2022-06-08

A divizionas. 9 turo anonsas

Trečiame antro rato ture jėgomis pasitikrins turnyrinės lentelės kaimynai - FK Rytas ir El Dorado, bei TEC ir Dinamika, kurie, sėkmingai susidėliojus skaičiams, gali apsikeisti vietomis turnyrinėje lentelėje. Tuo metu kitose porose Eagle Team ir Alytis sieks pratęsti savo pergalių serijas, o Fortitudo ir Vilniečiai pasistengs jas užbaigti.

20 val.FK Fortitudo (13 tšk.) – GREEN TOWN – FK Eagle Team (24 tšk.) I Fanų ketvirtis

Pagal 2021 metų skaičius – vicečempionai prieš čempionus. Pagal šio sezono faktus – visus nuo kelio šluojantys diviziono lyderiai ir ketvirta diviziono komanda. Visgi, nūnai Fortitudo ne šiaip ketvirta komanda, o trijų pergalių seriją turinti ir rimtai į medalius pretenduojanti ekipa.
Be abejo, Erelių pergalių serija – 8 iš 8 – solidesnė. Ir pretenzijos atatinkamai didesnės. Be to, praėjusiame ture Eagle Team driokstelėjo įspūdingą pergalę 14:2 prieš TEC. Nepaisant varžovų užimamų vietų turnyrinėje lentelėje, bet 14 įmuštų įvarčių – stipriai solidu.

Tiesa, turi kuo pasigirti ir Fortitudo. Po pralaimėjimo 5 ture tai pačiai Eagle Team ekipai fortitudininkai pagavo gerą bangą ir įveikė iš eilės Dinamiką, TEC ir Vilniečius. Sakysit, įveikė tuos kuriuos ir turėjo įveikti? Gal ir taip, bet kiekviena pergalė prideda papildomą žiupsnį pasitikėjimo, o tuo pačiu – artina prie medalių.

Pirmame rate Eagle Team laimėjo 7:4. Rezultatas lyg ir solidus, bet patys Ereliai tąsyk padangėse nelakiojo. „Rungtynės praščiausios šį sezoną, galbūt dėl to jog kažko panikavome, perdegėme. O gal kaip tik atsipim...alavę žaidėme. Vakar buvo prieblandos zona, ačiū karmai jog išnešėm sveiką kailį. Tikimės daugiau tai nepasikartos ir patys sau problemų nebesusikursime“, – po to mačo Facebook paskyroje rašė Eagle Team analitikas.

Priminsiu, kad pirmose tarpusavio rungtynėse iki 36 minutės rezultatas buvo lygus 3:3 ir tik laiku užsikūręs Erealių TurboDyzelis leido išvengti didesnių nemalonumų ir susikurti saugesnį atotrūkį. Kadangi Eagle Team iškart po rungtynių identifikavo ir įvardino savo problemas, bei pažadėjo daugiau taip nedaryti, galima tikėtis, kad šįkart „3.5 TDI traktorius“ užriaumos nuo pirmų minučių.

PROGNOZĖ. 2:5

El Dorado (12 tšk.) – FK Rytas (13 tšk.) II Fanų ketvirtis

Pirmame rate įvykusi komandų akistata virto tikru vieno žmogaus benefisu, arba kaip sakoma vakaruose „one man šou“. Tada visos kameros ir objektyviai krypo į Ryto lyderį Eduardą Tučinskį, kuris ne tik pats pelnė du įvarčius, bet ir savo išraiškingais etiudais sugebėjo išmušti iš emocinės pusiausvyros visą El Dorado kolektyvą.

Iš čia ir Ryto pergalės 3:1, iš čia ir Edvino Mučinio geltona/raudona su iš to išplauksia trejų rungtynių diskvalifikacija, iš čia ir El Dorado nepasitenkinimas teisėjo darbo, Ryto žaidimu, ir savo pačių reakcija. Iš čia ir trijų pralaimėjimų serija čempionate, kurią eldoradininkai dar pastiprino pralaimėjimu „Arimex“ taurės ketvirtfinalyje.

Praėjusiame ture El Dorado visgi pagaliau pramušė pergalę – 7:3 prieš Dinamiką. Pergalė yra pergalė, tačiau žaidimo kokybe eldoradininkai nesidžiaugė. „Tokiose rungtynėse turime žaisti užtikrinčiau, stengtis vengti nedovanotinų klaidų ir lengvų įvarčių. Džiugina, kad antras ratas startavo pergale ir pagaliau įsirašome tris taškus. Laukiame kito turo kur bandysime atsirevanšuoti FK Rytas komandai už pirmame rate pralaimėtas rungtynes ir pabandyti iškovoti antrą pergalę iš eilės“, – Facebook įraše teigė El Dorado.

Tikėtina, kad Rytas labai norėtų pakartoti pirmųjų rungtynių su El Dorado scenarijų, nes paskutiniu metu rytiečiai išgyvena taškų badą. Praėjusiame ture 2:4 pralaimėta Alyčiui, prieš tai – tokiu pat rezultatu nusileista ir Vilniečiams. O dar ir Albertas Šaveiko atsisveikino su komanda ir persikėlė pas brolį į TEC. Dar vienas pralaimėjimas Rytui reikštų pasitraukimą iš trečios pozicijos, nes į ją pakiltų El Dorado. O dar ir Fortitudo per petį žiūri, medalius matuojasi. Tad barstyti taškų Rytas neturi teisės. Kaip, beje, ir El Dorado.

PROGNOZĖ. 3:2.

21 val.FK Alytis (18 tšk.) – FK Vilniečiai (6 tšk.)  I Fanų ketvirtis

Dar vienas – jau trečias pernykščių B diviziono lyderių susitikimas šį sezoną. Pirmus du šiais metais laimėjo Alytis: „Arimex“ taurėje 5:2, o po kelių dienų čempionate – 6:4. Alytiškiai apskritai čempionate turi įspūdingą šešerių laimėtų rungtynių seriją pelnytai laikosi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje bei išlaiko patogų atstumą nuo lyderių Eagle Team.

Tuo metu Vilniečiai per pirmus 8 turus iškovojo tik 2 pergales ir patyrė 6 nesėkmes. 6 taškai iš 24 galimų anaiptol neatspindi komandos potencialo ir galimybių, nes buvo ne vienas mačas, kai Vilniečiai daug atakavo, daug kontroliavo, net ir pirmavo, bet galiausiai vis tiek likdavo prie suskilusios geldos. 

Panašiai, beje, nutiko ir 5-ame ture, kai 45 min. Albertas Voskunovičius pasiuntė kamuolį į Alyčio vartus ir išlygino rezultatą 4:4. Bet 48 min. pykštelėjo Paulius Sakalis, dar po minutės įvartį pridėjo Augustas Trinkūnas – ir visi 3 taškai papildė alytiškių sąskaitą.

Praėjusime ture Alytis eilinį kartą pademonstravo valią ir charakterš, išlipo iš 2 įvarčių minuso ir 4:2 nugalėjo Rytą. Tuo metu Vilniečiams eilinį kartą kažko iš aukščiau minėtų pritrūko: 34 min. 3:2 pirmauta prieš Fortitudo, o galutiniame rezultate pralaimėta 3:4.

Gal ir sutapimas, bet pergales Vilniečiai nusikala tik tada, kai rungtynėse būna komandos vadovas Tomas Rudzianiec. Kita vertus, Alytis demonstruoja, kad laimėti gali prieš bet ką, nepriklausomai nuo to, kas pas juos žaidžia ar nežaidžia. Tad esminis klausimas – kas labiau norės pergalės ir atiduos dėl jos daugiau jėgų?

PROGNOZĖ. 4:3

FK TEC (6 tšk.) – FK Dinamika (3 tšk.)  II Fanų ketvirtis

Nesėkmingiausių diviziono komandų akistata – puiki proga kažkam pasipildyti savo taškų kraitį. Nes matant paskutinių kelių turų vaizdus ir skaičius, susidaro įspūdis, kad tokių progų šį sezoną pas TEC ir Dinamiką nebus daug.

Abi komandos šį sezoną nežiba. Čia švelniai tariant. Tiesa, po kelių nesolidžių pralaimėjimų pirmame rate TEC susikaupė ir 5 ture išstatė tecinę sudėtį – ir 8:4 nugalėjo Dinamiką. Bet tai ir buvo paskutinis šviesus epizodas TEC sezono knygoje. Po to sekė kovingi, bet nesėkmingi pasispardymai, o praėjusiame ture komanda pramušė bet kokius dugnus net 2:14 pralaimėdama Eagle Team ekipai. Ir čia jau nepasiteisinsi, kad žaidė jaunimas, MFL patirties neturintys geltonsnapiai. Žaidė patyrę futbolo vilkai, bet vaizdas aikštėje buvo stačiai tragiškas.

Tuo metu Dinamika vienintelę pergalę pelnė 4-ame ture su Vilniečiai, o po to irgi fiksuoja vieną nesėkmę po kitos. Visgi, šios komandos situacija šiek tiek kitokia nei TEC: per tris paskutinius turus dinamiškieji žaidė 7-iese, be keitimų, nuo pirmo iki paskutinio švilpuko. Tokiomis sąlygomis jie turėjo pripažinti Fortitudo, Alyčio ir El Dorado pranašumą, bet susidarė įspūdis, kad dinamiškieji tiesiog bandė mėgautis žaidimu, kova ir rezultato pernelyg nesureikšmino.

Abi komandos neveltui užima paskutines vietas divizione. Net ir jų statistika yra labai panaši: Tec pelnė 24, Dinamika – 28. TEC prasileido 51, Dinamika – 55. O pirmose tarpusavio rungtynėse užfiksuotas rezultatsa – 8:4 – labiau išimtis, o ne taisyklė. Tame mače Dinamika turėjo aibę progų, daužė virpstus, skersinius ir TEC vartininką, bet sėkmė šypsojosi tecininkams, katrie savo progas išnaudojo daug efektyviau.
Kaip bus šįkart? Su tokiais nenuspėjamais kolektyvais prognozės yra bergždžias reikalas. Bet vis tiek kažkaip bus.

PROGNOZĖ. 5:4.

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team109016121+4027
2FK Alytis107035033+1721
3El Dorado106043719+1818
4FK Rytas104153031-113
5FK Fortitudo104152538-1313
6FK Vilniečiai104063438-412
7FK Dinamika103073861-239
8FK TEC102082761-346

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
22 Varžybų:8
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
12 Varžybų:8
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
11 Varžybų:9
Paulius Sakalis Komanda:FK Alytis
10 Varžybų:8
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
8 Varžybų:9
Marius Linkevičius* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
8 Varžybų:8
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
8 Varžybų:8
Valdemar Šaveiko Komanda:FK TEC
7 Varžybų:4
Viačeslav Rodevič Komanda:FK Vilniečiai
7 Varžybų:7
Ruslan Tamilin Komanda:FK Vilniečiai
7 Varžybų:10

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 1
Martynas Rašinskas Komanda:El Dorado
0 2
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
0 2
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Dinamika
1 0
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
1 0
Arnoldas Arbočius Komanda:FK Alytis
0 1
Daniel Gunevič Komanda:FK Dinamika
0 1
Jurijus Miežonis Komanda:FK Vilniečiai
0 1
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 1
Birželis   2022
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Mūsų partneriai: