Baltic Transline

(Kauno MFL 8x8, 2017 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 27.21


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Justinas PalionisVartininkas1989-12-2318088000
Gintaras BagdžiūnasVartininkas1987-07-3018395000
29Aidas VaranavičiusVartininkas1997-05-1617475000
12Tautvydas UrbonavičiusGynėjas1995-07-1218370200
9Simonas LaužikasGynėjas1992-08-2818085000
13Lukas TrijonisGynėjas1996-07-2518272500
5Giedrius SlavinskasGynėjas1987-07-2518490000
Vidmantas ŠimašiusGynėjas1991-10-1118379000
7Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-2018088000
Adolis RaždiukynasGynėjas1996-01-1117870000
23Šarūnas BertašiusGynėjas1991-12-2618580000
Aurimas KubiliusSaugas1995-02-1417473000
24Arnoldas BendaravičiusSaugas1990-05-0518375100
3Dovydas MonkusSaugas1992-07-0218070100
Artūras ArmonasSaugas1994-04-2218580430
Povilas KriliusSaugas1984-06-0418378000
15Vydmantas ČiburasSaugas1984-11-2918480000
Karolis GrefasSaugas1991-04-0818177000
Ignas SeleikaSaugas1991-10-2119392000
17Nerijus JurkonisSaugas1987-07-0519180310
16Audrius PetraškaSaugas1987-03-1317165000
2Andrius AleknaPuolėjas1985-06-2618680010
19Žilvinas RamanauskasPuolėjas1991-05-1917565410
Giedrius RibinskasPuolėjas1989-08-3017883100
10Andrius BendaravičiusPuolėjas1988-10-1917366400
Karolis GaižaitisPuolėjas2002-05-2917965000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasBaltic Transline4621Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Sparta3300154+119
2Baltic Transline421164+27
3Pozityvūs42028806
4FK Nadruvis4202910-16
5FK Mėgėjai31026603
6FC Garliavos United201147-31
7Patriotai2002110-90

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Edvinas Korys Komanda:FK Nadruvis
5 Varžybų:2
Naglis Balčiūnas Komanda:Sparta
5 Varžybų:3
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
4 Varžybų:3
Paulius Žukovas Komanda:Pozityvūs
3 Varžybų:4
Andrius Alekna Komanda:Baltic Transline
3 Varžybų:4
Dainius Bartašiūnas Komanda:FK Mėgėjai
2 Varžybų:2
Erikas Paškevičius Komanda:Sparta
2 Varžybų:3
Arvydas Bartusevičius Komanda:FC Garliavos United
2 Varžybų:2
Ridas Martinkevičius Komanda:Sparta
1 Varžybų:3
Gytis Garbačiauskas Komanda:Pozityvūs
1 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Audrius Petraška Komanda:Baltic Transline
1 0
Martynas Antanaitis Komanda:Sparta
1 0
Tomas Vaičiūnas Komanda:Patriotai
1 0
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
0 1
Paulius Žukovas Komanda:Pozityvūs
0 1
Andrius Jankauskas Komanda:FK Mėgėjai
0 1
Raimundas Matakas Komanda:Patriotai
0 1
Laimonas Sūdžius Komanda:Pozityvūs
0 1
Arvydas Vidutis Komanda:FC Garliavos United
0 1
Edvinas Jevgrafovas Komanda:FK Mėgėjai
0 1
Birželis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Mūsų partneriai: