Lãvonai

(Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Komandos vadovas: Paulius Baradinskas

Vidutinis amžius: 32.40

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Juozas MažeikaVartininkas1994-04-08000
Aurimas AbaravičiusGynėjas1992-09-02100
Andrėj MarkovičGynėjas1991-08-06000
Bernardas IvoškevičiusGynėjas1992-08-17000
Paulius NorvaišasSaugas1994-03-04100
Jevgenij RymovSaugas1994-07-08000
Tomas BaradinskasPuolėjas1986-04-16100
Paulius BaradinskasPuolėjas1991-04-15000
Juozas PečiukaitisPuolėjas1991-12-06100

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12013-11-091FK Ciongas - Lãvonai0:2
22013-11-092Lãvonai - Perkūnas0:0
32013-11-093Lãvonai - FK-S.P.L.K.0:3
42013-11-091/8 finaloFK Kareivių - Lãvonai0:2
52013-11-091/4 finaloKotryna ir 9 nykštukai - Lãvonai3:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Sezono atidarymas2014 BalandisLãvonai4300Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisLãvonai3600Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisLãvonai5400Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Eagle Team - Setaltas00000000
2FC Žalia Raudona00000000
3FK Grija00000000
4FK Contra - Prima Line00000000
5FK Joga Bonito00000000
6El Dorado00000000
7FK Dinamika00000000
8VU MIF00000000
9FK Maraksis00000000
10Inter Vilnius00000000
11FK Fortitudo00000000
12FM Vilniaus Vytis00000000
13FK Tornado00000000
14FK Riešė00000000
15FK Vilnoja00000000
16FK Alytis00000000
17VRFM00000000
18MSC00000000
19FK Eksperimentas00000000
20WorldOne United00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Arėška Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:4
Albert Voskunovič Komanda:VRFM
6 Varžybų:3
Domas Junča Komanda:FC Žalia Raudona
5 Varžybų:4
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:3
Daniel Tarasevič Komanda:FK Vilnoja
4 Varžybų:1
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Simonas Stankevičus Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
4 Varžybų:4
Benas Paulėkas Komanda:FK Alytis
3 Varžybų:3
Edvinas Šiukšta Komanda:FM Vilniaus Vytis
3 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Ignas Baranauskas Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 0
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
1 0
Albert Masliuk Komanda:VRFM
1 0
Ronaldas Nagrockis Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Martin Traskovskij Komanda:FK Maraksis
0 1
Tomaš Korkut Komanda:FK Maraksis
0 1
Arminas Lapinskas Komanda:FK Contra - Prima Line
0 1
Piotr Truselevič Komanda:VRFM
0 1
Ignas Vilkelis Komanda:FK Fortitudo
0 1
Liepa   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: