FK Nadruvis

(Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 29.50

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Jaroslavas JanauskasVartininkas1994-05-1018065000
1Aivaras ŽukauskasVartininkas1993-10-2618290010
88 n/aVladimir NilmajerGynėjas1988-04-0918486000
79Giedrius BalnanosisGynėjas1979-04-2917575110
3Alex KaskoGynėjas1989-08-0318090000
50Arūnas KavaliauskasGynėjas1964-01-0817290000
Rokas RidzinevičiusGynėjas000
9Darius JančiauskasGynėjas1991-09-3018075100
Algirdas ŠvabasGynėjas000
N/ADžiugas StaniulisGynėjas100
11Airidas PoškaGynėjas1991-03-1118682000
12Vytautas LeknickasGynėjas1978-02-2818385000
24Jonas AkelisGynėjas1993-06-2417874110
10Giedrius NavikauskasSaugas1981-02-1017777000
92Martynas VorušilaSaugas741997100
14Aurimas BerželionisSaugas1988-09-2318070000
80 n/aAndrius AštrauskasSaugas1994-07-2718270000
7Mindaugas VaitiekaitisSaugas1980-01-0617373100
N/AJoris RibikauskasSaugas2000-01-1518671000
4Erikas HiksaSaugas1990-01-1117570000
Tautvydas VaitkusSaugas1996-03-06160100100
16 n/aHaroldas KrivickasSaugas1995-06-0818679000
Vilius ŠiugždinisSaugas1992-04-1517367000
N/AKarolis GaižaitisSaugas2002-05-2917965000
20Mindaugas BrokoriusSaugas1988-01-0418267000
18 n/aEgidijus VaitiekaitisPuolėjas1977-10-1817785000
100Edvinas KorysPuolėjas1998-01-2817567500
17Karolis BielevičiusPuolėjas1995-07-0718492000
15Mantas RastorgujevasPuolėjas1999-11-1517060400
21Kazys StoknaPuolėjas1986-12-1918380110


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasFK Nadruvis121740Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasFK Nadruvis122160Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasFK Nadruvis91511Detali istorija
Kauno MFL 8x82015 m. sezonasFK Nadruvis152020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Žvėryno bulls4301169+79
2Ads Auto Nemenčinė42201410+48
3SKK Oniksas62131916+37
4WorldOne United62041323-106
5FK Juventus.lt210145-13
6FK Barbakanas201158-31

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
14 Varžybų:6
Danielius Vaitkus Komanda:Žvėryno bulls
6 Varžybų:4
Edgaras Kalkys Komanda:WorldOne United
6 Varžybų:6
Andžej Ščepakov Komanda:Ads Auto Nemenčinė
5 Varžybų:4
Gintautas Sidorovas Komanda:FK Juventus.lt
3 Varžybų:2
Jevgenij Grochackij Komanda:Ads Auto Nemenčinė
3 Varžybų:4
Augustinas Jucevičius Komanda:Žvėryno bulls
3 Varžybų:4
Vaidas Daugėla Komanda:Žvėryno bulls
2 Varžybų:4
Edvin Moroz* Komanda:WorldOne United
2 Varžybų:2
Pavel Pristavka Komanda:WorldOne United
2 Varžybų:6

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 1
Vasaris   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Mūsų partneriai: