Žvėryno bulls

(MFL Taurė, 2016 metai)
Vidutinis amžius: 48.09

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Renatas SužiedelisVartininkas1982-04-05000
Laimonas StumbrasVartininkas1980-09-15000
Vladimir TolkačiovVartininkas1984-03-18010
Genadijus RynkovičiusGynėjas1966-08-25000
Kąstytis AlišauskasGynėjas1970-03-17000
Aleksandr GerasimovGynėjas1962-05-03000
Renaldas BisturysGynėjas1973-01-07000
Mark StaškėvičGynėjas1975-06-09010
Gediminas VilutisGynėjas1970-05-02000
Valerij LiachovičGynėjas1974-10-18000
Jurijus NikonovasSaugas1970-04-20000
Valdemar PetrovskijSaugas1977-10-18400
Andrius RakštysSaugas1983-02-01000
Donatas SeliavaSaugas1977-09-13000
Edvardas SadovskisSaugas1987-07-31000
Artiom PostnovSaugas1989-03-15000
Vidimantas VenckūnasSaugas1980-12-15000
Rimgaudas VaitkusSaugas1957-09-10000
Aleksandras JegorovasSaugas1984-02-14100
Algirdas PranckūnasPuolėjas1988-04-26000
Vaidas DaugėlaPuolėjas1961-01-05010
Danielius VaitkusPuolėjas1979-03-15900

Sezono įvykiai (MFL Taurė, 2016 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-04-071/8 finaloFC Rabobank - Žvėryno bulls2:3
22016-06-301/8 finaloFK Riešė - Žvėryno bulls1:3
32016-09-051/4 finaloMSC - Žvėryno bulls3:4
42016-09-101/2 finaloFK Rytas - Žvėryno bulls6:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasŽvėryno bulls216790Detali istorija
MFL2015 metų sezonasŽvėryno bulls196560Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiŽvėryno bulls41430Detali istorija
Oniksas CUP2024 m. turnyrasŽvėryno bulls103000Detali istorija
Oniksas CUP2023 m. turnyrasŽvėryno bulls104300Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasŽvėryno bulls104120Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsŽvėryno bulls104400Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsŽvėryno bulls103200Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasŽvėryno bulls102821Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasŽvėryno bulls122000Detali istorija
Oniksas CUP2015 m. sezonasŽvėryno bulls121800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FC Žalia Raudona110062+43
2FK Fortitudo110064+23
3FK Dinamika110042+23
4FK Eagle Team - Setaltas00000000
5FK Alytis00000000
6FM Vilniaus Vytis00000000
7El Dorado00000000
8FK Grija100146-20
9VU MIF100124-20
10VRFM100126-40

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 1

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
3 Varžybų:1
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
2 Varžybų:1
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
2 Varžybų:1
Daniel Gunevič Komanda:FK Dinamika
2 Varžybų:1
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:1
Edvardas Nuobara Komanda:FK Dinamika
2 Varžybų:1
Svajūnas Čyžas Komanda:FK Grija
1 Varžybų:1
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
1 Varžybų:1
Rokas Masenzovas Komanda:FK Grija
1 Varžybų:1
Viliam Novicki Komanda:VRFM
1 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Balandis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų partneriai: