FK Navigatoriai LT Aqua

(Mini SFL 7x7, 2015 m. II ratas)



Komandos vadovas: Aurimas Daukšas

Komandos treneris: Dmitrijus Kirjackis

Vidutinis amžius: 37.87

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Algirdas JotautasVartininkas1978-01-07000
Artūras Petraška*Vartininkas1982-10-03000
Danielius GvazdauskasVartininkas1991-10-20000
Aurimas DaukšasGynėjas1980-12-30000
Kęstutis MaželisGynėjas1981-12-25000
Jaroslav KokoškinGynėjas1982-01-02000
Tomas MarcinkevičiusGynėjas1988-03-25000
Donatas ŠumylaGynėjas1981-01-09100
Donatas MekionisGynėjas1995-04-21000
Ignas KunickasGynėjas1997-05-04000
Aurimas KievišasGynėjas1989-05-31200
Adomas JakimavičiusGynėjas1997-06-26000
Giedrius RamaškaGynėjas1997-03-24000
Šarūnas PliskaSaugas1983-11-20000
Marius LunysSaugas1983-07-23000
Valentinas JankilaitisSaugas1979-05-06000
Vidmantas ČerniauskasSaugas1988-08-19100
Liutauras MažeikaSaugas1981-02-08000
Saulius ŽilysSaugas1984-08-02500
Oleg IvanovskijSaugas1983-03-14200
Dainius RiškusSaugas1984-04-25000
Aliaksei RadziukSaugas1982-06-18000
Donatas DainauskasSaugas1995-07-09000
Danielius ŠaputkoSaugas1997-10-10000
Vladislav CacarenkoSaugas1978-05-03000
Rytis DavidovičiusSaugas1980-07-28100
Dmitrijus KirjackisSaugas1981-10-06000
Andrej PetrovSaugas1986-10-09000
Mantas JančysSaugas1987-06-25000
Artūras KarasiovasSaugas1997-01-07100
Andrius DubickasSaugas1983-05-18000
Karolis EidukonisSaugas1983-01-10400
Modestas BajoriūnasPuolėjas1988-11-16000
Artūras ZamblauskasPuolėjas1992-02-18000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFK Navigatoriai LT Aqua61700Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Eagle Team - Setaltas00000000
2FC Žalia Raudona00000000
3FK Grija00000000
4FK Contra - Prima Line00000000
5FK Joga Bonito00000000
6El Dorado00000000
7FK Dinamika00000000
8VU MIF00000000
9FK Maraksis00000000
10Inter Vilnius00000000
11FK Fortitudo00000000
12FM Vilniaus Vytis00000000
13FK Tornado00000000
14FK Riešė00000000
15FK Vilnoja00000000
16FK Alytis00000000
17VRFM00000000
18MSC00000000
19FK Eksperimentas00000000
20WorldOne United00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Arėška Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:4
Albert Voskunovič Komanda:VRFM
6 Varžybų:3
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:3
Domas Junča Komanda:FC Žalia Raudona
5 Varžybų:4
Daniel Tarasevič Komanda:FK Vilnoja
4 Varžybų:1
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Simonas Stankevičus Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
4 Varžybų:4
Edvinas Šiukšta Komanda:FM Vilniaus Vytis
3 Varžybų:2
Matas Gudaitis Komanda:FM Vilniaus Vytis
3 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Ignas Baranauskas Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 0
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
1 0
Albert Masliuk Komanda:VRFM
1 0
Ronaldas Nagrockis Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Martin Traskovskij Komanda:FK Maraksis
0 1
Tomaš Korkut Komanda:FK Maraksis
0 1
Arminas Lapinskas Komanda:FK Contra - Prima Line
0 1
Piotr Truselevič Komanda:VRFM
0 1
Ignas Vilkelis Komanda:FK Fortitudo
0 1
Liepa   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: