Gerusa

(Sezono uždarymas, 2014 Lapkritis)

Komandos vadovas: Tomas

Vidutinis amžius: 41.84

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
1Marius LapkoVartininkas1983-09-28000
15Emilis StanevičiusGynėjas1973-11-18000
4Tomas UldukisGynėjas1980-10-10000
3Romuald KurcevskijGynėjas1988-01-04000
Koiči SatoSaugas1972-07-10000
20Andrius StalioraitisSaugas1978-06-16000
5Povilas RamašauskasSaugas1978-06-14000
10Darius ArtiomovasSaugas1979-02-15000
Mindaugas PuodžiūnasSaugas1980-08-10200
Ričardas ČiepaSaugas1994-09-27100
Karolis ČiepaSaugas1994-09-27000
7Martynas Paškonis Puolėjas1977-07-20100
2Ernest MorozPuolėjas1995-05-18000
13Evaldas LukaševičiusPuolėjas1986-02-14100
12Tomas ŠipkauskasPuolėjas1979-03-12000
11Gintaras ŽukasPuolėjas1978-02-03000

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2014 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-10-251Gerusa - Bekentas - 22:1
22014-10-252FK Spartakas - Gerusa2:0
32014-10-253Gerusa - Nemėžis3:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2014 metų sezonasGerusa148870Detali istorija
MFL2013 metų sezonasGerusa2294111Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasGerusa72850Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraGerusa92730Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaGerusa116251Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaGerusa105730Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisGerusa4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisGerusa3500Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisGerusa3400Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado5500228+1415
2FK Eagle Team - Setaltas65012817+1115
3FK Alytis54012014+612
4FK Fortitudo63122417+710
5FK Grija63032623+39
6FC Žalia Raudona62132122-17
7FM Vilniaus Vytis52032224-26
8VRFM52031119-86
9FK Dinamika61051530-153
10VU MIF60061328-150

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
9 Varžybų:5
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
6 Varžybų:4
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
6 Varžybų:5
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
6 Varžybų:6
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:6
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
6 Varžybų:6
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
5 Varžybų:5
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
5 Varžybų:6
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
5 Varžybų:6
Edgaras Barysas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Vaidotas Jarašius Komanda:VU MIF
0 1
Ernest Bublevič Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
0 1
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
0 1
Gegužė   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: