2024-06-04

A divizionas. Erelių sprigtas čempionams, lygiųjų dublis ir Grijos fotofinišas

Paskutiniu metu totaliai MFL aikštynuose uždominavusi El Dorado ekipa po 11 mėnesių pertraukos prisiminė nesėkmės skonį. Tuo pasirūpino jų principiniai varžovai Eagle Team-Setaltas. Klasikinės minifutbolo gigantų akistatos šešėlyje liko dar dvi naujokų lygiosios su senbuviais ir smagus Grijos bei VU MIF pasispardymas.

REZULTATAI.

KLASIKA. Nuo 2022 m. gegužės 26 dienos, kai A diviziono 7-ame ture Eagle Team 4:1 įveikė El Dorado ekipą, pastaroji čempionatuose sužaidė 40 rungtynių – ir patyrė vos vieną nesėkmę. Patyrė ją su tais pačiais Eagle Team, 2023 m. birželio 29 d. O 2024 m. gegužės 30 d. El Dorado patyrė ir antrą nesėkmę. Ir vėl, be abejo, kad su tais pačiais, su Eagle Team.

Pirmasis naujojo sezono dviejų tituluočiausių MFL komandų susitikimas Fanų ketvirtyje anaiptol nepriminė futbolo šventės. Nors susidomėjimas šia akistata buvo didelis, nors 30-ojo MFL Klasikos vakarėlio proga į Fanus atvyko net ir pats Tadas Paplauskas su visu Cloud Kitchen catering autobusu, bet aikštėje vyko ne futbolas, o klasikinė šachmatų partija. Indiškos gynybos variantą pasirinkę Eagle Team futbolininkai nuo pirmų minučių įsikūrė gynybiniuose redutuose ir demonstratyviai ignoravo prie savų vartų su kamuoliu žaidusius eldoradininkus. 

Pastarieji į varžovų apkasus irgi pernelyg nesiveržė, tad pirmame kėlinyje pavojingesnes atakas buvo galima suskaityti ant vienos rankos pirštų. 5 min. Darius Pupliauskas turėjo retą progą po Eagle Team gynybinės klaidelės, po kelių minučių savo išpuoliu priešininkų budrumą patikrino Ereliai, o 10 min. Vladimiras Derendiajevas perėmė neatsargų varžovų perdavimą į priekį, savo proveržį užbaigė smūgiu ir nors Eagle Team vartininkas smūgį atrėmė, bet pirmas prie kamuolio suskubęs Arnoldas Kunigėlis nukreipę jį į Erelių vartus.

Atrodė, kad Eagle Team taktika nepasiteisino, atrodė, kad Ereliai bus priversti bent kažkiek atsiverti, o El Dorado turės daugiau šansų išnaudoti varžovų paliktas laisvas erdves. Tačiau po minutės pertraukėlės Eagle Team grįžo su dar rimtesniu gynybiniu nusiteikimu – ir per likusias 15 pirmo kėlinio minučių metodikai, kantriai ir nuosekliai neleido El Dorado ekipai žaisti. O jei ir leido – tai tik savo aikštės pusėje, aplink vartininko aikštelę.

Antrame kėlinyje Eagle Team taktika šiek tiek pasikeitė, jų žaidime atsirado aukštesnio presingo elementų ir kietesnio fizinio kontakto. Tuo metu El Dorado futbolininkai ir toliau ilgai raičiojo kamuolį prie savų vartų, pernelyg nepersistengdami ir akivaizdžiai nesivargindami paieškoti originalesnių sprendimų prieš Eagle Team gynybą. Tikėtina, kad jei 30 minutę eldoradininkai būtų užbaigę vieną iš retesnių savo atakų antruoju įvarčiu, situacija aikštėje būtų kardinaliai pasikeitusi. Bet neužbaigė. O dar po 5 minučių – traukė kamuolį iš savų vartų tinklo.

35 min. nutikęs Eagle Team įvartis sulaukė nevienareikšmių vertinimų. Po V. Derendiajevo baudos smūgio vartininko aikštelėje dėl kamuolio kovojo Paulius Obolevičius ir Daniel Guleckij. Kamuolys nuo Eagle Team žaidėjo kojos riedėjo į kampinį, bet Tadas Švaikevičius jį išmušė už šoninės linijos. Kadangi arbitras Tomaš Bedulskij rankos gestu rodė, kad kamuolys aikštę paliko nuo El Dorado futbolininko, Ereliai nieko nelaukdami pradėjo savo ataką, perdavimas per visą aikštę pasiekė prie varžovų vartų puikią poziciją užsiėmusį Gediminą Skrocką, pastarasis pirmu lietimu žaidimo įnagį pasitvarkė, antru – pasiuntė į vartus. Kol eldoradininkai bandė aiškintis su teisėju Ereliai audringai atšventė įvartį – ir vėl kibo į darbą.

Eldoradininkai pamėgino įmesti aukštesnę pavarą ir aktyviau sujudėti, bet jų varžovai šį kartą buvo ne diviziono debiutantai, o solidūs senbuviai. Eagle Team futbolininkai sėkmingai taikė smulkios pražangos taktiką, nedalino dovanų prie savų vartų, o ištaikę progą – ir grėsmingai atakavo. Žaidimui pagyvėjus atsirado ir progos, padirbėti teko ir abiejų komandų vartininkams, bet senkant laikui atrodė, kad lygiosios – logiškiausia šios dvikovos pasekmė. Tačiau 46 min. Eagle Team žaidėjo paspirtas kamuolys savo kelyje sutiko Deivydą Piliukaitį ir suklaidinęs Andrių Juzkiv suspurdėjo čempionų tinkluose.

Laiko dar buvo likę ir nemažai, bet Eagle Team koncentracija buvo maksimali, o El Dorado per paskutinias kelias minutes išspaudė tik kelis tolimus smūgius. Ir pirmą kartą šį sezoną MFL aikštę paliko su 0 taškų.
„Vakar gavome, nes stipriai gavome visur kur įmanoma. 🙂 Stengėmės kontroliuoti žaidimą, bet neatsakėme tuo pačiu ką mums pasiūlė varžovai. 💪🏼💪🏼 Neieškosime pasiteisinimų, bet jei pralošti tai pralošti tik FK Eagle Team. Sveikinimai jiems!“, – lakoniškai rungtynes apibendrino El Dorado Facebook paskyra.

„Po visų čempionų lygos finalų skelbiame jog ir mes praėjusį ketvirtadienį sukūrėme mini sensaciją, paguldydami ant menčių Baltic minifootball CUP taurės savininkus, Lietuvos mažojo futbolo asociacija taurės savininkus ir praeitų metų bei daugkartinius čempionus – FK El Dorado !
Neslėpsime – daugelį metų besiformavusi sportinė priešprieša lemia kartais tai, jog tik mes panašu sugebame pasirinkę tinkamą taktiką juos nugalėti. Šis kartas, ne išimtis – gynėmės daug ir kietai, bandėme palaikyti kamuolį pajungiant vartinką, numušinėjome varžybų tempą. Tos pasekoje rungtynių gale pagaliau fortūna buvo mūsų pusėje ir rikošeto pagalba laimėjome 2:1“, – konstatavo Eagle Team Facebook paskyra.

KOMENTARAI. Tuo metu MFL LIVE studijoje apsilankę abiejų komandų atstovai buvo iškalbingesni. „Žaidėme visiškai ne savo futbolą, nusprendėme, kad prieš El Dorado negalima žaisti atviro futbolo, todėl pasirinkome atitinkamą planą – žaisti nuo gynybos. Nusprendėm, kad svarbiausia – nepraleisti, o kai bus mūsų momentas – jį realizuoti. Galima sakyti, kad mūsų taktika buvo – neduoti žaisti El Dorado. Visi vyrukai sužaidė 100 procentų, atidavė visas jėgas, už ką jiems ir dėkoju. Gal ir nebuvo gražus futbolas, bet jis davė rezultatą. Net ir praleidę įvartį nenuleidome rankų, laikėmės plano ir antrame kėlinyje išnadojome savo progas – ir laimėjome“, – rungtynes apibendrino Eagle Team-Setaltas treneris Dmitrij Timko.


„Varžovai realiai visas rungtynes stovėjo, o mes taip ir nepristaikėm prie jų žaidimo. Teisėjas leido žaisti kietai, o mes, kaip paaiškėjo, jau esame atpratę nuo tokio žaidimo. Varžovai stengėsi visais įmanomais būdais neleisti mums prisiliesti prie kamuolio, net ir aš gavau į kaulą, nors buvau toli nuo vartų. Aikšu, tai anaiptol nepriminė ankstyvųjų mūsų kautynių, bet mes vis tiek jau atpratome nuo to fizinio kontakto ir pražangų taktikos. Kita vertus, turėjome progų, bet jų nesumušėme, o jie kelias išnaudojo, dar kelis kartus mus gelbėjo Andrius Juzkiv. Bet geriau pralošti Eagle Team, nei kam kitam. Jie mus šį kartą nustebino, bet tas pralaimėjimas nieko nekeičia. Mes su visais pasirengę žaisti ir kovoti. O pralaimėjimas – yra normali futbolo dalis. Ypač žinant, kokį krūvį paskutiniu metu gavome, tiek Lietuvos mažojo futbolo taurėje, tiek ir savaitgalį Baltijos minifutbolo taurės turnyre, kur irgi nebuvo lengvas pasivaikščiojimas“, – konstatavo El Dorado kapitonas Martynas Rašinskas.


LYGYBĖ. Tuo metu kai viename Fanų ketvirtyje tituluočiausios MFL ekipos žaidė savo šachmatų partiją, kitame vyko emocinga ir atkakli senbuvių bei naujokų kova. Aktyviai savo gerbėjų palaikomi VRFM futbolininkai metė iššūkį favoritais vadintiems Alyčio žaidėjams – ir iš šio mačo išsinešė tašką. O po rungtynių svarstė, kad galėjo išsinešti ir visus 3. 

Šią prielaidą VRFM grindė tuo, kad rungtynėse du kartus pirmavo, o varžovai – du kartus rezultatą lygino. Iš tiesų, jau 2 min. Albertas Voskunovičius patikrino Alyčio vartininką Meirūną Olišauską, bet pastarasis atrėmė ir VRFM lyderio, ir pakartotinį jo komandos draugo smūgį. Diviziono naujokų smūgiai ir toliau liejosi laisvai, tačiau kai 8 min. kamuolys pagaliau suspurdėjo Alyčio tinkluose, Viačeslavo Rodevič sėkmę lėmė ne tiek smūgio kokybė, kiek varžovų vartininką nemaloniai nustebinęs netikėtumo faktorius.

Beje, tuoj netrukus V. Rodevič galėjo pramušti ir antrą įvartį, bet po jo tolimo šūvio ir vartininko prisilietimo kamuolys atsitrenkė į virpstą. Išvengę dvigubos nemalonumų porcijos alytiškiai nusprendė, kad reikia žaisti – ir 12 min. Benas Paulėkas rezultatą išlygino. Bet labai neilgam, nes atsakomoji VRFM ataka baigėsi A. Voskunovičiaus smūgiu, kurį įvarčiu pavertė pirmas prie atšokusio kamuolio suskubęs Dominik Mackevič.

Po tokio smagaus apsikeitimo įvarčiais buvo galima laukti ir tikėtis rekordinės rezultatyvių smūgių salvės, bet per likusias 37 minutes abi komandos bendromis pastangomis išspaudė tik vieną pataikymą. Jo autoriumi 28 min. tapo Alyčio žaidėjas Normantas Staniulis, bet iki to, o ypač – po to įvarčių autorių galėjo būti gerokai daugiau.

Bene labiausiai po rungtynių dėl neišnaudotų progų graužėsi Alyčio puolėjas Paulius Sakalis, bet reikia pripažinti, kad puikiais šansais nepasinaudojo ir VRFM lyderiai A. Voskunovičius bei V. Rodevič, o esminiais momentais puikiai savo vartų stačiakampiuose darbavosi abiejų komandų vartininkai.

„Du kartus atsilikinėjom, du kartus lyginom, bet perlaužti iki galo nepavyko. „Mūsų grajus, bet nepaėjo“ – po rungtynių įrašo autoriui tarė neįvardintas klubo žaidėjas“, – taip rungtynes apibendrino Alyčio Facebook paskyra.

Kita vertus, kovingose ir atkakliose rungtynėse lygiosios tapo geriausiu sprendimu. O tai, kad abi pusės iš esmės lygiosiomis liko vienodai nepatenkintos, rodo, kad kovos tikrai būta lygios.

LYGYBĖ-2. Antroje turo dalyje Alyčio ir VRFM pavyzdžiu pasekė Fortitudo ir FM Vilniaus Vytis. Ir vėl kova, ir vėl atkakli, ir vėl vieni pirmauja, kiti – lygina. Tik skirtingai nei prieš tai vykusiose rungtynėse, šį kartą pirmavo Fortitudo, o lygino – Vyčiai. 

10 min. Fortitudo idėjinis vadas Gabrielius Butkevičius prasmingai pažymėjo savo pasirodymą aikštėje ir pelnė pirmą rungtynių įvartį. Vienok po keturių minučių 17-metis Vyčių jaunuolis Ernest Fedianin rezultatą palygino – ir aikštėje užvirė kieta, bekompromisė lygių priešininkų kova. Tos kovos kulminacija tapo abiejų komandų apsikeitimas įvarčiais tiksint paskutinėms paskutinės minutės sekundėms.

Baigiantis rungtynėms nei Vyčiai, nei – ir juo labiau, Fortitudo nerodė noro pasitenkinti lygiosiomis. Nors FM Vilniaus Vytis gretose nebuvo Mato Gudaičio ir Edvino Šiukštos, bet pernykščiai B diviziono bronzininkai atkakliai laikė Fortitudo spaudimą, sugėrė smūgius ir patys nesikuklindami skeldavo atgal. Vis dėlto, kai 50 minutę viena iš daugelio Fortitudo atakų baigėsi Ernesto Pilypo įvarčiu, atrodė, kad Vyčiai bus priversti pripažinti A diviziono senbuvių pranašumą. Tačiau per likusias sekundes jie ne tik nepripažino, bet dar ir spėjo surengti savo ataką, kurios apogėjumi tapo preciziškai tikslus Edvin Volodkovič smūgis iš distancijos, patikrinęs Fortitudo vartų virpstą – ir nusėdęs Tito Vitkausko ginamų vartų tinkle.

Fortitudininkams beliko iš apmaudo kelti rankas į dangų, nes dar vienai atakai laiko nebeliko. Fortitudo ekipai tai buvo jau antros lygiosios iš eilės. Ir vėl su diviziono naujokais, ir vėl 2:2. Po rungtynių fortitudininkai lengvo liūdesio fone gaivinosi Carlsberg Nealkoholiniu ir tik G. Butkevičius spinduliavo olimpine ramybe. „Aš savo pasirodymą vertinu teigiamai. Žaidžiau 8 minutes, pelniau įvartį, sustygavau gynybą, tad tikrai neturiu sau priekaištų. Komandos pasirodymas galėjo būti ir geresnis, juo labiau, kad įvartį praleidome paskutinėje atakoje, kai jau faktiškai laikėme pergalę savo rankose. Bet šis turas apskritai gavosi labai įdomus, nes taškus prarado ir Alytis, pralaimėjo El Dorado. Tad ir mums lygiosios nėra tragedija“, – samprotavo G. Butkevičius.

Keista, bet išplėštu tašku nesidžiaugė ir FM Vilniaus Vytis. „Manau, kad buvome verti visų 3 taškų, o tai, kad mes paskutinę minutę išlyginome rezultatą esmės nekeičia. Šį kartą mes realiai praradome du taškus. Labai trūko nuoseklesnio ir tvirtesnio arbitro darbo. Man regis, jis šiek tiek paleido žaidimo vadžias, gal palūžo po Alyčio ir VRFM rungtynių“, – svarstė FM Vilniaus Vytis atstovas Oleg Kricun.

FOTOFINIŠAS. Labai minimaliai trūko ir iki dar vienų lygiųjų. Grijos ir VU MIF dvikovoje nugalėtojas paaiškėjo tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms. 49 min. Grija pirmavo 4:3, bet po kampinio perdavimo sulaukęs nominalus VU MIF vartininkas (o įprastinėmis sąlygomis – gynėjas) Šarūnas Laurinavičius galingu smūgiu rezultatą išlygino. Prasidėjus paskutinei minutei Grija pradėjo savo paskutinę ataką, VU MIF vienu momentu varžovų išpuolį lyg ir nutraukė, pabandė surengti savo kontrišpuolį, bet aikštės viduryje prarado kamuolį, tuo pasinaudojęs Artūras Borščevskis metė į priekį Aleksandrą Mininkovą, pastarasis prasibrovė su kamuoliu iki galinės linijos ir iš ten atliko perdavimą visų pamirštam A. Borščevskiui. 

5:4 – Grija triumfuoja, Studentai dar mėgina kilti žaibais, dar metasi prie varžovų vartų, bet paskutinis Nedo Suoko smūgis tikslo nepasiekia – ir trečiųjų turo lygiųjų vizija išsisklaido kaip miražas giedrę dieną.

Verta pastebėti, kad rungtynių pradžia tokios dramatiškos atomazgos nežadėjo. VU MIF į rungtynes surinko pakankamai gausiai, tačiau visiškai neoptimaliai. Nebuvo kelių pagridinės sudėties atstovų, o svarbiausia – nebuvo anei vieno iš vartininkų. Tad į stačiakampį teko stoti aikštės žaidėjui. Ir jau per pirmas 15 minučių jis iš tinklo išsitraukė tris kamuolius.

Nors Grija šiose rungtynėse turėjo tik pusę savo atakuojančio personalo, bet šį kartą jiems užteko ir dviejų – Artūro B. ir Aleksandro M. Pirmasis 7 min. atidarė įvarčių sąskaitą, antrasis 9 ir 15 min. pridėjo dar du – ir atrodė, kad Grija smagiai žygiuoja link lengvos ir neįpareigojančios pergalės.

Tikėtina, kad taip atrodė ir Grijos žaidėjams. O ir šiaip, jie lengvai ir neįpareigojančiai laimėti nėra pratę. Tad kėlinio pabaidoje pasipylusios klaidos klaidelės prie savų vartų virto dviem VU MIF žaidėjo Mindaugo Parnarausko įvarčiais ir po 25 minučių rezultatas sufleravo apie gan atkaklią kovą.

Ir antrame kėlinyje kovos būta. VU MIF žaidėjai nusprendė, kad koks skirtumas kokiu skirtumu pralaimėti – ir pabandė spustelėti varžovus. Pastariesiems tai tapo nemaloniu siurprizu, bet Grija ir toliau kontroliavo situaciją, kūrėsi progas, o kai 35 min. A. Mininkovas pagaliau vieną iš jų realizavo – atrodė, kad ir vėl juda link ramios ir užtikrintos. Bet jau po kelių minučių Vaidotas Jarašius atsakė įspūdingu pataikymu į viršutinį vartų kampą – ir ramybės bei užtikrintumo kaip nebūta.

VU MIF tikrai neatrodė kaip pralaimėjimui pasmerkti diviziono autsaideriai, savo aktyviu žaidimu Studentai vertė nervintis varžovus, o puolime turėjo net kelias rimtas progas, tačiau pramušė tik 49 minutę. Ir nors atrodė, kad bent jau taškas yra kišenėje, tačiau per likusį laiką situacija dar kartą dramatiškai pasikeitė – ir su trimis taškais iš aikštės išžygiavo Grija.

„Kadangi atvykom be 5-6 pagrindinių žaidėjų ir vartininko, tai rungtynes pradėjom su nusiteikimu pralaimėti. Visgi artėjant į pabaigą pirmam kėliniui pamatėm, kad paspaudę varžovus jų aikštės pusėje galime susikurti progas, tad nusprendėme tokios taktikos ir laikytis. Tuo metu rezultatas buvo 0:3, tad koks skirtumas ar praleisim dar kelis? Sprendimas pasiteisino, nes per likusį kėlinio laiką įmušėm du įvarčius, varžovai pradėjo nervintis, o mums nuo to žaidimas pasidarė tik smagesnis. Baigiantis mačui pavyko net ir išlyginti rezultatą, bet žiopla klaida aikštės viduryje ir pamestos pozicijos gynyboje mums neleido pasidžiaugti pelnytu tašku. Apmaudu, bet tikrai ne tragedija. Manau, kad bent pusę rungtynių neblogai sužaidėm, gerai gynėmės, atakavome, todėl ir pralaimėjus neliūdna. Apskritai, mes nuo sezono pradžios į A diviziona žiūrim labiau kaip į galimybę užsigrūdinti kitiems sezonams, nes nei mes buvom pasiruosę, nei norėjom šiais metais čia žaisti“, – teigė VU MIF atstovas Nedas Suokas.

„Po praleisto ketvirto įvarčio buvo labai pikta, visų pirma – ant savęs. Bet paskutinė ataka pavyko idealiai, Aleksandras prakišo kamuolį pro adatos skylutę, Artūrui jau beliko tik pasiūsi jį į vartus. O tada švilpukas ir galėjom lengviau atsidusti. Nors formaliai mes buvome favoritai, bet šį kartą buvome stipriai pabyrėję – nebuvo Romualdo, Roko, Regnaro, o Ernestas Komarovas, Artūras ir Aleksandras žaidė su mikrotraumomis. Trūko keitimų, trūko ir koncentracijos, susikaupimo. Gerai, kad viskas gerai baigėsi, dabar tik norisi, kad kitą ketvirtadienį susirinktų visi galintys, nes labai norisi duoti rimtą kovą ir El Dorado ekipai“, – teigė Grijos atstovas Tomas Zegalenko.

LENTELĖ. Laimėję MFL El Klasika tituluojamą dvikovą su El Dorado Eagle Team tapo vienvaldžiais diviziono lyderiais, tuo metu eldoradininkai po ilgos pertraukos atras save antroje pozicijoje. Į ketvirtą pakilo Grija, akivaizdžiai planuojanti sudalyvauti kovoje dėl medalių su taškus pabarsčiusiais Alyčiu ir Fortitudo.

Vidutiniokų gretose – trys lygiaverčiai diviziono naujokai, dugne, kaip ir visą šį sezoną – Dinamika bei fatališkai taškų nerenkanti VU MIF ekipa.STATISTIKA. Per keturis turo mačus komandos pelnė tik 20 įvarčių (arba vidutiniškai po 5 per rungtynes). 

Rezultatyviausia turo komanda tapo 5 įvarčius pelniusi FK Grija, 4 sukalė VU MIF, po 2 – Alytis, VRFM, Eagle Team, Fortitudo ir FM Vilniaus Vytis. Mažiausiai – vos 1 įvartį įmušė El Dorado. Šiais metais eldoradininkai mažiausiai buvo pelnę 4 įvarčius, o paskutinį kartą aikštę su 1 rezultatyviu pataikymu paliko 2022 m. gegužės 26 d., kai juos 4:1 įveikė... Eagle Team.

Natūralu, kad geriausia gynyba pasižymėjo vos 1 kartą prasileidę Ereliai, po 2 kartus kamuolį iš tinklo traukė Alytis, VRFM, Fortitudo, FM Vilniaus Vytis ir El Dorado. 

Su gynyba laisviau elgėsi 4 prasileidusi Grija ir 5 išsitraukę VU MIF.

SNAIPERIAI. Turo snaiperiu tapo po vienerių praleistų rungtynių 3 įvarčiais (ir vienu asistu) sugrįžęs Aleksandras Mininkovas (Grija). Po 2 įvarčius pelnė Artūras Borščevskis (Grija) ir Mindaugas Parnarauskas (VU MIF).

Po šio turo A. Mininkovas diviziono snaiperių lenktynėse pavijo 9 įvarčius turintį Matą Radžiukyną (Žalia Raudona), iki 8 savo sąskaitą padidino FM Vilniaus Vytis puolėjas E. Volodkovič. Po 7 turi Ernestas Pilypas (Fortitudo), Gediminas Skrockas (Eagle Team) ir A. Borščevskis.

DRAUSMĖ. Per ketverias turo rungtynes arbitrai žaidėjams 3 geltonas korteles. Visas jas parodė Yuriy Soloyov Alyčio ir Fortitudo rungtynėse. Po vieną įspėjimą gavo alytiškis Titas Vitukynas ir VRFM žaidėjai  Viačeslav Rodevič bei Albert Voskunovič. 

PROGNOZĖS. Dvi lygiosios ir Eagle Team pergalė lėmė pirmą Apžvalgininko pralaimėjimą prognozių skyrelyje. Vienintelis pataikymas – Grijos pergalė prieš VU MIF, bet ir ta – per Marytės plauką. Turą 3-1 laimėjo Komandos, o po 7 turų Apžvalgininkas turi 19 – Komandos 11 taškų.

TURO RINKTINĖ.

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado87013214+1821
2FK Eagle Team - Setaltas86023120+1118
3FK Alytis85123622+1416
4VRFM84132824+413
5FC Žalia Raudona84133027+313
6FK Fortitudo83322720+712
7FK Grija84043431+312
8FM Vilniaus Vytis82152745-187
9FK Dinamika81072046-263
10VU MIF80171834-161

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
10 Varžybų:6
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
10 Varžybų:7
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
8 Varžybų:7
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
8 Varžybų:8
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
8 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
7 Varžybų:7
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:8
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
7 Varžybų:7
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
1 1
Marius Linkevičius Komanda:FK Alytis
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 2
Viačeslav Rodevič Komanda:VRFM
0 2
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Birželis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: