FK Tera

(Žiemos MFL, 2017 žiema)

Komandos treneris: Sergejus Vasiljevas

Vidutinis amžius: 33.74

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Deividas DaunysGynėjas1972-11-23000
Aleksejus KliosovasGynėjas1975-10-27100
Vilius RemeikaGynėjas1998-05-22000
Danas Daunys*Gynėjas1999-07-241100
Vadim ŠvaikevičGynėjas1983-06-12000
Ovidijus PoželaGynėjas100
Šarūnas LaurinavičiusGynėjas1994-06-12000
Vytautas DaniusGynėjas1993-03-14600
Kristis IvanauskasGynėjas1993-02-18000
Grigorij KiselGynėjas1986-05-20000
Arūnas SrėbaliusGynėjas000
Vytautas VelyčkaGynėjas1990-10-09010
Vitalij KotovGynėjas000
Robertas BaranovskisGynėjas1992-03-07100
Sergėjus VasiljevasGynėjas000
Gintas IgnatavičiusGynėjas110
Vilius StakutisGynėjas120
Matas AsinavičiusGynėjas000
Elvis ŽaldarisSaugas1993-04-23200
Artūras LebedevasSaugas010
Antanas VeličkaSaugas120
Silvester KimbarSaugas1997-03-23000
Vilius JuozėnasSaugas1990-08-31300
Tomas SkinderPuolėjas1992-06-05100
Liudas VeličkaPuolėjas740
Valdemar RadzevičPuolėjas1997-02-18000

Sezono įvykiai (Žiemos MFL, 2017 žiema)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-12-211SKK Oniksas - FK Tera3:4
22016-12-282MSC - FK Tera1:9
32017-01-043FK Riešė - FK Tera0:1
42017-01-114FK Tera - FK Titanai4:2
52017-01-185FK Tera - AFK1:2
62017-01-256FK Tera - FK Titanai1:2
72017-02-017AFK - FK Tera2:10
82017-02-088FK Tera - SKK Oniksas2:5
92017-02-159FK Tera - MSC2:1
102017-02-2210FK Tera - FK Riešė2:5

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Žiemos MFL2018 žiemaFK Tera102421Detali istorija
Žiemos MFL2017 žiemaFK Tera1036110Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado5500228+1415
2FK Eagle Team - Setaltas65012817+1115
3FK Alytis54012014+612
4FK Fortitudo63122417+710
5FK Grija63032623+39
6FC Žalia Raudona62132122-17
7FM Vilniaus Vytis52032224-26
8VRFM52031119-86
9FK Dinamika61051530-153
10VU MIF60061328-150

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
9 Varžybų:5
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
7 Varžybų:5
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
6 Varžybų:4
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:6
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
6 Varžybų:6
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
6 Varžybų:6
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
5 Varžybų:6
Edgaras Barysas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:4
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
5 Varžybų:5
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
5 Varžybų:5

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Vaidotas Jarašius Komanda:VU MIF
0 1
Ernest Bublevič Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
0 1
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
0 1
Gegužė   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: