Kotryna ir 9 nykštukai

(Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Komandos vadovas: Kotryna Kulbytė

Vidutinis amžius: 27.62

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Ugnius KaminskasVartininkas1995-11-06000
Modestas SičinskisGynėjas1996-03-03000
Ernest Bublevič*Gynėjas1994-11-22600
Marek AlijevGynėjas1987-05-20000
Patrik ŽukovskiSaugas1996-03-1617880000
Petras BevzSaugas1991-12-26300
Kotryna KulbytėSaugas1993-01-10000
Vydmantas KuzmickasSaugas1994-05-25300
Lukas KudabaPuolėjas1994-07-02200
Jura KurkajevPuolėjas1995-05-10100

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12013-11-091FK Kareivių - Kotryna ir 9 nykštukai1:0
22013-11-092GREEN TOWN - FK Eagle Team - Kotryna ir 9 nykštukai2:3
32013-11-093Kotryna ir 9 nykštukai - Vingis3:0
42013-11-091/8 finaloKotryna ir 9 nykštukai - Perkūnas3:0
52013-11-091/4 finaloKotryna ir 9 nykštukai - Lãvonai3:0
62013-11-091/2 finaloKotryna ir 9 nykštukai - JK Santaka-Inter0:0 (0:1)
72013-11-09mažasis finalasKotryna ir 9 nykštukai - Žaibo kirtis3:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Sezono atidarymas2013 BalandisKotryna ir 9 nykštukai4600Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisKotryna ir 9 nykštukai61100Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisKotryna ir 9 nykštukai71500Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team117136237+2522
2FK Fortitudo117134523+2222
3FC IndEx116324235+721
4Maracana115153649-1316
5FK Dinamika114164150-913
6El Dorado113262524+111
7SKK Oniksas - TEC113263950-1111
8FK Rytas113172042-2210

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
15 Varžybų:10
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
14 Varžybų:9
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
13 Varžybų:8
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
13 Varžybų:8
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
11 Varžybų:11
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:8
Eduard Grudinskij Komanda:FC IndEx
9 Varžybų:10
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
9 Varžybų:9
Valdemar Šaveiko Komanda:SKK Oniksas - TEC
8 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 2
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Edgar Fedorovič Komanda:El Dorado
0 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
0 1
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Liepa   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: