Baltic Transline

(Kauno MFL 8x8, 2018 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 26.31


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Justinas PalionisVartininkas1989-12-2318088000
Armantas SlaninaVartininkas1998-07-1418373010
29Aidas VaranavičiusVartininkas1997-05-1617475000
Titas VizgirdaVartininkas1999-04-0818077000
Adomas SinkevičiusGynėjas1997-12-1517972100
Laimonas PetraitisGynėjas1998-02-2417770000
Vidmantas ŠimašiusGynėjas1991-10-1118379000
13Lukas TrijonisGynėjas1996-07-2518272100
12Tautvydas UrbonavičiusGynėjas1995-07-1218370000
7Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-2018088020
Ignas SeleikaGynėjas1991-10-2119392000
Julius StonkusSaugas1997-12-1718469000
17Nerijus JurkonisSaugas1987-07-0519180100
24Arnoldas BendaravičiusSaugas1990-05-0518375000
Dovydas MonkusSaugas1992-07-0218070010
16Audrius PetraškaSaugas1987-03-1317165121
Kasparas KaciucevičiusSaugas1997-01-0117580010
Ivan HoromanskiSaugas1988-02-0318380000
Artūras ArmonasSaugas1994-04-2218580020
Augustas MikalonisSaugas1994-06-1918475000
Karolis GrefasSaugas1991-04-0818177000
10Andrius BendaravičiusPuolėjas1988-10-1917366000
19Žilvinas RamanauskasPuolėjas1991-05-1917565310
2Andrius AleknaPuolėjas1985-06-2618680730


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasBaltic Transline1214131Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado4400283+2512
2Eagle Team - Žibintas4400257+1812
3FC IndEx43011617-19
4FK Rotalis42111110+17
5SKK Oniksas4121209+115
6FK Polivektris41211110+15
7FK Riešė41121112-14
8Maracana41121015-54
9FK Fortitudo41121020-104
10Western Union41031215-33
11FK Rytas41031016-63
12FK Spartakas4004535-300

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
10 Varžybų:3
Artur Juchno Komanda:El Dorado
10 Varžybų:3
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
8 Varžybų:4
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
6 Varžybų:3
Victor Bonnefoy Komanda:Western Union
5 Varžybų:3
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
5 Varžybų:4
Jevgenijus Učajev Komanda:FK Rotalis
5 Varžybų:3
Justas Orantas Komanda:SKK Oniksas
5 Varžybų:4
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
4 Varžybų:3
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Darius Lukoševičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 0
Edgar Čičin Komanda:FK Rotalis
1 0
Valerij Barabarovič Komanda:FK Polivektris
0 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
0 1
Karolis Gečas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 1
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 1
Audrius Ruželė Komanda:SKK Oniksas
0 1
Arnoldas Gerasimovas Komanda:FK Rotalis
0 1
Balandis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų partneriai: