2024-01-22

Mažojo futbolo labdaros turnyras, Lietuvos valstybės atkūrimui paminėti!

2018 metais vasario 16 - ąją, Lietuvos šimtmetį, paminėjome mažojo futbolo aikštelėje. Turnyras buvo pakartotas 2019, 2022 ir 2023 metais todėl jau drąsiai galime sakyti, kad ir šiais metais kviečiame į jau tradicinį ir jubiliejinį "Mažojo futbolo labdaros turnyrą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimui paminėti". 

Kol visai šalia mūsų vyksta karas ir Ukraina toliau kovoja dėl savo valstybės išgyvenimo ir šiais metais turnyras skirtas Ukrainos palaikymui! 2023 metais, visi kartu per turnyrą surinkome 500 Eur RADAROM akcijai.  

Trumpai apie rengiamą turnyrą:

* Kas? Labdaringas mažojo futbolo turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimui paminėti. 

* Kada? Vasario 16 dieną (penktadienis) nuo 11.00 iki 16.00.

* Formatas:  Žaidžiame 7 prieš 7. Turnyro formatas paaiškės, kai bus žinomas dalyvių skaičius. 

* Vieta: „Fanų“ stadionas, lauke po atviru dangumi. Po rungtynių sušilti padės šiltos rūbinės, karštas dušas ir karšta arbata.

* Turnyro dalyvavimo kaina: Turnyre dalyvavimas NEMOKAMAS. Bet kiekvienas žaidėjas galės savanoriškai paaukoti norimą pinigų sumą, kuri bus skirta Ukrainai paremti. Todėl neužmirškite nepasiimti grynųjų. 

* Registracija: registracija el. paštu info@mfl.lt iki vasario 14 dienos pabaigos.

Dalyvių skaičius ribotas!

Turnyro partneriai:

Vilnius Football Academy - ačiū, už suteiktą infrastruktūrą.

Sport CUP - pasirūpins unikaliais prizais nugalėtojams.

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado87013214+1821
2FK Eagle Team - Setaltas86023120+1118
3FK Alytis85123622+1416
4VRFM84132824+413
5FC Žalia Raudona84133027+313
6FK Fortitudo83322720+712
7FK Grija84043431+312
8FM Vilniaus Vytis82152745-187
9FK Dinamika81072046-263
10VU MIF80171834-161

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
10 Varžybų:6
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
10 Varžybų:7
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
8 Varžybų:7
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
8 Varžybų:8
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
8 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
7 Varžybų:7
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
7 Varžybų:7
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
1 1
Viačeslav Rodevič Komanda:VRFM
0 2
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Marius Linkevičius Komanda:FK Alytis
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Birželis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: