Sparta

(Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 24.49

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Martynas AntanaitisVartininkas1995-12-2518678001
30Egidijus ŠereikaVartininkas1982-04-0418085000
Donatas RokasGynėjas1993-11-1418190100
36Jonas GrigaitisGynėjas1997-01-0117675000
69Antanas LiepuonisGynėjas1996-01-1518080000
7Giedrius SavukaitisGynėjas1996-05-021610
9Vytautas LaurinaitisGynėjas1995-05-0118070100
Egidijus DigrysGynėjas1990-01-01184100100
2Naglis BalčiūnasSaugas1999-08-0618070800
3Liudas BalčiūnasSaugas2001-02-0218572000
18Airidas BublaitisSaugas1999-09-0917368100
13Deividas PaškevičiusPuolėjas1974-10-1317475300
8Rytis GaidysPuolėjas1995-02-03800
23Rokas BalčiūnasPuolėjas1997-07-0719080100
10Deividas VizgirdaPuolėjas1999-06-0617270000
5Ridas MartinkevičiusPuolėjas1999-06-0317559410
16Mantas ŠereikaPuolėjas1992-01-1017375000
4Erikas PaškevičiusPuolėjas2002-03-1017762800
20Lukas DamušisPuolėjas1997-02-1018572000

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12018-05-262FC Garliavos United - Sparta3:6
22018-06-023Pozityvūs - Sparta1:3
32018-06-094Sparta - Patriotai6:0
42018-06-275FK Mėgėjai - Sparta0:5
52018-07-046Sparta - FK Nadruvis5:0
62018-07-096Sparta - Baltic Transline2:0
72018-07-188FK Mėgėjai - Sparta2:7
82018-07-259Sparta - Pozityvūs5:1
92018-08-019Sparta - FC Garliavos United3:3
102018-08-1910Sparta - Baltic Transline1:0
112018-09-2211Patriotai - Sparta2:10
122018-09-3012Sparta - FK Nadruvis2:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82019 m. sezonasSparta2810Detali istorija
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasSparta125221Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasSparta123641Detali istorija
Šakių AŠMFL2015 m. sezonasSparta144160Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1111006113+4833
2Eagle Team - Žibintas119117627+4928
3FC IndEx116143938+119
4FK Rytas116055140+1118
5FK Rotalis115242826+217
6FK Fortitudo115243945-617
7Maracana115243642-617
8Western Union114164042-213
9FK Polivektris113263842-411
10SKK Oniksas112453230+210
11FK Riešė111192567-424
12FK Spartakas1110102477-533

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
17 Varžybų:7
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:10
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
14 Varžybų:11
Artur Juchno Komanda:El Dorado
13 Varžybų:8
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
12 Varžybų:11
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
11 Varžybų:10
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:9
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:9
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
10 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 3
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
1 1
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 1
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 1
Aleksas Lukaševičius Komanda:FK Spartakas
1 1
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 2
Ruslan Tamilin Komanda:FK Polivektris
0 2
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
0 2
Birželis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: