FK Juventus.lt

(Sezono uždarymas, 2014 Lapkritis)

Vidutinis amžius: 33.66

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Aleksandr KunevičVartininkas1987-04-0317164000
Darjuš BuzarevičGynėjas1990-01-02000
3Jurij PantiuchinGynėjas1987-06-1519492200
8Raimond FilipovičGynėjas1986-05-2018268000
7Andžej PolinskiGynėjas1986-11-1117780000
23Lukas KvietkauskasGynėjas1993-05-0317279000
11Leonid LisovskijSaugas1988-02-0518182000
88Volodymyr MasnevSaugas1991-03-0818383000
10Vitalij ChachlačSaugas1986-04-0918090100
9Jaroslav JodkoSaugas1986-09-1217480000
5Donatas DromantasSaugas1987-10-1518884100
Robert LipnevičPuolėjas1981-04-16000
Gintas SidorovPuolėjas1988-07-13000
99Fabio Sagliocco Teruel*Puolėjas1987-09-1518270300
77Erikas GusčaPuolėjas1986-10-2117565000

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2014 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-10-252Spartanus - FK Juventus.lt2:3
22014-10-253FK Juventus.lt - Kotryna ir 9 nykštukai2:3
32014-10-251/8 finaloMetalurg - FK Juventus.lt3:2

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasFK Juventus.lt2158110Detali istorija
MFL2014 metų sezonasFK Juventus.lt14118100Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiFK Juventus.lt1200Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFK Juventus.lt62200Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFK Juventus.lt3400Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFK Juventus.lt3700Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFK Juventus.lt7700Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasFK Juventus.lt104521Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsFK Juventus.lt103321Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsFK Juventus.lt104400Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasFK Juventus.lt104020Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasFK Juventus.lt133700Detali istorija
Oniksas CUP2015 m. sezonasFK Juventus.lt153101Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1VU MIF00000000
2FK Alytis00000000
3GREEN TOWN - FK Eagle Team00000000
4El Dorado00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Gegužė   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: