Gerusa

(Sezono uždarymas, 2014 Lapkritis)

Komandos vadovas: Tomas

Vidutinis amžius: 39.02

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Marius LapkoVartininkas1983-09-28000
4Tomas UldukisGynėjas1980-10-10000
3Romuald KurcevskijGynėjas1988-01-04000
15Emilis StanevičiusGynėjas1973-11-18000
5Povilas RamašauskasSaugas1978-06-14000
10Darius ArtiomovasSaugas1979-02-15000
Mindaugas PuodžiūnasSaugas1980-08-10200
Ričardas ČiepaSaugas1994-09-27100
Karolis ČiepaSaugas1994-09-27000
Koiči SatoSaugas1972-07-10000
20Andrius StalioraitisSaugas1978-06-16000
2Ernest MorozPuolėjas1995-05-18000
13Evaldas LukaševičiusPuolėjas1986-02-14100
12Tomas ŠipkauskasPuolėjas1979-03-12000
11Gintaras ŽukasPuolėjas1978-02-03000
7Martynas Paškonis Puolėjas1977-07-20100

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2014 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-10-251Gerusa - Bekentas - 22:1
22014-10-252FK Spartakas - Gerusa2:0
32014-10-253Gerusa - Nemėžis3:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2014 metų sezonasGerusa148870Detali istorija
MFL2013 metų sezonasGerusa2294111Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraGerusa92730Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaGerusa116251Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaGerusa105730Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasGerusa72850Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisGerusa4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisGerusa3500Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisGerusa3400Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team117136237+2522
2FK Fortitudo117134523+2222
3FC IndEx116324235+721
4Maracana115153649-1316
5FK Dinamika114164150-913
6El Dorado113262524+111
7SKK Oniksas - TEC113263950-1111
8FK Rytas113172042-2210

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
15 Varžybų:10
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
14 Varžybų:9
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
13 Varžybų:8
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
13 Varžybų:8
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
11 Varžybų:11
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:8
Eduard Grudinskij Komanda:FC IndEx
9 Varžybų:10
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
9 Varžybų:9
Valdemar Šaveiko Komanda:SKK Oniksas - TEC
8 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 2
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Edgar Fedorovič Komanda:El Dorado
0 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
0 1
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Liepa   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: