Pabandom

(Kauno MFL, 2016 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 36.95

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Vidmantas ČepokasVartininkas1976-08-1917870100
2Vytautas LeknickasGynėjas1978-02-2818385000
3Nerijus GelžinisGynėjas1979-06-1817878000
4Vygandas LitvinasGynėjas1981-09-2419580000
6Giedrius BalnanosisGynėjas1979-04-2917575100
8Haroldas JuškevičiusGynėjas1985-03-2118087000
11Mindaugas RoliusGynėjas1995-05-2518077000
14Jurij LogunovGynėjas1978-12-0818383100
18Darius RandisGynėjas1979-02-2717580000
19Saulius VisockisGynėjas1974-07-0117595000
21Rimvydas PaulauskasGynėjas1976-02-0218790100
22Donaldas LikauskasGynėjas1974-06-2717782000
44Edvardas ŠabūnasGynėjas1993-03-2717082100
12Mantas BlėdaSaugas1990-08-1517073000
13Renaldas ŽivatkauskasSaugas1992-03-0319585200
15Donatas StalioraitisSaugas1977-12-2117073000
16Evaldas StepanavičiusSaugas1995-05-2817065000
17Arnoldas StanelisSaugas1991-03-0118084100
20Renaldas KuliešiusSaugas1986-10-1017490000
00Karolis PaulauskasSaugas2001-10-1018065100
5Lukas AušiūraPuolėjas1987-08-0617373100
7Edvinas ŠakalysPuolėjas1986-02-2218083000
9Audrius ŽikasPuolėjas1991-11-1218580300
10Jonas LiudvinaitisPuolėjas1997-02-1617770000

Sezono įvykiai (Kauno MFL, 2016 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-05-19FK Nadruvis - Pabandom1:1
22016-05-30Nemunas - Pabandom1:1
32016-06-15Baltic Transline - Pabandom2:0
42016-06-30FK Nadruvis - Pabandom3:1
52016-07-07Nemunas - Pabandom2:3
62016-07-20Pabandom - Baltic Transline0:4
72016-07-28Pabandom - FK Nadruvis1:3
82016-08-08Pabandom - Nemunas6:2
92016-08-18Baltic Transline - Pabandom2:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2016 m. sezonasPabandom91300Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team55003514+2115
2FK Rytas53111810+810
3FK Alytis53022719+89
4El Dorado5302179+89
5FK TEC52032031-116
6FK Fortitudo51131423-94
7FK Vilniečiai51041625-93
8FK Dinamika51041733-163

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:5
Viačeslav Rodevič Komanda:FK Vilniečiai
7 Varžybų:5
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
7 Varžybų:5
Paulius Sakalis Komanda:FK Alytis
6 Varžybų:4
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
6 Varžybų:5
Benas Paulėkas Komanda:FK Alytis
6 Varžybų:4
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
5 Varžybų:5
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
5 Varžybų:5
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
5 Varžybų:5
Valdemar Šaveiko Komanda:FK TEC
4 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 1
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
0 2
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Dinamika
1 0
Jurijus Miežonis Komanda:FK Vilniečiai
0 1
Karolis Zairys Komanda:FK Fortitudo
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FK Dinamika
0 1
Arnas Šeštakauskas Komanda:FK Alytis
0 1
Andžej Zenovič Komanda:FK Rytas
0 1
Roman Danilčev Komanda:FK Vilniečiai
0 1
Gegužė   2022
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Mūsų partneriai: