Žvėryno bulls

(Oniksas CUP, 2015 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 50.27

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Danielius VaitkusVartininkas1979-03-15300
Renatas SužiedelisVartininkas1982-04-05000
Mark StaškėvičVartininkas1975-06-09100
Renaldas BisturysGynėjas1973-01-07000
Gediminas VilutisGynėjas1970-05-02000
Valerij LiachovičGynėjas1974-10-18000
Genadijus RynkovičiusGynėjas1966-08-25000
Igoris AbramovičiusGynėjas1986-01-27000
Jurijus NikonovasSaugas1970-04-20200
Aleksandras JegorovasSaugas1984-02-14800
Rimgaudas VaitkusSaugas1957-09-10000
Andrius RakštysSaugas1983-02-01000
Vaidas DaugėlaPuolėjas1961-01-05400


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasŽvėryno bulls216790Detali istorija
MFL2015 metų sezonasŽvėryno bulls196560Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiŽvėryno bulls41430Detali istorija
Oniksas CUP2024 m. turnyrasŽvėryno bulls103000Detali istorija
Oniksas CUP2023 m. turnyrasŽvėryno bulls104300Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasŽvėryno bulls104120Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsŽvėryno bulls104400Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsŽvėryno bulls103200Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasŽvėryno bulls102821Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasŽvėryno bulls122000Detali istorija
Oniksas CUP2015 m. sezonasŽvėryno bulls121800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado5500228+1415
2FK Eagle Team - Setaltas54012314+912
3FK Alytis54012014+612
4FK Fortitudo53022215+79
5FK Grija53022318+59
6FC Žalia Raudona52031920-16
7FM Vilniaus Vytis41031320-73
8FK Dinamika51041121-103
9VRFM4103618-123
10VU MIF50051223-110

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
9 Varžybų:5
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
6 Varžybų:4
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:5
Edgaras Barysas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:4
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
5 Varžybų:4
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
5 Varžybų:5
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
5 Varžybų:4
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
5 Varžybų:5
Lukas Vaičiūnas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
5 Varžybų:5
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
4 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Regnar Krot Komanda:FK Grija
0 1
Rimvydas Strazdas Komanda:El Dorado
0 1
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
0 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 1
Emil Grochackij Komanda:FM Vilniaus Vytis
0 1
Gegužė   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: