SM-2000

(Vilkaviškis 7x7, 2017 m. pirmenybės)

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Ignas KailiusVartininkas300
Lukas ŠalnauskasVartininkas000
Lukas VaičaitisVartininkas000
Rokas GudelisGynėjas400
Lukas DumbliauskasGynėjas300
Adamas VieraitisGynėjas000
Martynas KailiusGynėjas000
Evaldas AnisimavičiusGynėjas000
Gytis VieraitisSaugas810
Mindaugas SavickasSaugas100
Mykolas VidžiūnasSaugas100
Paulius LiorančasSaugas1400
Benas BubnysSaugas100
Rokas LaukaitisSaugas110
Dominykas RyckisSaugas900
Ignas KerušauskasPuolėjas400
Lukas KarpavičiusPuolėjas1500
Aivaras KapačinskasPuolėjas100
Tadas RačkauskasPuolėjas000

Sezono įvykiai (Vilkaviškis 7x7, 2017 m. pirmenybės)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12017-05-021SM-2000 - Sveikata-23:6
22017-05-092SM-Širvinta - SM-20004:0
32017-05-163SM-2000 - Veteranai3:1
42017-05-234SM-2000 - Gižai14:0
52017-05-305SM-2000 - PILVIŠKIAI10:2
62017-06-066Kazlų Rūda - SM-20003:4
72017-09-058SM-2000 - Veteranai2:2
82017-09-129SM-2000 - PILVIŠKIAI7:4
92017-09-1910Kazlų Rūda - SM-20001:1
102017-10-0312SM-2000 - Sveikata-23:5
112017-10-1013SM-2000 - Gižai5:0
122017-10-1714SM-Širvinta - SM-20000:13

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Vilkaviškis 7x72018 m. pirmenybės SM-2000167701Detali istorija
Vilkaviškis 7x72017 m. pirmenybėsSM-2000126520Detali istorija
Vilkaviškis 7x72016m. pirmenybėsSM-2000143311Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1310215119+3232
2FK Rytas1310036036+2430
3Eagle Team - Žibintas139227133+3829
4VFM137154739+822
5FK Riešė135352825+318
6Western Union134454942+716
7FC IndEx135175156-516
8SKK Oniksas133282961-3211
9FK Fortitudo1321103371-387
10FK Spartakas1312102461-375

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:12
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
14 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
13 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
13 Varžybų:11
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
13 Varžybų:12
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
12 Varžybų:9
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
11 Varžybų:13
Eduard Grudinskij* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:12
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
11 Varžybų:10
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 3
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 3
Ercan Gurel Komanda:Western Union
1 1
Paulius Lekarevičius* Komanda:SKK Oniksas
1 1
Rūgsėjis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: