FK Užupis

(Mini SFL 7x7, 2015 m. II ratas)

Vidutinis amžius: 37.53

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Egidijus ŽagarasVartininkas1994-01-18410
Egidijus MažulisVartininkas1977-07-30000
Gintaras RepšasVartininkas1995-01-01000
Deividas ŠalaševičiusVartininkas1996-01-09000
Vitalijus JaroševičiusGynėjas1975-01-29000
Mindaugas LukošiūnasGynėjas1982-09-01000
Gediminas JaroševičiusGynėjas1980-02-25000
Donatas Gražulis*Gynėjas1982-03-26010
Tomas ŠerpenskasGynėjas1983-06-21100
Tomas DapkūnasGynėjas1979-04-17000
Artūras MacijauskasGynėjas000
Remigijus SemėnasGynėjas1992-10-15010
Gitanas ToločkaSaugas1967-11-29000
Tadas BaraišisSaugas1983-08-10100
Markas PlynerisSaugas1995-03-21100
Irmantas MikolaitisSaugas1973-12-1218480510
Marius KulikauskasPuolėjas1974-02-01200
Valdas KijevičiusPuolėjas1993-11-16100
Andrius BrazauskasPuolėjas1979-01-22000
Daniel Padron de los RiscosPuolėjas1989-04-091000

Sezono įvykiai (Mini SFL 7x7, 2015 m. II ratas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-09-081FK Užupis - FK Spartakas4:2
22015-09-142FK Užupis - FK Rytas4:2
32015-09-283FK Juventus.lt - FK Užupis0:2
42015-10-064FK Užupis - FK Navigatoriai LT Aqua8:1
52015-10-135El Dorado - FK Užupis2:2
62015-10-196GREEN TOWN - FK Eagle Team - FK Užupis0:5

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasFK Užupis2155141Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiFK Užupis1400Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFK Užupis62540Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team64113420+1413
2FK Fortitudo64021914+512
3SKK Oniksas - TEC63122523+210
4FC IndEx63121619-310
5FK Dinamika63032321+29
6Maracana63031720-39
7FK Rytas61141225-134
8El Dorado6024913-42

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
12 Varžybų:6
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
9 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
8 Varžybų:4
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:6
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
7 Varžybų:6
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
6 Varžybų:4
Simonas Stankevičus Komanda:SKK Oniksas - TEC
5 Varžybų:3
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
5 Varžybų:5
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:4
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
4 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 0
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
0 1
Maksimas Bechterevas Komanda:FC IndEx
0 1
Oleg Krasilnikov Komanda:FC IndEx
0 1
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 1
Marius Linkevičius* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Aurimas Vasiliauskas* Komanda:FK Fortitudo
0 1
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 1
Sergej Viliavin Komanda:FK Dinamika
0 1
Birželis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mūsų partneriai: