FC IndEx

(Žiemos MFL, 2014 žiema)
Komandos treneris: Artūras Steško

Vidutinis amžius: 39.74

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fcindexsport/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
91Vitalij RomancevičVartininkas1977-06-1717695000
1Georgijus MaksimovasVartininkas1983-01-2818688000
24Robert SeniutGynėjas1981-10-24190100400
70Dmitrij MalyševGynėjas1988-07-0418170100
13Eduard GrudinskijGynėjas1984-05-11169671100
9Viktor Kuraksa*Gynėjas1982-09-0918585210
8Darius DasysGynėjas1985-05-1617576000
7Igor KuznecovGynėjas1984-04-1017980000
12Evaldas ZumerisSaugas18683000
11Vitalij KrasovskijPuolėjas1977-12-0615980100
17Ernestas ČesonisPuolėjas1983-04-28186751200
2Daniil NikitinPuolėjas1988-09-2617573000
3Andžej ChoruzenkoPuolėjas1978-08-2518079000
5Andrius StankevičiusPuolėjas1982-04-2817480400
10Jaraslav MarkovskijPuolėjas1982-05-1518686611

Sezono įvykiai (Žiemos MFL, 2014 žiema)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12013-12-071FK Amstaff - FC IndEx4:3
22013-12-142FC IndEx - MSC7:0
32014-01-043FK Golas - FC IndEx2:8
42014-01-114GREEN TOWN - FK Eagle Team - FC IndEx0:3
52014-01-185FC IndEx - Perkūnas1:3
62014-02-017FK Ciongas - FC IndEx1:1
72014-02-088El Dorado - FC IndEx6:2
82014-02-159FC IndEx - SK Advantas7:4
92014-02-2210FC IndEx - Gerusa5:3
102014-03-0211FC IndEx - FK NE7:2

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2021 metų sezonasFC IndEx216360Detali istorija
MFL2020 metų sezonasFC IndEx186820Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFC IndEx2290101Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFC IndEx186681Detali istorija
MFL2017 metų sezonasFC IndEx1866121Detali istorija
MFL2016 metų sezonasFC IndEx21111110Detali istorija
MFL2014 metų sezonasFC IndEx149951Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFC IndEx22145110Detali istorija
ARIMEX Taurė2020 metaiFC IndEx21020Detali istorija
ARIMEX Taurė2019 metaiFC IndEx2401Detali istorija
ARIMEX Taurė2018 metaiFC IndEx1120Detali istorija
ARIMEX Taurė2017 metaiFC IndEx51460Detali istorija
ARIMEX Taurė2016 metaiFC IndEx3920Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFC IndEx84971Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaFC IndEx104421Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFC IndEx73700Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFC IndEx4400Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFC IndEx3200Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFC IndEx5700Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1511047524+5133
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1510057539+3630
3FK Alytis158076461+324
4FK Dinamika158076877-924
5FK Fortitudo157264849-123
6FK Vilniečiai156094561-1618
7FK Rytas155283746-917
8FK TEC1530123489-559

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 15

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
28 Varžybų:13
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
24 Varžybų:12
Paulius Sakalis Komanda:FK Alytis
14 Varžybų:11
Arnoldas Kunigėlis Komanda:El Dorado
13 Varžybų:7
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
12 Varžybų:12
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
11 Varžybų:9
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
11 Varžybų:15
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
9 Varžybų:10
Marius Linkevičius* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
9 Varžybų:10
Ruslan Tamilin Komanda:FK Vilniečiai
9 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arnoldas Arbočius Komanda:FK Alytis
0 3
Martynas Rašinskas Komanda:El Dorado
0 3
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 1
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
0 2
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
1 0
Sergej Viliavin Komanda:FK Dinamika
1 0
Andžej Zenovič Komanda:FK Rytas
0 1
Roman Danilčev Komanda:FK Vilniečiai
0 1
Rugpjūtis   2022
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: