FC Garliavos United

(Kauno MFL 8x8, 2019 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 31.80

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Vitalij ShahvorostovVartininkas160100000
Gintautas VaičiūnasGynėjas1989-05-3117782000
4Artūras ArmonasGynėjas1994-04-2218580110
Daniel MaslianikGynėjas160100000
Dainius KuršvietisGynėjas1986-11-1018590110
Arnas LenartavičiusGynėjas1969-03-0217075000
Egidijus PašukevičiusGynėjas1986-02-0318575010
Gintas MalyjGynėjas16060000
79Mindaugas ŽadavičiusGynėjas1977-09-0517785000
Paulius SkrabulisGynėjas1994-01-1017570000
Žydrūnas VeiverysGynėjas1979-01-0117690000
Ugnius MontvilasSaugas1999-05-0818470100
Rimvydas IškauskasSaugas1991-05-0217368000
Haroldas DagysSaugas1994-12-06100
Gediminas VišinskasSaugas2000-04-2918070200
Žanas KarenauskasSaugas1973-05-2317880000
Matas JonauskisSaugas1994-04-2417671000
Moses AdenleSaugas1988-07-0517070010
Artur ListovSaugas160100010
Deividas KarlauskasPuolėjas1960-00-0016060220
Vytautas LeonavičiusPuolėjas1992-09-3018585000
Artūras MatulionisPuolėjas1978-06-2917673100
Artiom SpelmanPuolėjas1990-01-01165100611

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2019 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-06-091Šturmas - FC Garliavos United5:4
22019-06-162FC Garliavos United - Sparta0:7
32019-06-303FC Garliavos United - Ruedus4:1
42019-07-074FC Garliavos United - Pozityvūs3:5
52019-07-145FC Garliavos United - FK Nadruvis4:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82019 m. sezonasFC Garliavos United51581Detali istorija
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasFC Garliavos United1227120Detali istorija
Kauno MFL 8x82015 m. sezonasFC Garliavos United151931Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Sparta5311177+1010
2Šturmas5311159+610
3Baltic Transline63121712+510
4Pozityvūs53021615+19
5FC Garliavos United52031518-36
6FK Nadruvis6123719-125
7Ruedus4013310-71

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Raštutis Komanda:Pozityvūs
9 Varžybų:3
Dovydas Monkus Komanda:Baltic Transline
7 Varžybų:5
Artiom Spelman Komanda:FC Garliavos United
6 Varžybų:3
Erikas Paškevičius Komanda:Sparta
5 Varžybų:5
Rytis Gaidys Komanda:Sparta
4 Varžybų:3
Julius Stonkus Komanda:Baltic Transline
4 Varžybų:6
Justas Venckūnas Komanda:Šturmas
4 Varžybų:4
Tautvydas Vaitkus Komanda:Šturmas
3 Varžybų:2
Martynas Vorušila Komanda:FK Nadruvis
3 Varžybų:5
Andrius Alekna Komanda:Baltic Transline
3 Varžybų:6

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Artiom Spelman Komanda:FC Garliavos United
1 1
Justas Venckūnas Komanda:Šturmas
0 2
Deividas Karlauskas Komanda:FC Garliavos United
0 2
Andrius Buteikis Komanda:Ruedus
0 2
Jokūbas Zalepūga Komanda:Šturmas
0 2
Egidijus Pašukevičius Komanda:FC Garliavos United
0 1
Laimonas Petraitis Komanda:Baltic Transline
0 1
Matas Gecevičius Komanda:Pozityvūs
0 1
Vaidas Surblys Komanda:Ruedus
0 1
Deividas Laškevičius Komanda:Ruedus
0 1
Liepa   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: