Baltic Transline

(Kauno MFL 8x8, 2017 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 27.47


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Justinas PalionisVartininkas1989-12-2318088000
Gintaras BagdžiūnasVartininkas1987-07-3018395000
29Aidas VaranavičiusVartininkas1997-05-1617475000
12Tautvydas UrbonavičiusGynėjas1995-07-1218370200
9Simonas LaužikasGynėjas1992-08-2818085000
13Lukas TrijonisGynėjas1996-07-2518272500
5Giedrius SlavinskasGynėjas1987-07-2518490000
Vidmantas ŠimašiusGynėjas1991-10-1118379000
7Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-2018088000
Adolis RaždiukynasGynėjas1996-01-1117870000
23Šarūnas BertašiusGynėjas1991-12-2618580000
Aurimas KubiliusSaugas1995-02-1417473000
24Arnoldas BendaravičiusSaugas1990-05-0518375100
3Dovydas MonkusSaugas1992-07-0218070100
Artūras ArmonasSaugas1994-04-2218580430
Povilas KriliusSaugas1984-06-0418378000
15Vydmantas ČiburasSaugas1984-11-2918480000
Karolis GrefasSaugas1991-04-0818177000
Ignas SeleikaSaugas1991-10-2119392000
17Nerijus JurkonisSaugas1987-07-0519180310
16Audrius PetraškaSaugas1987-03-1317165000
2Andrius AleknaPuolėjas1985-06-2618680010
19Žilvinas RamanauskasPuolėjas1991-05-1917565410
Giedrius RibinskasPuolėjas1989-08-3017883100
10Andrius BendaravičiusPuolėjas1988-10-1917366400
Karolis GaižaitisPuolėjas2002-05-2917965000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasBaltic Transline1214131Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Sparta109104310+3328
2FC Garliavos United117222316+723
3Baltic Transline124441512+316
4Pozityvūs104241719-214
5FK Nadruvis114251723-614
6FK Mėgėjai113261526-1111
7Patriotai1101101236-241

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
12 Varžybų:10
Naglis Balčiūnas Komanda:Sparta
8 Varžybų:8
Rytis Gaidys Komanda:Sparta
7 Varžybų:9
Andrius Alekna Komanda:Baltic Transline
7 Varžybų:12
Paulius Žukovas Komanda:Pozityvūs
6 Varžybų:10
Domas Andreikėnas Komanda:FC Garliavos United
6 Varžybų:11
Edvinas Korys Komanda:FK Nadruvis
5 Varžybų:3
Dainius Bartašiūnas Komanda:FK Mėgėjai
5 Varžybų:5
Andrejus Lepševičius Komanda:Patriotai
5 Varžybų:6
Erikas Paškevičius Komanda:Sparta
5 Varžybų:10

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Andrius Alekna Komanda:Baltic Transline
0 3
Marius Ališauskas Komanda:Patriotai
0 3
Romanas Ingaunis Komanda:Pozityvūs
0 3
Tomas Vaičiūnas Komanda:Patriotai
2 0
Audrius Petraška Komanda:Baltic Transline
1 1
Vytautas Leonavičius Komanda:FK Mėgėjai
0 2
Povilas Minkevičius Komanda:Baltic Transline
0 2
Dainius Bartašiūnas Komanda:FK Mėgėjai
0 2
Ugnius Montvilas Komanda:FC Garliavos United
0 2
Andrius Povilaitis Komanda:Patriotai
0 2
Rūgsėjis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: