Baltic Transline

(Kauno MFL 8x8, 2017 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 27.69


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Gintaras BagdžiūnasVartininkas1987-07-3018395000
29Aidas VaranavičiusVartininkas1997-05-1617475000
1Justinas PalionisVartininkas1989-12-2318088000
7Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-2018088000
13Lukas TrijonisGynėjas1996-07-2518272500
Adolis RaždiukynasGynėjas1996-01-1117870000
Vidmantas ŠimašiusGynėjas1991-10-1118379000
23Šarūnas BertašiusGynėjas1991-12-2618580000
5Giedrius SlavinskasGynėjas1987-07-2518490000
12Tautvydas UrbonavičiusGynėjas1995-07-1218370200
9Simonas LaužikasGynėjas1992-08-2818085000
16Audrius PetraškaSaugas1987-03-1317165000
17Nerijus JurkonisSaugas1987-07-0519180310
Ignas SeleikaSaugas1991-10-2119392000
Artūras ArmonasSaugas1994-04-2218580430
Aurimas KubiliusSaugas1995-02-1417473000
24Arnoldas BendaravičiusSaugas1990-05-0518375100
Povilas KriliusSaugas1984-06-0418378000
Karolis GrefasSaugas1991-04-0818177000
3Dovydas MonkusSaugas1992-07-0218070100
15Vydmantas ČiburasSaugas1984-11-2918480000
Karolis GaižaitisPuolėjas2002-05-2917965000
19Žilvinas RamanauskasPuolėjas1991-05-1917565410
2Andrius AleknaPuolėjas1985-06-2618680010
10Andrius BendaravičiusPuolėjas1988-10-1917366400
Giedrius RibinskasPuolėjas1989-08-3017883100


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasBaltic Transline1214131Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Sparta1211105512+4334
2FC Garliavos United128222718+926
3Baltic Transline124441512+316
4Pozityvūs124262126-514
5FK Nadruvis124261725-814
6FK Mėgėjai124261828-1014
7Patriotai1201111446-321

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
Turas 12

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
16 Varžybų:11
Naglis Balčiūnas Komanda:Sparta
8 Varžybų:9
Erikas Paškevičius Komanda:Sparta
8 Varžybų:12
Rytis Gaidys Komanda:Sparta
8 Varžybų:11
Andrius Alekna Komanda:Baltic Transline
7 Varžybų:12
Paulius Žukovas Komanda:Pozityvūs
6 Varžybų:12
Domas Andreikėnas Komanda:FC Garliavos United
6 Varžybų:11
Dainius Bartašiūnas Komanda:FK Mėgėjai
5 Varžybų:5
Edvinas Korys Komanda:FK Nadruvis
5 Varžybų:3
Andrejus Lepševičius Komanda:Patriotai
5 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Romanas Ingaunis Komanda:Pozityvūs
0 4
Marius Ališauskas Komanda:Patriotai
0 3
Paulius Žukovas Komanda:Pozityvūs
0 3
Deividas Karlauskas Komanda:FC Garliavos United
0 3
Andrius Alekna Komanda:Baltic Transline
0 3
Tomas Vaičiūnas Komanda:Patriotai
2 0
Audrius Petraška Komanda:Baltic Transline
1 1
Arvydas Vidutis Komanda:FC Garliavos United
0 2
Artūras Matulionis Komanda:FC Garliavos United
0 2
Povilas Minkevičius Komanda:Baltic Transline
0 2
Gruodis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: