Varžybų informacija

Vladislavo Sirokomlės gimnazija
Kings League 2024
2024-04-18 12:00:00
Stadionas: II "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Laurynas Aržuolaitis

3:10


Šv. Kristoforo gimnazija

Įvarčiai
0:1 02:00 Kasparas Liudavičius
0:2 04:00 Martynas Marculevičius
Emil Surginevičius1:2 06:00
1:3 09:00 Kasparas Liudavičius
1:4 22:00 Martynas Marculevičius
1:5 28:00 Žygimantas Sirius
1:6 32:00 Joris Kazimieras Šimėnas
Emil Surginevičius2:6 35:00
2:7 36:00 Žygimantas Sirius
2:8 37:00 Žygimantas Sirius
2:9 38:00 Artūras Dziminavičius
Ernest Paškelevič3:9 40:00
3:10 40:00 Kasparas Liudavičius

Varžybose dalyvavo
Kacper Lomovski
Krystian Kazakevič
Ernest Paškelevič
Lukas Greičiūnas
Emil Surginevičius
Sebastian Ilcevič
Marcin Lipinski
Tomek Dičkovski
Ronaldas Antropikas
Rafal Voinicki
Norbert Diugevič
Mustafa Kader
Joris Kazimieras Šimėnas
Daumantas Lipinskas
Motiejus Velutis
Dominykas Zujus
Žygimantas Sirius
Artūras Dziminavičius
Žilvinas Krivcovas
Mark Tkačenko
Martynas Marculevičius
Kasparas Liudavičius

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2024-05-30Kings League2024Šv. Kristoforo gimnazija - Vladislavo Sirokomlės gimnazija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado5500228+1415
2FK Eagle Team - Setaltas65012817+1115
3FK Alytis54012014+612
4FK Fortitudo63122417+710
5FK Grija63032623+39
6FC Žalia Raudona62132122-17
7FM Vilniaus Vytis52032224-26
8VRFM52031119-86
9FK Dinamika61051530-153
10VU MIF60061328-150

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
9 Varžybų:5
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
6 Varžybų:4
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
6 Varžybų:5
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
6 Varžybų:6
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:6
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
6 Varžybų:6
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
5 Varžybų:5
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
5 Varžybų:6
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
5 Varžybų:6
Edgaras Barysas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Vaidotas Jarašius Komanda:VU MIF
0 1
Ernest Bublevič Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
0 1
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
0 1
Gegužė   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: