FC IndEx

(Žiemos MFL, 2014 žiema)
Komandos treneris: Artūras Steško

Vidutinis amžius: 38.68

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fcindexsport/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
91Vitalij RomancevičVartininkas1977-06-1717695000
1Georgijus MaksimovasVartininkas1983-01-2818688000
9Viktor Kuraksa*Gynėjas1982-09-0918585210
8Darius DasysGynėjas1985-05-1617576000
7Igor KuznecovGynėjas1984-04-1017980000
24Robert SeniutGynėjas1981-10-24190100400
70Dmitrij MalyševGynėjas1988-07-0418170100
13Eduard GrudinskijGynėjas1984-05-11169671100
12Evaldas ZumerisSaugas18683000
5Andrius StankevičiusPuolėjas1982-04-2817480400
10Jaraslav MarkovskijPuolėjas1982-05-1518686611
11Vitalij KrasovskijPuolėjas1977-12-0615980100
17Ernestas ČesonisPuolėjas1983-04-28186751200
2Daniil NikitinPuolėjas1988-09-2617573000
3Andžej ChoruzenkoPuolėjas1978-08-2518079000

Sezono įvykiai (Žiemos MFL, 2014 žiema)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12013-12-071FK Amstaff - FC IndEx4:3
22013-12-142FC IndEx - MSC7:0
32014-01-043FK Golas - FC IndEx2:8
42014-01-114GREEN TOWN - FK Eagle Team - FC IndEx0:3
52014-01-185FC IndEx - Perkūnas1:3
62014-02-017FK Ciongas - FC IndEx1:1
72014-02-088El Dorado - FC IndEx6:2
82014-02-159FC IndEx - SK Advantas7:4
92014-02-2210FC IndEx - Gerusa5:3
102014-03-0211FC IndEx - FK NE7:2

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2021 metų sezonasFC IndEx153740Detali istorija
MFL2020 metų sezonasFC IndEx186820Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFC IndEx2290101Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFC IndEx186681Detali istorija
MFL2017 metų sezonasFC IndEx1866121Detali istorija
MFL2016 metų sezonasFC IndEx21111110Detali istorija
MFL2014 metų sezonasFC IndEx149951Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFC IndEx22145110Detali istorija
MFL Taurė2020 metaiFC IndEx21020Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFC IndEx2401Detali istorija
MFL Taurė2018 metaiFC IndEx1120Detali istorija
MFL Taurė2017 metaiFC IndEx51460Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiFC IndEx3920Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFC IndEx84971Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaFC IndEx104421Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFC IndEx73700Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFC IndEx4400Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFC IndEx3200Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFC IndEx5700Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team106135031+1919
2FK Fortitudo106134023+1719
3FC IndEx105323734+318
4FK Dinamika104153538-313
5Maracana104153348-1513
6El Dorado103252421+311
7SKK Oniksas - TEC103253845-711
8FK Rytas103162037-1710

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
15 Varžybų:10
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:8
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
13 Varžybų:8
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
13 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
12 Varžybų:8
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:7
Eduard Grudinskij Komanda:FC IndEx
9 Varžybų:9
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
9 Varžybų:9
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
8 Varžybų:10
Valdemar Šaveiko Komanda:SKK Oniksas - TEC
7 Varžybų:8

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 2
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 1
Marius Linkevičius* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Mantas Murauskas Komanda:FK Fortitudo
0 1
Liepa   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: