FK Kareivių

(Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Komandos vadovas: Artur Smolevskij

Vidutinis amžius: 35.69

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Marijus VilimasVartininkas1988-08-23000
Pavel VoleikoGynėjas1985-03-06000
Denis VlasovGynėjas1987-11-12000
Artur SmolevskijGynėjas1986-06-15000
Artur FedotenkovGynėjas1991-10-23000
Vitalij VoleikoGynėjas1989-05-21000
Jevgenij SurovecSaugas1988-04-23100
Ivan SimonovPuolėjas1993-04-19000
Viktor SluchovPuolėjas100
Leshyj GrafovPuolėjas300

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12013-11-091FK Kareivių - Kotryna ir 9 nykštukai1:0
22013-11-092FK Kareivių - Vingis0:0
32013-11-093FK Eagle Team - Setaltas - FK Kareivių3:4
42013-11-091/8 finaloFK Kareivių - Lãvonai0:2

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Sezono atidarymas2014 BalandisFK Kareivių51000Detali istorija
Sezono atidarymas2013 BalandisFK Kareivių4600Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFK Kareivių4500Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Eagle Team - Setaltas00000000
2FC Žalia Raudona00000000
3FK Grija00000000
4FK Contra - Prima Line00000000
5FK Joga Bonito00000000
6El Dorado00000000
7FK Dinamika00000000
8VU MIF00000000
9FK Maraksis00000000
10Inter Vilnius00000000
11FK Fortitudo00000000
12FM Vilniaus Vytis00000000
13FK Tornado00000000
14FK Riešė00000000
15FK Vilnoja00000000
16FK Alytis00000000
17VRFM00000000
18MSC00000000
19FK Eksperimentas00000000
20WorldOne United00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Arėška Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:4
Albert Voskunovič Komanda:VRFM
6 Varžybų:3
Domas Junča Komanda:FC Žalia Raudona
5 Varžybų:4
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:3
Daniel Tarasevič Komanda:FK Vilnoja
4 Varžybų:1
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Simonas Stankevičus Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
4 Varžybų:4
Benas Paulėkas Komanda:FK Alytis
3 Varžybų:3
Edvinas Šiukšta Komanda:FM Vilniaus Vytis
3 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Ignas Baranauskas Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 0
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
1 0
Albert Masliuk Komanda:VRFM
1 0
Ronaldas Nagrockis Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Martin Traskovskij Komanda:FK Maraksis
0 1
Tomaš Korkut Komanda:FK Maraksis
0 1
Arminas Lapinskas Komanda:FK Contra - Prima Line
0 1
Piotr Truselevič Komanda:VRFM
0 1
Ignas Vilkelis Komanda:FK Fortitudo
0 1
Liepa   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: