2025-04-29

MFL 3 turo apžvalga. Kažkur girdėti sirgaliai tribūnose ir Lietuvos rinktinės vartininkės įvartis

MFL sezonas įsibėgėja ir komandos jau spėjo sužaisti po šeštadalį visų sezono rungtynių. Po pirmų turų kažkas vyksta taip, kaip ir planuota, tačiau netrūksta ir rimtų netikėtumų.

A divizione į pergalių kelią sugrįžo El Dorado, o Žalia Raudona toliau tęsia įsimintiną turnyro startą.

ATSITIESĖ. Po nelaukto antausio nuo Žalia Raudona, šįkart El Dorado kelyje pastojo Tornado ekipa. Visgi tas pastojimas labai rimtas nesigavo – nors galutinis rezultatas yra tik 5:3 El Dorado naudai, tačiau komanda ten pirmavo ir 4:0, ir 5:1, tad favoritų pranašumas čia iš esmės buvo daugiau nei aiškus. Dublį čia mušė Artūras Juchno, kuris dabar yra vienvaldis snaiperių įskaitos lyderis.

NEPASINAUDOJO.Kadangi ligšioliniai lyderiai Alytis turą praleido, juos aplenkti galimybę turėjo Navigatorių kolektyvas. Visgi galimybė liko nepanaudota, nes Navigus sustabdė jau ne vienu geru žodžiu apkalbėtas Žalia Raudona kolektyvas. Sustabdė laimėdamas rezultatu 4:3 ir dabar lentelėje turime tokią situaciją, kai pirmą vietą dalinasi penkios komandos, turinčios po 6 taškus.

ATSIDARĖ. Trečiu bandymu pirmus taškus bei pirmą pergalę pačiupo ir Grijos komanda, kuri 3:2 nugalėjo Fortitudo ekipą. Verta paminėti ir tai, kad Grija šioje dvikovoje nė sykio nebuvo atsiliekančių vaidmenyje, mat Fortitudo vieną sykį rezultatą lygino, o antru – skirtumą tik švelnino. Apskritai Fortitudo sezono startas nesiklosto pozityviai, mat per pirmus tris mačus iškovotas buvo viso labo vienas taškas.

PAKUTENO. Diviziono naujokai MSC rimtai pakuteno nervus veteranams Eagle Team-Setaltui, mat pastarasis laimėjo tik 4:3. Ne tik, kad pakuteno nervus MSC, bet ir du kartus pirmavo bei sykį rezultatą lygino. Kaip bebūtų, paskutinę minutę lemiamą savo žodį tarė Lukas Vaičiūnas, kuris vienu paskutinių dvikovos smūgiu pasiuntė kamuolį į tinklą ir padėjo iškovoti savo ekipai pergalę, tuo tarpu MSC kol kas lieka vienintele diviziono komanda, dar neturinčia taškų.

REZULTATYVIAUSIŲįskaitoje Artūras Juchno su šešiais smūgiais tapo vienvaldžiu lyderiu, jam į nugarą kvėpuoja penkis įvarčius turintis Matas Radžiukynas.

**********

B divizioneišryškėjo lyderiai – jais tapo devynis taškus iš tiek pat galimų turintis Maraksis, tiesa, VRFM komanda, kuri irgi tokį rezultatą dar gali pakartoti, pastarąjį turą praleido.

KYLA. B diviziono lentelėje į viršų vis sparčiau stiebiasi Vilniaus Vyčio kolektyvas, po pralaimėjimo pirmame ture pagriebęs antrą laimėjimą paeiliui. Šįkart Vyčiai po nelengvos kovos 4:3 nugalėjo Contra-Prima Line. Dubliais čia pasižymėjo Martin Grochackij ir Edvinas Šiukšta, o pastarojo įvartis 48 minutę ir tapo pergalingu raudonai baltiems.

PRAMUŠĖ. Riešei šiame sezone įmušti įvarčius problema nebuvo, tačiau bėda ta, kad pirmuose dviejuose turuose varžovai tų įvarčių vis mušė daugiau. Situacija apsivertė dabar – Riešė 7:3 nugalėjo WorldOne United, kurie, reikia pastebėti, susirinko be keitimų, bei iškovojo pirmus savo sezono taškus. Net keturis tikslius smūgius prie pergalės pridėjo Albertas Šaveiko, du pridėjo Arnoldas Čepkauskas.

SĖKMINGI EKSPERIMENTAI.Nepasakysime, ar daug su sudėtimi pastaruoju metu eksperimentuoja Eksperimento komanda, tačiau rezultatai ateina. Štai praėjusiame ture B diviziono senbuviai rezultatyviose rungtynėse 7:3 nugalėjo Joga Bonito futbolininkus, kurie savo žaidimo vis neatranka. Įdomu ir tai, kad septynis įvarčius laimėtojams pelnė šeši skirtingi žaidėjai, o vienintelis, pasižymėjęs dubliu, buvo Deivydas Dzius.

NESUPRAKAITAVO.Ramų vakarą Fanuose apturėjo lyderiai Maraksis, kurie be didesnių problemų 5:1susitvarkė su Inter Vilnius. Maraksio komanda vienu metu pirmavo ir 5:0, o varžovai vienu įvarčiu tik minimaliai sumažino deficitą. Devynis taškus turintis Maraksis tapo grupės lyderiais, tuo tarpu Inter Vilnius, kaip ir VU MIF, šiame divizione vis dar lieka su nuliu.

SNAIPERIŲ įskaitoje pirmauja du Riešės atakų lyderiai – Arnoldas Čepkauskas su šešiais įvarčiais bei Albertas Šaveiko, turintis penkis, iš kurių keturis uždėjo praėjusią savaitę, penkis turi ir Maraksio puolėjas Lukas Žukauskas.

**********

Štai C divizioneįdomių reikalų būta tiek pačioje aikštėje, tiek ir už jos ribų.

APŠILIMAS. Apšilimą naujame divizione tęsia Trakų komanda. Praėjusį turą praleidę, šiame jie vėl prapliupo įvarčiais, kai septynis atskaičiavo A komandai. Priminsime, kad pirmame ture Trakai devyniais apdovanojo Tūžio komandą, tačiau, faktas, tai nėra dvi stipriausios grupės komandos, tad rimčiausi testai trakiškių dar tik laukia ateityje. Vienas tokių – jau ir artimiausiame ture.

SIRGALIAI. Tai, kad VGTU Vilkai 6:2 nugalėjo ką tik minėtą Tūžį – staigmena menka, visgi Vilkai yra vieni ryškiausių grupės favoritų, o Tūžis šiemet tik debiutuoja. Visgi, ką galima būtų laikyti malonia staigmena – tai, kad tarp turo sirgalių fotografų objektyvai užfiksavo ir du visai girdėtus Lietuvos atlikėjus Jessicą Shy ir Silvester Belt, kurie su komandos atributika palaikė Tūžio komandą. Na, su tokiu palaikymu pirmi taškai debiutantams yra tik laiko klausimas, tuo abejoti neturėtume.

VARTININKĖS ĮVARTIS. LMFT Mediko komanda jau ne vienerius metus yra žinoma tuo, kad jos vartus skirtinguose turnyruose kartais gina Lietuvos moterų rinktinės vartininkė Meda Šeškutė. Šįkart Mediko komandoje sužaidė ir kita vartų sargė – Darija Mikuckytė, kuri pernai gynė Lietuvos merginų U19 rinktinės vartus mūsų šalyje vykusiame Europos čempionate.

Pasakyti, kad tik sužaidė – būtų nieko nepasakyti. Darija paskutinėmis rungtynių minutėmis užklupo varžovus tolimu savo smūgiu, pelnė įvartį ir padėjo Medikui iškovoti antrą pergalę, 7:4 nugalėjus Vilnojos ekipą.

Hetrikais laimėtojų komandoje pasižymėjo Joris Pikturna ir Lauras Nedzinskas.

NETIKĖTUMAS.Turbūt galima taip įvardinti TEC pergalę prieš Jo jo, ne ne komandą. Nors gal labiau ne pačią pergalę, o rezultatą – TEC nugalėjo patyrusius varžovus net 6:2. Tris kartus nugalėtojų komandoje mušė Faustas Paliulis, o ex. Gariūnų komanda kažko rimtesnio prieš varžovus nepastatė ir patyrė antrą pralaimėjimą. Tuo tarpu antrą pergalę iškovojusi TEC komanda lentelėje šoko iki trečios vietos.

REZULTATYVIAUSIUdivizione išlieka J. Pikturna iš Mediko su 7 įvarčiais, antras yra VGTU Vilkų Jurgis Stankevičius, kuris yra įmušęs šešis.

**********

KRUNCH‘orubrikoje šiame ture suskaičiavome penkis įvarčius, kurie buvo pelnyti per paskutines dvi rungtynių minutes.

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Praliotas1814228335+4844
2El Dorado1813328228+5442
3FK Eagle Team - Setaltas1812248054+2638
4FK Tornado1811168962+2734
5FK Navigatoriai188285956+326
6FK Alytis1871104570-2522
7FK Grija1862105562-720
8FC Žalia Raudona18511243104-6116
9MSC1841134675-2913
10FK Fortitudo1821153773-367

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 22

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Dovydas Virkšas Komanda:FK Tornado
27 Varžybų:15
Aldas Korsakas Komanda:Praliotas
19 Varžybų:17
Simonas Stankevičius Komanda:Praliotas
18 Varžybų:10
Augustas Valukonis Komanda:MSC
17 Varžybų:17
Artur Juchno Komanda:El Dorado
16 Varžybų:14
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
15 Varžybų:16
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
13 Varžybų:17
Arnoldas Kunigėlis Komanda:El Dorado
12 Varžybų:13
Tomas Arėška Komanda:FC Žalia Raudona
11 Varžybų:10
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
10 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Mantas Platochinas Komanda:MSC
2 1
Vytautas Želvys Komanda:FK Fortitudo
0 3
Edgar Čičin Komanda:FK Navigatoriai
1 1
Paulius Baradinskas Komanda:MSC
1 1
Giedrius Viktoravičius Komanda:FK Fortitudo
1 1
Mantas Masenzovas Komanda:FK Grija
0 2
Aringas Streckis* Komanda:MSC
0 2
Marius Linkevičius Komanda:FK Alytis
0 2
Augustas Valukonis Komanda:MSC
0 2
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 0
Gruodis   2025
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: