Sparta

(Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 23.50

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Martynas AntanaitisVartininkas1995-12-2518678001
30Egidijus ŠereikaVartininkas1982-04-0418085000
Egidijus DigrysGynėjas1990-01-01184100000
36Jonas GrigaitisGynėjas1997-01-0117675000
69Antanas LiepuonisGynėjas1996-01-1518080000
7Giedrius SavukaitisGynėjas1996-05-02410
9Vytautas LaurinaitisGynėjas1995-05-0118070000
Donatas RokasGynėjas1993-11-1418190000
18Airidas BublaitisSaugas1999-09-0917368000
2Naglis BalčiūnasSaugas1999-08-0618070500
3Liudas BalčiūnasSaugas2001-02-0218572000
23Rokas BalčiūnasPuolėjas1997-07-0719080100
10Deividas VizgirdaPuolėjas1999-06-0617270000
5Ridas MartinkevičiusPuolėjas1999-06-0317559100
8Rytis GaidysPuolėjas1995-02-03100
16Mantas ŠereikaPuolėjas1992-01-1017375000
4Erikas PaškevičiusPuolėjas2002-03-1017354200
20Lukas DamušisPuolėjas1997-02-1018572000
13Deividas PaškevičiusPuolėjas1974-10-1317475000

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12018-05-262FC Garliavos United - Sparta3:6
22018-06-023Pozityvūs - Sparta1:3
32018-06-094Sparta - Patriotai6:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasSparta31411Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasSparta123641Detali istorija
Šakių AŠMFL2015 m. sezonasSparta144160Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Rytas97023625+1121
2El Dorado96213214+1820
3Eagle Team - Žibintas96124522+2319
4VFM95133124+716
5FK Riešė93331614+212
6FC IndEx93153737010
7Western Union92342632-69
8SKK Oniksas92252336-138
9FK Fortitudo92162034-147
10FK Spartakas91261644-285

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 9

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
13 Varžybų:8
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
10 Varžybų:9
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
10 Varžybų:9
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
9 Varžybų:7
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
9 Varžybų:8
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
9 Varžybų:9
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
8 Varžybų:8
Eduard Grudinskij* Komanda:FC IndEx
8 Varžybų:9
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
7 Varžybų:7
Artūras Jeršovas Komanda:VFM
7 Varžybų:6

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 3
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 3
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Paulius Lekarevičius* Komanda:SKK Oniksas
1 1
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 2
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
0 2
Martynas Misevičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 2
Birželis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Mūsų partneriai: