Apie mus
Nuostatai
Kontaktai
Tinklalaidės
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų perėjimai
MFL Rekordai
Komandų reitingas
Teisėjai
Stadionai
MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
MFL Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
MFL Supertaurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Kings League
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Vasaros MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Žiemos MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Oniksas CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Varžybų informacija
VRFM
MFL 2024 metų sezonas
2024-04-25 21:00:00
Stadionas:
II "Fanų" ketvirtis
Teisėjai:
Yuriy Soloyov
2:5
El Dorado
Įvarčiai
0:1 09:00
Artur Juchno
0:2 19:00
Arnoldas Kunigėlis
Viačeslav Rodevič
1:2 24:00
1:3 24:00
Artur Juchno
Daniel Belogolovko
2:3 35:00
2:4 41:00
Artur Juchno
2:5 46:00
Martynas Rašinskas
Įspėjimai
13:00
Giedrus Šablinskas
Varžybose dalyvavo
Piotr Truselevič
Aleksandr Kirijenkov
Albert Masliuk
Artūras Martinkevičius
Edvinas Laurinavičius
Daniel Belogolovko
Viliam Novicki
Olgerd Baranovski
Viačeslav Rodevič
Albert Voskunovič
Viačeslav Šeršniov
Martynas Rašinskas
Marius Budvytis
Darius Pupliauskas
Deivydas Piliukaitis
Kęstutis Rainys
Andrius Juzkiv
Giedrus Šablinskas
Kasparas Naskauskas
Arnoldas Kunigėlis
Vladimir Derendiajev
Artur Juchno
Edvinas Mučinis
Deividas Reimaris
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
El Dorado
4
4
0
0
18
5
+13
12
2
FK Fortitudo
4
3
0
1
19
11
+8
9
3
FK Eagle Team - Setaltas
4
3
0
1
20
14
+6
9
4
FK Alytis
4
3
0
1
15
10
+5
9
5
FK Grija
4
2
0
2
17
15
+2
6
6
FC Žalia Raudona
4
2
0
2
16
14
+2
6
7
FM Vilniaus Vytis
4
1
0
3
13
20
-7
3
8
FK Dinamika
4
1
0
3
11
18
-7
3
9
VRFM
4
1
0
3
6
18
-12
3
10
VU MIF
4
0
0
4
8
18
-10
0
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Turas 5
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2024-05-09
El Dorado
4:3
FM Vilniaus Vytis
2024-05-09
FK Eagle Team - Setaltas
2:3
FK Alytis
2024-05-09
FK Dinamika
5:7
FK Grija
2024-05-09
VRFM
1:7
FK Fortitudo
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Foto
Informacija
Matas Radžiukynas
Komanda:
FC Žalia Raudona
8
Varžybų:
4
Aleksandras Mininkovas
Komanda:
FK Grija
5
Varžybų:
3
Tadas Švaikevičius
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
5
Varžybų:
3
Ernest Plavskij
Komanda:
FK Grija
5
Varžybų:
4
Edgaras Barysas
Komanda:
FK Alytis
5
Varžybų:
4
Gediminas Skrockas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
5
Varžybų:
4
Lukas Vaičiūnas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
5
Varžybų:
4
Edvin Volodkovič
Komanda:
FM Vilniaus Vytis
4
Varžybų:
4
Simas Kartočius
Komanda:
FK Fortitudo
4
Varžybų:
3
Pavel Pelakauskas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
4
Varžybų:
4
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Foto
Informacija
Rolandas Leliukas
Komanda:
FK Fortitudo
0
2
Viktor Skrypnishenko
Komanda:
FK Dinamika
1
0
Dariuš Jankovskij
Komanda:
FK Dinamika
1
0
Romuald Kliukoit
Komanda:
FK Grija
1
0
Marius Škadauskas
Komanda:
FC Žalia Raudona
0
1
Regnar Krot
Komanda:
FK Grija
0
1
Rimvydas Strazdas
Komanda:
El Dorado
0
1
Ernest Bublevič
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
0
1
Giedrus Šablinskas
Komanda:
El Dorado
0
1
Emil Grochackij
Komanda:
FM Vilniaus Vytis
0
1
Gegužė 2024
Pr
An
Tr
Kt
Pn
Št
Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Mūsų partneriai: