2018-03-24

OlyBet supertaurė lieka „Eagle Team - Žibintas“ komandos rankose

Kovo 24 dieną Žvėryno „Fanų“ stadione girdėjosi aistruolių šūksniai, liejosi emocijų upės ir virė tikra kova tarp „Eagle Team - Žibintas“ ir SKK „Onikso“ komandų. Jos varžėsi dėl pirmojo sezono trofėjaus – OlyBet supertaurės, kurią antrus metus iš eilės pavyko laimėti „Eagle Team“ ekipai. Ji šių metų supertaurės mače triumfavo rezultatu 4:1.

Pirmos dešimt minučių buvo apylygės. Darbo turėjo abiejų komandų vartininkai, bet jie žaidė patikimai ir puikiais šuoliais apgindavo savo vartų saugumą.

Visgi „Ereliams“ pavyko pirmiems pralaužti ledus, kai galingu smūgiu pasižymėjo Robertas Vrublevskis.

Tačiau „Onikso“ vyrai net neketino pasiduoti ir bandė kuo greičiau išlyginti rezultatą, bet keli jų smūgiai tikslo nepasiekė. Kiek vėliau labai gerą progą turėjo Vitalij Ivanovskij, tačiau jis iš dėkingos situacijos nesugebėjo pasiųsti kamuolio į vartus.

„Neįmuši tu - įmuš tau“ – ši nerašyta taisyklė galioja ir MFL komandoms, kadangi jau kitos atakos metu į „Onikso“ vartus krito antrasis įvartis. Greitą komandos kontrataką įvarčiu „uždarė“ „Eagle Team“ legionierius Bogdan Kisil.

Prieš kėlinio pabaigą „Eagle Team - Žibintas“ galėjo įmušti ir trečią įvartį, bet kamuolys pralėkė visai šalia vartų.

Per pertrauką motyvacijos pasikrovę SKK „Onikso“ vyrukai sugebėjo greitai įmušti pirmąjį savo įvartį, kurio autoriumi tapo rezultatyviausias Žiemos MFL čempionato žaidėjas Arminas Lapinskas.

„Oniksas“ stengėsi pelnyti ir antrąjį įvartį, bet „Eagle Team“ daugiau klaidų nedarė ir sėkmingai gynėsi. Jie sugebėjo ne tik gerai gintis, bet ir grasinti varžovų vartams, tačiau „Onikso“ vartininkas Edvardas Ruskan žaidė patikimai.

Visgi didelės pastangos davė vaisių ir „Ereliai“ 42 minutę įmušė trečią įvartį, kurio autoriumi tapo Aleksandr Dergačiov.

„Eagle Team - Žibintas“ ties tuo sustoti neketino ir toliau spaudė varžovus, bet nesugebėjo išnaudoti daugybės puikių progų.

Galiausiai prieš pat finalinį švilpuką „Ereliai“ įtvirtino savo pergalę, kuomet antrąjį įvartį į savo sąskaitą įsirašė R. Vrublevskis. Jis pradėjo savo komandos įvarčių fiestą, jis ją ir užbaigė, o „Eagle Team“ į viršų kėlė OlyBet supertaurę.

Rezultatas:

„Eagle Team - Žibintas“ 4 : 1 SKK „Oniksas“

19’ [1 : 0] Robertas Vrublevskis

24’ [2 : 0] Bogdan Kisil

27’ [2 : 1] Arminas Lapinskas

42’ [3 : 1] Aleksandr Dergačiov

50’ [4 : 1] Robertas Vrublevskis