FK Nadruvis

(Kauno MFL, 2017 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 34.21

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
101Romas ŽukauskasVartininkas1987-12-2718285000
1Aivaras ŽukauskasVartininkas1993-10-2618290000
24Jonas AkelisGynėjas1993-06-2417874000
Igoris SarkisovasGynėjas1992-02-0316580000
8Egidijus DigrysGynėjas1990-01-01184100310
13Mindaugas RipinskasGynėjas1992-11-2218075000
79Giedrius BalnanosisGynėjas1979-04-2917575010
88Vladimir NilmajerGynėjas1988-04-0918486000
Alex KaskoGynėjas1989-08-0318090000
12Vytautas LeknickasGynėjas1978-02-2818385000
50Arūnas KavaliauskasGynėjas1964-01-0817290000
Airidas PoškaGynėjas1991-03-1118682000
Vytautas MilašiusSaugas1990-03-1819273000
14Aurimas BerželionisSaugas1988-09-2318070300
80Andrius AštrauskasSaugas1994-07-2718270000
10Giedrius NavikauskasSaugas1981-02-1017777100
18Vilius ŠiugždinisSaugas1992-04-1517367000
7Mindaugas VaitiekaitisSaugas1980-01-0617373010
92Martynas VorušilaSaugas1997-11-2818474100
100Edvinas KorysPuolėjas1998-01-2817567400
18Egidijus VaitiekaitisPuolėjas1977-10-1817785000
15Mantas RastorgujevasPuolėjas1999-11-1517060520
21Kazys StoknaPuolėjas1986-12-1918380110

Sezono įvykiai (Kauno MFL, 2017 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12017-05-161FK Nadruvis - Pozityvūs3:0
22017-05-181FK Nadruvis - Sparta1:1
32017-05-232FK Nadruvis - Baltic Transline3:0
42017-05-293Extreem - FK Nadruvis2:1
52017-06-065Nemunas - FK Nadruvis0:2
62017-06-157FK Mėgėjai - FK Nadruvis0:0
72017-06-207Pozityvūs - FK Nadruvis4:0
82017-06-278FK Nadruvis - Sparta3:2
92017-07-049FK Nadruvis - Extreem3:2
102017-07-1310FK Nadruvis - FK Mėgėjai1:2
112017-07-1811Baltic Transline - FK Nadruvis0:1
122017-07-2612Nemunas - FK Nadruvis0:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasFK Nadruvis1224213Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasFK Nadruvis1211101Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasFK Nadruvis121740Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasFK Nadruvis122160Detali istorija
Kauno MFL2016 m. sezonasFK Nadruvis91511Detali istorija
Kauno MFL2015 m. sezonasFK Nadruvis152020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team55003514+2115
2FK Rytas53111810+810
3FK Alytis53022719+89
4El Dorado5302179+89
5FK TEC52032031-116
6FK Fortitudo51131423-94
7FK Vilniečiai51041625-93
8FK Dinamika51041733-163

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:5
Viačeslav Rodevič Komanda:FK Vilniečiai
7 Varžybų:5
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
7 Varžybų:5
Paulius Sakalis Komanda:FK Alytis
6 Varžybų:4
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
6 Varžybų:5
Benas Paulėkas Komanda:FK Alytis
6 Varžybų:4
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
5 Varžybų:5
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
5 Varžybų:5
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
5 Varžybų:5
Valdemar Šaveiko Komanda:FK TEC
4 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 1
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
0 2
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Dinamika
1 0
Jurijus Miežonis Komanda:FK Vilniečiai
0 1
Karolis Zairys Komanda:FK Fortitudo
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FK Dinamika
0 1
Arnas Šeštakauskas Komanda:FK Alytis
0 1
Andžej Zenovič Komanda:FK Rytas
0 1
Roman Danilčev Komanda:FK Vilniečiai
0 1
Gegužė   2022
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Mūsų partneriai: