FC Garliavos United

(Kauno MFL, 2019 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 32.94

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Vitalij ShahvorostovVartininkas160100000
Žydrūnas VeiverysGynėjas1979-01-0117690000
Daniel MaslianikGynėjas160100000
Arnas LenartavičiusGynėjas1969-03-0217075000
Gintas MalyjGynėjas16060000
4Artūras ArmonasGynėjas1994-04-2218580321
79Mindaugas ŽadavičiusGynėjas1977-09-0517785000
Dainius KuršvietisGynėjas1986-11-1018590120
Paulius SkrabulisGynėjas1994-01-1017570000
Egidijus PašukevičiusGynėjas1986-02-0318575030
Gintautas VaičiūnasGynėjas1989-05-3117782100
Moses AdenleSaugas1988-07-0517070010
Rimvydas IškauskasSaugas1991-05-0217368300
Artur ListovSaugas160100010
Virmantas ŠabasevičiusSaugas1993-03-0318785100
Audrius LukoševičiusSaugas1978-01-0117672000
Ugnius MontvilasSaugas1999-05-0818470200
Žanas KarenauskasSaugas1973-05-2317880000
Matas JonauskisSaugas1994-04-2417671000
Haroldas DagysSaugas1994-12-06221
Gediminas VišinskasSaugas2000-04-2918070500
Artūras MatulionisPuolėjas1978-06-2917673110
Artiom SpelmanPuolėjas1990-01-01165100711
Vaidas MažalskasPuolėjas1988-08-1518076000
Deividas KarlauskasPuolėjas1960-00-00160601440
Vytautas LeonavičiusPuolėjas1992-09-3018585000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasFC Garliavos United3640Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasFC Garliavos United1240173Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasFC Garliavos United1227120Detali istorija
Kauno MFL2015 m. sezonasFC Garliavos United151931Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Kauno MFL
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Pozityvūs220092+76
2FC Garliavos United211064+24
3Sparta210135-23
4Baltic Transline201137-41
5FK Nadruvis200236-30

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Kauno MFL
Sezonas
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL
Sezonas
FotoInformacija
Matas Gecevičius Komanda:Pozityvūs
4 Varžybų:2
Dovydas Monkus Komanda:Baltic Transline
2 Varžybų:2
Domas Andreikėnas Komanda:FC Garliavos United
2 Varžybų:2
Paulius Sirotavičius Komanda:Pozityvūs
2 Varžybų:2
Irakli Kartvelishvili Komanda:FK Nadruvis
1 Varžybų:2
Edvardas Bakūnas Komanda:FC Garliavos United
1 Varžybų:2
Paulius Žukovas Komanda:Pozityvūs
1 Varžybų:2
Normanas Staniulis Komanda:FK Nadruvis
1 Varžybų:1
Lukas Karpavičius Komanda:Sparta
1 Varžybų:1
Artiom Spelman Komanda:FC Garliavos United
1 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL
Sezonas
FotoInformacija
Irakli Kartvelishvili Komanda:FK Nadruvis
0 2
Aurimas Sedula Komanda:Sparta
1 0
Giedrius Mozūraitis Komanda:FK Nadruvis
1 0
Rimvydas Iškauskas Komanda:FC Garliavos United
0 1
Deividas Kurpis Komanda:Baltic Transline
0 1
Artūras Matulionis Komanda:FC Garliavos United
0 1
Paulius Sirotavičius Komanda:Pozityvūs
0 1
Domas Andreikėnas Komanda:FC Garliavos United
0 1
Nikhil Ayyappa Komanda:FK Nadruvis
0 1
Dainius Kuršvietis Komanda:FC Garliavos United
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: