Sparta

(Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 24.24

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Martynas AntanaitisVartininkas1995-12-2518678001
30Egidijus ŠereikaVartininkas1982-04-0418085000
9Vytautas LaurinaitisGynėjas1995-05-0118070100
Egidijus DigrysGynėjas1990-01-01184100100
Donatas RokasGynėjas1993-11-1418190100
36Jonas GrigaitisGynėjas1997-01-0117675000
69Antanas LiepuonisGynėjas1996-01-1518080000
7Giedrius SavukaitisGynėjas1996-05-021610
2Naglis BalčiūnasSaugas1999-08-0618070800
3Liudas BalčiūnasSaugas2001-02-0218572000
18Airidas BublaitisSaugas1999-09-0917368100
10Deividas VizgirdaPuolėjas1999-06-0617270000
5Ridas MartinkevičiusPuolėjas1999-06-0317559410
16Mantas ŠereikaPuolėjas1992-01-1017375000
4Erikas PaškevičiusPuolėjas2002-03-1017354800
20Lukas DamušisPuolėjas1997-02-1018572000
13Deividas PaškevičiusPuolėjas1974-10-1317475300
8Rytis GaidysPuolėjas1995-02-03800
23Rokas BalčiūnasPuolėjas1997-07-0719080100

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12018-05-262FC Garliavos United - Sparta3:6
22018-06-023Pozityvūs - Sparta1:3
32018-06-094Sparta - Patriotai6:0
42018-06-275FK Mėgėjai - Sparta0:5
52018-07-046Sparta - FK Nadruvis5:0
62018-07-096Sparta - Baltic Transline2:0
72018-07-188FK Mėgėjai - Sparta2:7
82018-07-259Sparta - Pozityvūs5:1
92018-08-019Sparta - FC Garliavos United3:3
102018-08-1910Sparta - Baltic Transline1:0
112018-09-2211Patriotai - Sparta2:10
122018-09-3012Sparta - FK Nadruvis2:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasSparta125221Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasSparta123641Detali istorija
Šakių AŠMFL2015 m. sezonasSparta144160Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Rytas00000000
2El Dorado00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai
2019-03-23El DoradoFK Rytas

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Kovas   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Mūsų partneriai: