FC IndEx

(Sezono atidarymas, 2014 Balandis)
Komandos treneris: Artūras Steško

Vidutinis amžius: 38.52

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fcindexsport/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
91Vitalij RomancevičVartininkas1977-06-1717695000
70Dmitrij MalyševGynėjas1988-07-0418170000
7Igor KuznecovGynėjas1984-04-1017980000
9Viktor Kuraksa*Gynėjas1982-09-0918585000
13Eduard GrudinskijGynėjas1984-05-1116967300
2Martinas SevrukGynėjas1994-11-23000
24Robert SeniutGynėjas1981-10-24190100000
11Vitalij KrasovskijPuolėjas1977-12-0615980000
5Andrius StankevičiusPuolėjas1982-04-2817480000
3Andžej ChoruzenkoPuolėjas1978-08-2518079000
8Aleksandras FominasPuolėjas1978-01-27100
17Ernestas ČesonisPuolėjas1983-04-2818675000

Sezono įvykiai (Sezono atidarymas, 2014 Balandis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-04-121FC IndEx - Spartanus1:3
22014-04-122FC IndEx - SIGNALIZACIJA.LT2:0
32014-04-123FK NE - FC IndEx0:0
42014-04-121/8 finaloFK Kareivių - FC IndEx2:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2021 metų sezonasFC IndEx3000Detali istorija
MFL2020 metų sezonasFC IndEx186820Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFC IndEx2290101Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFC IndEx186681Detali istorija
MFL2017 metų sezonasFC IndEx1866121Detali istorija
MFL2016 metų sezonasFC IndEx21111110Detali istorija
MFL2014 metų sezonasFC IndEx149951Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFC IndEx22145110Detali istorija
MFL Taurė2020 metaiFC IndEx21020Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFC IndEx2401Detali istorija
MFL Taurė2018 metaiFC IndEx1120Detali istorija
MFL Taurė2017 metaiFC IndEx51460Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiFC IndEx3920Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFC IndEx84971Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaFC IndEx104421Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFC IndEx73700Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFC IndEx4400Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFC IndEx3200Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFC IndEx5700Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Alytis00000000
2GREEN TOWN - FK Eagle Team00000000
3El Dorado00000000
4VU MIF00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Gegužė   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: