ŠvabasGynėjas000
11Airidas PoškaGynėjas1991-03-1118682000
24Jonas AkelisGynėjas1993-06-2417874110
50Arūnas KavaliauskasGynėjas1964-01-0817290000
20Mindaugas BrokoriusSaugas1988-01-0418267000
92Martynas VorušilaSaugas741997100
Karolis GaižaitisSaugas2002-05-2917965000
Tautvydas VaitkusSaugas1996-03-06160100100
10Giedrius NavikauskasSaugas1981-02-1017777000
14Aurimas BerželionisSaugas1988-09-2318070000
7Mindaugas VaitiekaitisSaugas1980-01-0617373100
80Andrius AštrauskasSaugas1994-07-2718270000
Joris RibikauskasSaugas2000-01-1518671000
4Erikas HiksaSaugas1990-01-1117570000
16Haroldas KrivickasSaugas1995-06-0818679000
18Egidijus VaitiekaitisPuolėjas1977-10-1817785000
17Karolis BielevičiusPuolėjas1995-07-0718492000
21Kazys StoknaPuolėjas1986-12-1918380100
100Edvinas KorysPuolėjas1998-01-2817567500
15Mantas RastorgujevasPuolėjas1999-11-1517060200

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12018-05-191FK Nadruvis - Pozityvūs1:4
22018-05-262FK Mėgėjai - FK Nadruvis2:3
32018-06-023Patriotai - FK Nadruvis1:4
42018-06-094FK Nadruvis - Baltic Transline1:3
52018-06-275FC Garliavos United - FK Nadruvis3:2
62018-07-046Sparta - FK Nadruvis5:0
72018-07-117FK Nadruvis - Pozityvūs0:0
82018-07-257FK Nadruvis - Patriotai4:2
92018-08-019FK Nadruvis - Baltic Transline0:2

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasFK Nadruvis91520Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasFK Nadruvis122160Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasFK Nadruvis91511Detali istorija
Kauno MFL 8x82015 m. sezonasFK Nadruvis152020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Rytas97023625+1121
2El Dorado96213214+1820
3Eagle Team - Žibintas96124522+2319
4VFM95133124+716
5FK Riešė93331614+212
6FC IndEx93153737010
7Western Union92342632-69
8SKK Oniksas92252336-138
9FK Fortitudo92162034-147
10FK Spartakas91261644-285

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 9

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
13 Varžybų:8
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
10 Varžybų:9
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
10 Varžybų:9
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
9 Varžybų:7
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
9 Varžybų:8
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
9 Varžybų:9
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
8 Varžybų:8
Eduard Grudinskij* Komanda:FC IndEx
8 Varžybų:9
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
7 Varžybų:7
Artūras Jeršovas Komanda:VFM
7 Varžybų:6

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 3
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 3
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Paulius Lekarevičius* Komanda:SKK Oniksas
1 1
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 2
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
0 2
Martynas Misevičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 2
Rugpjūtis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: