FC IndEx

(Žiemos MFL, 2014 žiema)
Komandos treneris: Artūras Steško

Vidutinis amžius: 38.45

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fcindexsport/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
91Vitalij RomancevičVartininkas1977-06-1717695000
1Georgijus MaksimovasVartininkas1983-01-2818688000
24Robert SeniutGynėjas1981-10-24190100400
70Dmitrij MalyševGynėjas1988-07-0418170100
13Eduard GrudinskijGynėjas1984-05-11169671100
9Viktor Kuraksa*Gynėjas1982-09-0918585210
8Darius DasysGynėjas1985-05-1617576000
7Igor KuznecovGynėjas1984-04-1017980000
12Evaldas ZumerisSaugas18683000
3Andžej ChoruzenkoPuolėjas1978-08-2518079000
5Andrius StankevičiusPuolėjas1982-04-2817480400
10Jaraslav MarkovskijPuolėjas1982-05-1518686611
11Vitalij KrasovskijPuolėjas1977-12-0615980100
17Ernestas ČesonisPuolėjas1983-04-28186751200
2Daniil NikitinPuolėjas1988-09-2617573000

Sezono įvykiai (Žiemos MFL, 2014 žiema)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12013-12-071FK Amstaff - FC IndEx4:3
22013-12-142FC IndEx - MSC7:0
32014-01-043FK Golas - FC IndEx2:8
42014-01-114GREEN TOWN - FK Eagle Team - FC IndEx0:3
52014-01-185FC IndEx - Perkūnas1:3
62014-02-017FK Ciongas - FC IndEx1:1
72014-02-088El Dorado - FC IndEx6:2
82014-02-159FC IndEx - SK Advantas7:4
92014-02-2210FC IndEx - Gerusa5:3
102014-03-0211FC IndEx - FK NE7:2

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2021 metų sezonasFC IndEx3000Detali istorija
MFL2020 metų sezonasFC IndEx186820Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFC IndEx2290101Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFC IndEx186681Detali istorija
MFL2017 metų sezonasFC IndEx1866121Detali istorija
MFL2016 metų sezonasFC IndEx21111110Detali istorija
MFL2014 metų sezonasFC IndEx149951Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFC IndEx22145110Detali istorija
MFL Taurė2020 metaiFC IndEx21020Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFC IndEx2401Detali istorija
MFL Taurė2018 metaiFC IndEx1120Detali istorija
MFL Taurė2017 metaiFC IndEx51460Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiFC IndEx3920Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFC IndEx84971Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaFC IndEx104421Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFC IndEx73700Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFC IndEx4400Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFC IndEx3200Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFC IndEx5700Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1VU MIF00000000
2FK Alytis00000000
3GREEN TOWN - FK Eagle Team00000000
4El Dorado00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Gegužė   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: