2019-06-02

Pirmą kartą istorijoje MFL Taurę į viršų iškėlė „El Dorado“

Vilniaus „Fanų“ stadione šeštadienį įvyko tikra mažojo futbolo šventė. Be „miniČempionų lyga kitaip“ turnyro buvo sužaisti ir MFL Taurės pusfinalio ir finalinės rungtynės. Jose triumfavo „El Dorado“ ekipa, kuri pirmą kartą klubo istorijoje į viršų iškėlė MFL Taurę.

Pusfinalyje „El Dorado“ ekipa neturėjo jokio vargo. Ten ji susirėmė su FK „Riešės“ komanda ir ją nugalėjo rezultatu 10:1. Užtikrintą persvarą „El Dorado“ įgavo jau pirmajame kėlinyje, todėl antrąją dalį sužaidė ramiau, bet savo persvarą sugebėjo padidinti iki dviženklės.

Antrajame pusfinalyje kova vyko kiek atkaklesnė. B diviziono komanda FK „Alytis“ bandė priešintis „Eagle Team - Žibintas“ ekipai, tačiau turėjo pripažinti pastarųjų pranašumą rezultatu 4:1.

Pirmoje mačo dalyje „Ereliai“ sugebėjo susikrauti dvejų įvarčių persvarą, o „Alytis“ ne kartą turėjo griebtis už galvos, kuomet neišnaudojo savųjų šansų.

42 rungtynių minutę Lietuvos rinktinės nario Pauliaus Golubicko brolis Deividas Golubickas sušvelnino rezultatą ir suteikė „Alyčiui“ vilčių.

„Alytis“ pradėjo žaisti „va bank“ ir tuo puikiai pasinaudojo patyrusi „Eagle Team“ ekipa, kuri rungtynių pabaigoje įmušė dar du įvarčius ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Taigi, finale įvyko klasikinė MFL dvikova – MFL „El Clasico“ tarp „El Dorado“ ir „Eagle Team - Žibintas“. Kova buvo kieta, arši ir pakankamai lygi, o pirmajame kėlinyje komandos įvarčių neįmušė.

Visgi antrojo kėlinio pradžia buvo labai sėkminga „El Dorado“ ekipai. Deivydas Piliukaitis 30 minutę puikiu smūgiu išvedė „El Dorado“ į priekį, o vos po dviejų minučių Artur Juchno persvarą padvigubino.

37 minutę kitas Futsal A lygos žaidėjas Pavelas Šarynskis baudos smūgiu sušvelnino rezultatą ir suteikė „Ereliams“ sparnus, bet jie buvo apkarpyti „El Dorado“ puolimo.

Po greitos kontratakos Deividas Reimaris sugrąžino „El Dorado“ ekipai dvejų įvarčių persvarą, o po penkių minučių Artur Juchno padėjo galutinį tašką ir „El Dorado“ stovykloje pradėjo lietis šampanas.

Tuo metu geriausiu MFL Taurės žaidėju buvo išrinktas finale du įvarčius įmušęs Artur Juchno.

Finalo rezultatas:

„Eagle Team - Žibintas“ 1 – 4 „El Dorado“

30’ [0 : 1] Deivydas Piliukaitis

32’ [0 : 2] Artur Juchno

37’ [1 : 2] Pavelas Šarynskis

43’ [1 : 3] Deividas Reimaris

48’ [1 : 4] Artur Juchno

Tai buvo pirmoji MFL Taurė „El Dorado“ klubo istorijoje, todėl komandos vadovas Martynas Rašinskas labai džiaugėsi šiuo trofėjumi. M. Rašinskas taip pat pripažino, kad rungtynės su „Eagle Team“ buvo žymiai sunkesnės nei MFL lygoje, bet, jis mano, kad „El Dorado“ kontroliavo rungtynių eigą ir pelnytai į viršų iškėlė MFL Taurę.

Reikia priminti, kad šiame sezone „El Dorado“ laimėjo MFL Supertaurę, todėl tai komandai jau antrasis trofėjus šiame sezone.