2022-08-01

B divizionas. 13 turo anonsas. Pirmadienis

Dėl pasikeitusio požiūrio į vėlyvą futbolą Fanų stadione pasikeitė ir Mini futbolo lygos rungtynių grafikas. Ankstesniais metais visos A ir B divizionų rungtynės tilpdavo į ketvirtadienį, o dabar vienerias rungtynes teko perkelti į kitą savaitės dieną. Pirmasis bandymas – pirmadieninis futbolas B divizione.

20 val.

FC International Vilnius (7 taškai) – WorldOne United (10 tšk.) Fanų stadionas

Pirmą pirmadieninio MFL futbolo blyną keps FC International Vilnius ir WorldOne United. Pastariesiems, beje, tuos blynus galimai teks kepti dar bent 4 kartus, nes būtent jie pasiūlė savo turimą Fanų aikštės ketvirtį ir savo treniruočių laiką MFL paslaugoms. Tad realiai WOU yra aikštės šeimininkai, o pirmadienio žaidimo laikas jiems neturėtų kelti kažkokių nepatogumų.

WOU atstovas Victor Cachay Grande patikino, kad jiems pirmadienio futbolas nepatogumų ir nesukels. „Viskas tvarkoje, mes visą vasarą žaidėme pirmadieniais, tad ir šiandien susirinksime. Tikriausia, kaip įprasta,turėsime kokius 7-8 žaidėjus, bet mums tai neturėtų sutrukdyti pademonstruoti gerą žaidimą“, – teigė WOU atstovas.

Galimai šiek tiek daugiau rūpesčių dėl pirmadienio gali kilti IV vadovams. Informacija apie pokyčius varžybų grafike buvo paskelbta tik šeštadienį, dalis komandos narių atostogauja, bet komandos atstovas Valerij Krasockij patikino, kad bent jau startinė sudėtis į Fanus susirinks ir rungtynės įvyks.

Iki sezono pabaigoms likus 6 turams abi komandos B divizione priklauso apatinio ketvertuko draugijai ir sprendžia lokalinius uždavinius. 10 taškų per pirmus du trečdalius distancijos surinkusi WOU komanda žengia apatinio ketvertuko viršūnėje, tuo metu 7 taškus turinti IV tik tašku lenkia paskutinėje vietoje esančią MSC ekipą.

Pirmame rate International Vilnius ir WOU sužaidė lygiosiomis 3:3. Tąsyk iki 35 minutės WOU pirmavo 2:0, po to per penkias minutes International Vilnius rezultatą išlygino, bet 41 minutę Kristian Tankevič dar kartą išvedė WOU į priekį. Vis dėlto išsaugoti persvaros nepavyko ir 46 minutę Dmitrij Gerasimov įformino lygiąsias. Beje, International Vilnius komandai lygiosios – įprastinis rezultatas šį sezoną, tokia baigtimi komanda baigė net keturias savo rungtynes iš 12-os. Tuo metu WOU lygiosiomis sužaidė tik kartą, ir tik su Tarptautiniais vilniečiais.

Prieš vasaros pertrauką abi komandos patyrės skaudžius pralaimėjimus – WOU 1:8 nusileido Žalia Raudona kolektyvui, o International Vilnius 1:9 pralaimėjo Prima Line ekipai. Kelių savaičių pertraukėlė turėjo užgydyti pralaimėjimų paliktas žaizdeles, tad galima sakyti, kad komandos antrą sezono dalį pradeda nuo balto lapo.

Vis dėlto, kadangi pirmadienis yra WorldOne United įprastinio futbolo diena, tas baltas lapas turėtų pasipuošti jų pergalės įrašu.