Gerusa

(Mini SFL 7x7, 2015 m. II ratas)

Komandos vadovas: Tomas

Vidutinis amžius: 38.47

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Jaroslav JodkoVartininkas1986-09-12000
1Marius LapkoVartininkas1983-09-28000
9Vydmantas KuzmickasGynėjas1994-05-25100
Vitalij VerbovičGynėjas1986-04-28110
4Tomas UldukisGynėjas1980-10-10000
Ričardas ČiepaSaugas1994-09-27210
5Povilas RamašauskasSaugas1978-06-14000
Karolis ČiepaSaugas1994-09-27200
Romuald KurčevskijSaugas1988-01-04000
Edgaras KaušinisSaugas1978-12-21000
Evaldas LukaševičiusSaugas1986-02-14700
Arnold SadovskijSaugas1989-09-24010
12Tomas ŠipkauskasPuolėjas1979-03-12210
Giedrius Šablinskas*Puolėjas1989-05-171110
11Gintaras ŽukasPuolėjas1978-02-03200

Sezono įvykiai (Mini SFL 7x7, 2015 m. II ratas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-09-081Gerusa - FK Plasta5:4
22015-09-152 FK Geležinis Vilkas - Gerusa3:6
32015-09-283Gerusa - VSG United2:0
42015-10-054FC IndEx - Gerusa4:0
52015-10-135SK Nemenčinė - Gerusa4:3
62015-10-206Gerusa - FK Euforija9:4
72015-10-287FK TEC - Gerusa2:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2014 metų sezonasGerusa148870Detali istorija
MFL2013 metų sezonasGerusa2294111Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasGerusa72850Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraGerusa92730Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaGerusa116251Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaGerusa105730Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisGerusa4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisGerusa3500Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisGerusa3400Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado5500228+1415
2FK Eagle Team - Setaltas65012817+1115
3FK Alytis54012014+612
4FK Fortitudo63122417+710
5FK Grija63032623+39
6FC Žalia Raudona62132122-17
7FM Vilniaus Vytis52032224-26
8VRFM52031119-86
9FK Dinamika61051530-153
10VU MIF60061328-150

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
9 Varžybų:5
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
6 Varžybų:4
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
6 Varžybų:5
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
6 Varžybų:6
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:6
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
6 Varžybų:6
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
5 Varžybų:5
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
5 Varžybų:6
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
5 Varžybų:6
Edgaras Barysas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Vaidotas Jarašius Komanda:VU MIF
0 1
Ernest Bublevič Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
0 1
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
0 1
Gegužė   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: