Gerusa

(Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)

Komandos vadovas: Tomas

Vidutinis amžius: 42.83

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Aurimas AleksandravičiusVartininkas000
1Marius LapkoVartininkas1983-09-28000
23Tomas LingevičiusGynėjas000
Martynas Paškonis Gynėjas1977-07-20100
3Romuald KurcevskijGynėjas1988-01-04000
15Emilis StanevičiusGynėjas1973-11-18100
8Laimis RubinskasGynėjas1979-01-12000
2Koiči SatoSaugas1972-07-10000
10Darius ArtiomovasSaugas1979-02-15000
7Edgaras KaušinisSaugas1978-12-21000
4Aurimas SijavičiusSaugas1978-11-16000
5Povilas RamašauskasSaugas1978-06-14100
9Saulius PociusSaugas000
20Andrius StalioraitisSaugas1978-06-16000
12Tomas ŠipkauskasPuolėjas1979-03-12000
11Gintaras ŽukasPuolėjas1978-02-03100

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12013-11-091Gerusa - Lietuva1:4
22013-11-092Gerusa - FK Jambo0:0
32013-11-093Rajonas - Gerusa4:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2014 metų sezonasGerusa148870Detali istorija
MFL2013 metų sezonasGerusa2294111Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraGerusa92730Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaGerusa116251Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaGerusa105730Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasGerusa72850Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisGerusa4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisGerusa3500Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisGerusa3400Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team1812339150+4139
2FK Fortitudo1812247642+3438
3Maracana188286574-926
4FC IndEx187385569-1424
5FK Dinamika1871107383-1022
6SKK Oniksas - TEC186396678-1221
7FK Rytas1861115172-2119
8El Dorado1853103746-918

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
26 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
20 Varžybų:15
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
18 Varžybų:13
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:15
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
17 Varžybų:11
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:18
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
16 Varžybų:14
Vitalij Zubko Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:13
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:15
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas
13 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 4
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 3
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 3
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 2
Rūgsėjis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Mūsų partneriai: