FK Viršuliškės

(Vasaros MFL, 2014 m. vasara)

Komandos vadovas: Artūras Ivanovas

Vidutinis amžius: 37.21

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fkvirsuliskes

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
17Pavel MordasVartininkas1980-08-1717286200
Vadim LukacevičVartininkas1989-01-1618778000
1Andžej JurgilevičVartininkas1992-11-2617878000
11Oleg KovalevskijGynėjas1980-06-0518893100
3Darius KaziukevičiusGynėjas1981-12-0817685300
5Artūras IvanovasGynėjas1981-01-2418585110
23Ričardas IvanovasGynėjas1995-09-0317660100
Paulius SkardinskasGynėjas1978-06-0517878010
42Jaroslav Ilcevič* Saugas1996-06-2019281900
Edvinas LašinskasSaugas1990-11-2318267320
24Pavelas SmolkovasSaugas1984-06-14184841000
Tomas DelnickasSaugas1980-12-2317990200
Jan SivickijSaugas1978-06-1518690300
6Jevgenijus Gikas*Saugas1984-02-1418274100
13Vitalijus GikasSaugas1980-05-1218080210
Rimgaudas GirnysPuolėjas1992-07-0417575400
99Vadim SavaPuolėjas1979-12-1017185000

Sezono įvykiai (Vasaros MFL, 2014 m. vasara)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-07-031FK Viršuliškės - FK Ventlis2:1
22014-07-102El Dorado - FK Viršuliškės12:2
32014-07-173FK Viršuliškės - CSC11:1
42014-07-244 FK Vikingai - FK Viršuliškės1:8
52014-07-315FK Viršuliškės - MSC4:2
62014-08-071/4 finaloFK Ciongas - FK Viršuliškės5:5 (2:1)
72014-08-211/2 finaloFK Viršuliškės - FC IndEx5:8
82014-08-281/4 finaloMSC - FK Viršuliškės4:6

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2014 metų sezonasFK Viršuliškės149250Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFK Viršuliškės22117100Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFK Viršuliškės84250Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFK Viršuliškės4700Detali istorija
Sezono atidarymas2013 BalandisFK Viršuliškės3600Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFK Viršuliškės3300Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFK Viršuliškės5500Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team55003514+2115
2FK Rytas53111810+810
3FK Alytis53022719+89
4El Dorado5302179+89
5FK TEC52032031-116
6FK Fortitudo51131423-94
7FK Vilniečiai51041625-93
8FK Dinamika51041733-163

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:5
Viačeslav Rodevič Komanda:FK Vilniečiai
7 Varžybų:5
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
7 Varžybų:5
Paulius Sakalis Komanda:FK Alytis
6 Varžybų:4
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
6 Varžybų:5
Benas Paulėkas Komanda:FK Alytis
6 Varžybų:4
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
5 Varžybų:5
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
5 Varžybų:5
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
5 Varžybų:5
Valdemar Šaveiko Komanda:FK TEC
4 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 1
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
0 2
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Dinamika
1 0
Jurijus Miežonis Komanda:FK Vilniečiai
0 1
Karolis Zairys Komanda:FK Fortitudo
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FK Dinamika
0 1
Arnas Šeštakauskas Komanda:FK Alytis
0 1
Andžej Zenovič Komanda:FK Rytas
0 1
Roman Danilčev Komanda:FK Vilniečiai
0 1
Gegužė   2022
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Mūsų partneriai: