2024-06-20

A ir B divizionai. 11 turo anonsas

Kadangi ketvirtadienį 8 MFL komandos startuos Taurės turnyre, A ir B divizionuose 11 turas įgaus tam tikro chaotiškumo elementų. Birželio 20 d. turas prasidės trimis A diviziono rungtynėmis ir vienu B diviziono komandų susitikimu, o baigsis rugpjūčio 1 dieną visomis likusiomis dvikovomis.

20 val.Dinamika (3 taškai) – FK Fortitudo (12 tšk.) Fanų III ketvirtis

Pirmo rato paskutinėse rungtynėse susitiks ilgiausias serijas A divizione turinčios komandos – septynis kartus iš eilės pralaimėjusi Dinamika ir tris kartus paeiliui lygiosiomis žaidžianti Fortitudo ekipa. 

Dinamiškieji nelaimi nuo pat pirmo turo, kai 4:2 įveikė VU MIF ekipą. Tai buvo pirma – ir kol kas paskutinė 2022 ir 2023 m. bronzinių prizininkų pergalė. Po to sekė viens už kitą nemalonesni pralaimėjimai, tame tarpe ir du techniniai nesusipratimai su El Dorado ir Eagle Team. Paskutiniuose trijuose mačuose Dinamika tikrino pernykščių B diviziono komandų pasirengimą – ir visus tris patikrinimus su FM Vilniaus Vytis, VRFM bei Žalia Raudona pralaimėjo bendru santykiu 9:25.

Tuo metu Fortitudo paskutiniuose trijuose savo mačuose taip pat žaidė su pernykščiais B diviziono kolektyvais – ir visus tris baigė lygiosiomis. Su FM Vilniaus Vytis ir Žalia Raudona sužaidė 2:2, o su VU MIF – 1:1. Beje, Studentams tai buvo pirmas kartas, kai jie nepralaimėjo A divizione.

Tarpusavio dvikovų istorija rodo, kad Dinamika ir Fortitudo įprastai žaidžia tik dėl pergalių, o laimi tie, kurie prieš tai buvo pralaimėję. Kadangi pernai paskutinis šių ekipų pasimatymas čempionate baigėsi Fortitudo pergale 12:4, peršasi prielaida, kad šį ketvirtadienį triumfuos Dinamika. Visgi, tradicijos yra kuriamos tam, kad būtų laužomos. Dinamika nūnai šlubuoja abiem kojom, negelbėja nei taktiniai perstatymai, nei motyvacinės kalbos, nei iškritimo iš diviziono rizika. Fortitudo taip pat nežiba, bet šį kartą jų šansai nutraukti savo lygiųjų seriją yra ženkliai didesni nei Dinamikos.
PROGNOZĖ. 3:7VRFM (13 taškų) – Eagle Team-Setaltas (18 tšk.) Fanų IV ketvirtis

Centrinė turo dvikova ir pirmasis komandų susitikimas MFL'e. Labai manytina, kad VRFM būtų mielai jo dar palaukę. Nors Vilniaus rajono futbolo mokyklos treneriai bei jų auklėtiniai paskutiniu metu A divizione demonstruoja neblogą sportinę formą, bet susitikimas su vienais iš divizono lyderių nutiko ne pačiu geriausiu laiku. Praėjusį ketvirtadienį VRFM 6:2 nugalėjo FM Vilniaus Vytis ekipą ir iškovojo trečią pergalę per ketverias rungtynes. Vienok tose rungtynėse VRFM padėti negalėjo sveikatos problemų turintys Viliam Novicki bei Artūras Martinkevičius, o be jų grumtis su Eagle Team gali būti pernelyg sudėtinga.

Ereliai praėjusį ketvirtadienį ilsėjosi nuo MFL futbolo ir turėjo progą apmąstyti nesėkmės su Žalia Raudona priežastis. Taip, jų teigimu viena iš priežasčių buvo rungtynių arbitras, tačiau pirmavus 1:0, o pralaimėjus 1:2, priekaištų turėtų tekti ir žaidėjams, ir treneriams. Faktas, kad paskutinėse rungtynėse Eagle Team surinko anaiptol ne pačią optimaliausią sudėtį, o kadangi vasara, atostogos ir traumos niekur nedingo, tai optimalumo greičiausiai nebus ir šį ketvirtadienį.

Visgi su optimalumu ar be jo – Eagle Team privalo siekti pergalės. Bet kokie taškų barstymai, o ypač su diviziono naujokais gali skaudžiai atsiliepti čempioniškoms Erelių ambicijoms. Tiesą sakant, pralaimėjimas Žalia Raudona jau gan rimtai pakirpo tas ambicijas, o dar vienas kluptelėjimas gali jas galutinai palaidoti.
PROGNOZĖ. 2:4

21 val.FK VU MIF (1 tšk.) – FK Grija (12 tšk.) Fanų IV ketvirtis

Šis mačas šiek tiek krenta iš 11 turo konteksto, nes 11 ture VU MIF turėjo susitikti su El Dorado. Bet čempionams paėjo MFL Taurės turnyro burtas, lėmęs žaidimą pirmame varžybų etape, tad VU MIF pirmą ratą užbaigs su nominaliais antro rato priešininkais – FK Grija. Pastarieji pirmame rate dar nepatikrino Alyčio, bet dėl jau minėtų taurės reikalų tikrinimus teks atidėti iki rugpjūčio 1 dienos.

Praėjusį ketvirtadienį Grija ilsėjosi, o VU MIF futbolininkai kietoje ir atkaklioje kovoje nusikalė sau pirmą tašką, lygiosiomis 1:1 sužaidę su Fortitudo. Tai šiek tiek pakėlė Studentų ūpą ir nuėmė tam tikrą psichologinės naštos nešulį. Kita vertus, tą pirmą tašką VU MIF galėjo pasiimti ir anksčiau. Tarkim, kad ir gegužės 30 dieną, kai žaisdami su Grija 49 minutę išlygino rezultatą, bet po minutės prasileido penktą įvartį ir pralaimėjo 4:5.

Po tų rungtynių VU MIF savaitėlę pailsėjo, o Grija turėjo progą patikrinti MFL čempionus. Patikrino gan rimtai, nors ir pralaimėjo 3:4, bet savo patirtimi nenusivylė, tad tikėtina, kad po trumpos pauzelės į Fanų aikštynus grįš su nauju energijos užtaisu. 

Pernai VU MIF ir Grija B divizione apsikeitė pergalėmis (6:3 Grija ir 5:3 VU MIF), bet galutinėje rikiuotėje debiutantai iš Grigiškių nušniojo auksinį derlių, o senbuviai iš VU MIF liko tik penkti. Šiais metais atstumas tarp komandų lieka panašus – Grija su Fortitudo dalinasi 6-7 vietas, o VU MIF rikiuojasi pačioje apatinėje, 10-oje pozicijoje. Pergalė Studentams leistų pakilti iš dugno, bet Grijos šansai šioje sezono stadijoje yra geresni.
PROGNOZĖ. 3:5FK WorldOne United (3 tšk.) – FK Contra-Prima Line (13 tšk.) Fanų III ketvirtis

Vienintelė B diviziono pora mišriame 11 ture atnaujins savo pažintį po dviejų metų pertraukos. Taip susidėliojo, nes WorldOne United ir Contra-Prima Line Fanuose paskutinį kartą matėsi 2022 metų birželio 16 dieną, o paskui – nesimatė. Prima Line tąsyk laimėjo 6:1, po kelių mėnesių pasiėmė sau B diviziono nugalėtojų karūną ir išėjo į aukštesnę lygą. Ten pabuvo metus, gavo kruopų – ir grįžo atgal.

Šiais metais B divizione Contra-Prima Line buvo kotiruojama geriausiai, o WOU – vidutiniškai. Contra-PL ekipai buvo numatyta pirma vieta, o WOU – šešta. Tačiau pirma ratui priartėjus prie pusiaujo auksiniai favoritai žengia penktoje vietoje, o nominalūs vidutiniokai – devintoje. 

Contra-Prima Line smagiai startavo čempionate, per pirmus du turus 18:2 nušlavė Vilnoją ir Joga Bonito, po to 3:4 kluptelėjo ant MSC, bet atsitiesė valinga pergale 4:3 prieš Tornado. Ir tada pergalės baigėsi. Pralaimėjimas, lygiosios ir dar vienas pralaimėjimas lėmė, kad Contra-PL iš favoritų virto tik pretendentais į kovą dėl medalių. Visgi paskutinėse savo rungtynėse contrininkai net 12:1 sutriuškino Inter Vilnius ekipą ir garsiai pareiškė, kad jų čempioniškos ambicijos ne tik gyvuoja, bet ir spardosi.

WOU savo jubiliejinį – 10 MFL sezoną irgi pradėjo su ambicijomis. Gal ne čempioniškomis, bet medalinėmis – tikrai. Tačiau per pirmus šešis mačus WOU patyrė šešias nesėkmes ir su ambicijomis atsisveikino. Septintuoju bandymu jiems pagaliau pavyko įveikti Vilnoją ir pasidžiaugti pergale, bet praėjusį ketvirtadienį MSC ir vėl priminė kartoką nesėkmės skonį.

Tarpusavio mačų istorija palankesnė Contra-PL ekipai, kuri tik patį pirmą susitikimą dramatiškai pralaimėjo 5:6, o kitus tris – laimėjo (nors kai kuriuos – irgi gan dramatiškai). WOU šį sezoną demonstruoja pastangas kautis ir kabintis, bet su Contra-Prima Line vien tik pastangų nepakaks.
PROGNOZĖ. 2:6

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado87013214+1821
2FK Eagle Team - Setaltas96123625+1119
3FK Alytis85123622+1416
4FK Fortitudo94323421+1315
5FK Grija95043935+415
6VRFM94233329+414
7FC Žalia Raudona84133027+313
8FM Vilniaus Vytis82152745-187
9FK Dinamika91082153-323
10VU MIF90182239-171

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
12 Varžybų:7
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
10 Varžybų:7
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
10 Varžybų:8
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
8 Varžybų:7
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
8 Varžybų:8
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
8 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
7 Varžybų:7
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:8
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
1 1
Viačeslav Rodevič Komanda:VRFM
0 2
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 2
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Marius Linkevičius Komanda:FK Alytis
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Liepa   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: