2021-07-07

A divizionas. 8 turo anonsas

Prasideda antrojo rato kovos, tačiau jos prasideda šiek tiek kitaip, nei kad prasidėjo pirmas ratas. Tvarkaraščio kūrėjai nusprendė įnešti gaivios sumaišties į slogią varžybų monotoniją ir antrojo rato startui parinko pirmojo rato 2 turo versiją. 

Tad pasižiūrim kas su kuo ir ant kiek!

19.40Maracana (9 taškai) - SKK Oniksas-TEC (10 tšk.) I Fanų aikštelė

Pirmame rate abi komandos turėjo ir savų pakilimų, ir savų nuosmūkių. Ir būtent pasmukimai yra gerokai šviežesni, nei pakilimai. 5 ture Maracana dramatiškai 2:1 įveikė El Dorado, o SKK Oniksas-TEC 4:1 suvarpė IndEx ekipą. Žvelgiant retrospektyviai - tai buvo absoliutus emocinis pikas.
O po to prasidėjo kelionė stačiąja nuokalne žemyn. Per paskutinius du turus abi komandos bendromis pastangomis surinko 1 tašką. Tiek Maracana, tiek ir Oniksas-TEC susidūrė su komplektacijos problemomis, vasara ir atostogos pareikalavo aukų, o tai atsispindėjo žaidime ir rezultatuose.

Abi komandos viena kitos atžvilgiu puoselėją draugiškus santykius, tačiau iki šio sezono istoriškai Maracana buvo didysis SKK Oniksas-TEC draugas. VFM futbolo vilkai dažniausiai laimėdavo tarpusavio mačus, o po jų tiesiog draugiškai paplekšnodavo per petį varžovams. Tačiau šį sezoną pirmoji tarpusavio akistata parodė, kad mažasis draugas užaugo. Simono Stankevičiaus diriguojamas Oniksas-TEC laimėjo 7:3 - ir pasiuntė Maracana ekipą į gilų nokdauną.

Bet tai buvo seniai, o dabar situacija rodo, kad abi komandos turi panašių problemų. Narūralu, kad antro rato pradžia kažkuriai komandai galėtų tapti nauju atspirties tašku. Jei tik kojos nepakiš ilgieji savaitgaliai, atostogos, karštis ir Europos taurių turnyrai. Arba - Vasaros futbolo lyga. Nes ketvirtadienį Oniksas būtent nuo 19.30 val. turi rungtynes Panerio stadione. Tad Fanuose, geriausiu atveju, oniksiečiai galėtų susirinkti tik vėlyvam 21.40 val. pasispardymui. Jei apskritai galėtų susirinkti.

PROGNOZĖ. 5:3.

FC IndEx (11 tšk.) - FK Dinamika (9 tšk.) II Fanų aikštelė

Pirmosios komandų tarpusavio rungtynės nestokojo dramatizmo. Be keitimų (bet su vartininku) žaidusi Dinamika jau 7min. pirmavo 2:0, tačiau persvaros neišsaugojo ir galiausiai pralaimėjo 2:3. Idant drama būtų dar gražesnė, lemiamą įvartį IndEx pelnė žaisdami mažumoje, be geltoną kortelę už norą pasistumdyti su varžovu išvydusio vartininko. 

Tos rungtynės puikiai charakterizuoja abi komandas. Dinamika su reaktyviniu Justinu Baltrimavičium priešakyje gali pasigauti bet kurią komandą, tačiau dažnokai jiems neužtenka kuro išsaugoti teigiamą rezultatą iki finalinio švilpuko. Tuo metu IndEx įrodinėja, kad nepaisant solidaus amžiaus, jie yra pasirengę kapotis su visais varžovais. Net kebliausiose situacijose, žaisdami mažumoje, be keitimų, vadovų, trenerių ir pagrindinių puolėjų, IndEx futbolininkai nenuleidžia ranku ir kabinasi į kiekvieną tašką.

Panašiu stiliumi IndEx praėjusiame ture išplėšė tašką iš Fortitudo glėbio. O štai antrą turą iš eilės su nominaliu gynėju vartuose žaidusi Dinamika užlipo ant labai skaudaus Ryto grėblio. 

Peršasi išvada, kad jei Dinamika ir toliau žais be vartininko, komandos laukia dar vienos lidūnos rungtynės, nes IndEx tikrai pasinaudos silpnąja varžovų grandimi. 

PROGNOZĖ. 4:2

20.40 val.FK Fortitudo (13 tšk.) - El Dorado (5 tšk.) I Fanų aikštelė

Apie komandų tarpusavio sąsajas ir sąskaitas buvo rašyta ir dar neabejotinai bus. Pernai Fortitudo priešpaskutiniame čempionato ture 3:0 įveikė El Dorado ir nutraukė su šia ekipa turėtą 10-ies nelaimėtų rungtynių seriją. O paskutiniame praėjusio sezono ture Fortitudo taip pat elegantiškai įteikė El Dorado ekipai 2020 m. A diviziono nugalėtojų taurę, tad čempionai kaip ir neturėjo pagrindo pykti.

Kadangi šį sezoną pirmoji ekipų akistata baigėsi Fortitudo pergale 2:1, galima būtų daleisti, kad tokiu būdu El Dorado gražino skolelę savo varžovams, skant, už auksinę paslaugą. Bet tai tik graži istorija. Niekas niekam jokių skolų negražino, tiesiog pirmame rate Fortitudo pademonstravo puikią gynybą ir žudančias kontratakas, o El Dorado tiesiog nerado priešnuodžių tokia varžovų žaidimui.

Po to mačo Fortitudo komandos vadovas Gabrielius Butkevičius nesikuklino ir konstatavo, kad laimėjo geresnė komanda: "Varžovams nepadėjo net aikštės generolas Darius Pupliauskas, kuris po praeitų (2020 m. spalio 15 d. 0:3) pralaimėtų rungtynių teigė, kad taip nutiko tik todėl, kad jis nežaidė. Žinoma, tai tik sezono pradžia ir tikiu, kad aukso ieškotojai įsibėgės bei įjungs aukštesnę pavarą. Nekantrauju sulaukti antrosios akistatos".

Gabrielius nesuklydo - čempionams tikrai prireikė laiko, kad jie įjungtų bent kažkokią pavarą. Po pirmų penkių turų vos 1 tašką turėjusi El Dorado šeštame lygiosiomis sužaidė su Eagle Team, o septintame - nušlavė nuo aikštės paviršiaus SKK Oniksas-TEC komandą. Po pastarojo mačo aukso ieškotojų kapitonas Martynas Rašinskas sudėliojo kertinius akcentus. 

"Niekas pas mus nesikeitė, atgal nesižvalgome, tiesiog ruošiamės kitoms rungtynėms. Kovosime su visais, rinksime taškus ir tiek. Mes jau pernai buvome panašioje padėtyje, kai pirmame rate viską laimėjome, o pasijautėme čempionais, o antrame pradėjome merkti taškus. Tad tikiu, kad šį kartą antrame rate pagerinsime savo padėtį ir vysimės varžovus. Juo labiau, kad visi banguoja, visi merkia ir merks taškus, o vasarą visiems bus sudėtinga surinkti geriausias sudėtis, ką mes jau ir pastebime", - teigė M. Rašinskas.

Iš tiesų, šiose rungtynėse daugel priklausys nuo susirinkimo ir sudėčių. Tačiau El Dorado turi labai konkretų tikslą, gal net Misiją. Čempionai siekia įrodyti, kad juos per anksti nurašė, o gal būtent tokio iššūkio jiems ir reikėjo motyvacijai užturbinti. Be abejo, savo tikslą turi ir Fortitudo. Ekipos kapitonas Ignas Kirsnys po paskutinių rungtynių su FC IndEx konstatavo, kad antrame rate Fortitudo sieks įrodyti, kad jų sėkmė nebuvo atsitiktinė. "Sieksime pakartoti viską iš naujo. Noro tikrai turime, esame nusiteikę kovoti su visais. Svarbiausia, kad be traumų ir kad būtų komandinė dvasia", - teigė I. Kirsnys.

PROGNOZĖ. 1:3.

FK Rytas (7 tšk.) - GREEN TOWN - FK Eagle Team (16 tšk.) II Fanų aikštelė

Pernykščiai sidabro ir bronzos medalininkai šį sezoną juda skirtingomis trajektorijomis. FK Rytas bando kapanotis iš diviziono dugno, o Eagle Team skrieja ant pergalingos srovės į išsvajotą titulą. 

Čempionate abi komandos startavo idetiškais pralaimėjimais 3:4. Bet po to tarpusavio akistatoje Eagle Team driokstelėjo pergalę 8:2 - ir nuskriejo į viršų. O Rytas nugrimzdo dugnan. Visa laimė, kad dar stipriau nei Rytas į dugną grimzdo El Dorado, tad bent jau pačio dugno Ryto ekipa nepasiekė.

Iš tiesų, šį sezoną Rytas yra fenomenali ir absoliučiai nenuspėjama komanda. Jei laimi žaisdami be keitimų, be vartininkų, be vadovų. O pralaimi turėdami optimalią, kovinę sudėtį. Bet kiekvienose rungtynėse jie kapojasi ir grumiasi iki galo. Ir nors ne visas sekasi, bet apie pasidavimą ir susitaikymą su likimu kalbos nėra.

Tuo metu Eagle Team po startinės nesėkmės įsižaidė. Gal ne viskas tobulai klojasi gynyboje (vis tik 25 praleisti įvarčiai), tačiau atakuojantis potencialas veržiasi per kraštus ir 43 įmušti golasai užtaiso visas gynybines spragas bei leidžia štampuoti vieną pergalę po kitos.

Tikėtina, kad ir šį kartą komandos nespindės optimaliomis sudėtimis, bet pergalinga Erelių banga bus stipresnė už Ryto kovingumą.

PROGNOZĖ. 3:7.

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team117136237+2522
2FK Fortitudo117134523+2222
3FC IndEx116324235+721
4Maracana115153649-1316
5FK Dinamika114164150-913
6El Dorado113262524+111
7SKK Oniksas - TEC113263950-1111
8FK Rytas113172042-2210

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
15 Varžybų:10
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
14 Varžybų:9
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
13 Varžybų:8
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
13 Varžybų:8
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
11 Varžybų:11
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:8
Eduard Grudinskij Komanda:FC IndEx
9 Varžybų:10
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
9 Varžybų:9
Valdemar Šaveiko Komanda:SKK Oniksas - TEC
8 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 2
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
0 1
Martynas Rumkis* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Aurimas Vasiliauskas* Komanda:FK Fortitudo
0 1
Rugpjūtis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Mūsų partneriai: