FK Valčiūnai

(Sezono uždarymas, 2014 Lapkritis)
Vidutinis amžius: 33.59

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Tomas TestmanasVartininkas1996-08-26000
97Ivan ZablockijVartininkas1984-11-28100
21Jevgenij StavarukGynėjas1985-08-01100
15Artur MilevskijGynėjas1990-10-06000
4Ramūnas ŽukauskasGynėjas1975-06-06000
5Pavel AndrosGynėjas1988-08-27100
8Dimitrij FedejevGynėjas1982-10-08000
2Edgar AnichovskijGynėjas1989-11-20000
3Modestas PetrauskasGynėjas1987-08-1918585000
Edvardas KorotkovasSaugas1995-11-09000
30Viačeslav ŠeršniovSaugas1989-06-29000
10Viačeslav RodevičSaugas1986-03-30200
6Feliks BogdzevičSaugas1988-10-02200
13Robert GeraščenkoPuolėjas1989-11-10000
7Dainius PerednisPuolėjas1989-11-27000

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2014 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-10-251FK Valčiūnai - FK Fortitudo1:1
22014-10-252FK Viršuliškės - FK Valčiūnai1:1
32014-10-253FK Valčiūnai - FK Amstaff2:0
42014-10-251/8 finaloFK Valčiūnai - Nemėžis2:0
52014-10-251/4 finaloGREEN TOWN - FK Eagle Team - FK Valčiūnai3:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2019 metų sezonasFK Valčiūnai2261212Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFK Valčiūnai2296140Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFK Valčiūnai1000Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFK Valčiūnai5700Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team1812339150+4139
2FK Fortitudo1812247642+3438
3Maracana188286574-926
4FC IndEx187385569-1424
5FK Dinamika1871107383-1022
6SKK Oniksas - TEC186396678-1221
7FK Rytas1861115172-2119
8El Dorado1853103746-918

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
26 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
20 Varžybų:15
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
18 Varžybų:13
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:15
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
17 Varžybų:11
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:18
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
16 Varžybų:14
Vitalij Zubko Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:13
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:15
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas
13 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 4
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 3
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 3
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Gediminas Paberžis Komanda:Maracana
0 2
Rūgsėjis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Mūsų partneriai: