FC Garliavos United

(Kauno MFL 8x8, 2019 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 32.12

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Vitalij ShahvorostovVartininkas160100000
Paulius SkrabulisGynėjas1994-01-1017570000
Egidijus PašukevičiusGynėjas1986-02-0318575030
Gintautas VaičiūnasGynėjas1989-05-3117782100
Žydrūnas VeiverysGynėjas1979-01-0117690000
Daniel MaslianikGynėjas160100000
Arnas LenartavičiusGynėjas1969-03-0217075000
Gintas MalyjGynėjas16060000
4Artūras ArmonasGynėjas1994-04-2218580311
79Mindaugas ŽadavičiusGynėjas1977-09-0517785000
Dainius KuršvietisGynėjas1986-11-1018590110
Gediminas VišinskasSaugas2000-04-2918070500
Moses AdenleSaugas1988-07-0517070010
Rimvydas IškauskasSaugas1991-05-0217368300
Artur ListovSaugas160100010
Virmantas ŠabasevičiusSaugas1993-03-0318785100
Audrius LukoševičiusSaugas1978-01-0117672000
Ugnius MontvilasSaugas1999-05-0818470200
Žanas KarenauskasSaugas1973-05-2317880000
Matas JonauskisSaugas1994-04-2417671000
Haroldas DagysSaugas1994-12-06210
Artūras MatulionisPuolėjas1978-06-2917673110
Artiom SpelmanPuolėjas1990-01-01165100611
Vaidas MažalskasPuolėjas1988-08-1518076000
Deividas KarlauskasPuolėjas1960-00-00160601440
Vytautas LeonavičiusPuolėjas1992-09-3018585000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82019 m. sezonasFC Garliavos United1239142Detali istorija
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasFC Garliavos United1227120Detali istorija
Kauno MFL 8x82015 m. sezonasFC Garliavos United151931Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Pozityvūs119025422+3227
2FC Garliavos United118034020+2024
3Sparta116232921+820
4Šturmas115243028+217
5Baltic Transline115152626016
6FK Nadruvis121291145-345
7Ruedus11119937-284

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Raštutis Komanda:Pozityvūs
26 Varžybų:9
Ignas Raštutis Komanda:Pozityvūs
16 Varžybų:8
Deividas Karlauskas Komanda:FC Garliavos United
14 Varžybų:11
Erikas Paškevičius Komanda:Sparta
11 Varžybų:11
Justas Venckūnas Komanda:Šturmas
8 Varžybų:9
Dovydas Monkus Komanda:Baltic Transline
7 Varžybų:8
Artiom Spelman Komanda:FC Garliavos United
6 Varžybų:5
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
6 Varžybų:10
Rytis Gaidys Komanda:Sparta
5 Varžybų:6
Paulius Sirotavičius Komanda:Pozityvūs
5 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Justas Venckūnas Komanda:Šturmas
0 4
Deividas Karlauskas Komanda:FC Garliavos United
0 4
Andrius Buteikis Komanda:Ruedus
0 3
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
0 3
Egidijus Pašukevičius Komanda:FC Garliavos United
0 3
Artiom Spelman Komanda:FC Garliavos United
1 1
Deividas Laškevičius Komanda:Ruedus
1 1
Artūras Armonas Komanda:FC Garliavos United
1 1
Džiugas Andriuškevičius Komanda:Pozityvūs
0 2
Ridas Martinkevičius Komanda:Sparta
0 2
Rūgsėjis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Mūsų partneriai: