FK Nadruvis

(Kauno MFL, 2017 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 34.76

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
101Romas ŽukauskasVartininkas1987-12-2718285000
1Aivaras ŽukauskasVartininkas1993-10-2618290000
79Giedrius BalnanosisGynėjas1979-04-2917575010
88Vladimir NilmajerGynėjas1988-04-0918486000
Alex KaskoGynėjas1989-08-0318090000
12Vytautas LeknickasGynėjas1978-02-2818385000
50Arūnas KavaliauskasGynėjas1964-01-0817290000
Airidas PoškaGynėjas1991-03-1118682000
24Jonas AkelisGynėjas1993-06-2417874000
Igoris SarkisovasGynėjas1992-02-0316580000
8Egidijus DigrysGynėjas1990-01-01184100310
13Mindaugas RipinskasGynėjas1992-11-2218075000
80Andrius AštrauskasSaugas1994-07-2718270000
10Giedrius NavikauskasSaugas1981-02-1017777100
18Vilius ŠiugždinisSaugas1992-04-1517367000
7Mindaugas VaitiekaitisSaugas1980-01-0617373010
92Martynas VorušilaSaugas1997-11-2818474100
Vytautas MilašiusSaugas1990-03-1819273000
14Aurimas BerželionisSaugas1988-09-2318070300
15Mantas RastorgujevasPuolėjas1999-11-1517060520
21Kazys StoknaPuolėjas1986-12-1918380110
100Edvinas KorysPuolėjas1998-01-2817567400
18Egidijus VaitiekaitisPuolėjas1977-10-1817785000

Sezono įvykiai (Kauno MFL, 2017 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12017-05-161FK Nadruvis - Pozityvūs3:0
22017-05-181FK Nadruvis - Sparta1:1
32017-05-232FK Nadruvis - Baltic Transline3:0
42017-05-293Extreem - FK Nadruvis2:1
52017-06-065Nemunas - FK Nadruvis0:2
62017-06-157FK Mėgėjai - FK Nadruvis0:0
72017-06-207Pozityvūs - FK Nadruvis4:0
82017-06-278FK Nadruvis - Sparta3:2
92017-07-049FK Nadruvis - Extreem3:2
102017-07-1310FK Nadruvis - FK Mėgėjai1:2
112017-07-1811Baltic Transline - FK Nadruvis0:1
122017-07-2612Nemunas - FK Nadruvis0:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasFK Nadruvis1224213Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasFK Nadruvis1211101Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasFK Nadruvis121740Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasFK Nadruvis122160Detali istorija
Kauno MFL2016 m. sezonasFK Nadruvis91511Detali istorija
Kauno MFL2015 m. sezonasFK Nadruvis152020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado21170411634+8251
2GREEN TOWN - FK Eagle Team21140710760+4742
3FK Dinamika211209108105+336
4FK Alytis21110108386-333
5FK Rytas2182115671-1526
6FK Fortitudo2182116678-1226
7FK Vilniečiai2170145596-4121
8FK TEC21501659120-6115

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 21

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
43 Varžybų:18
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
29 Varžybų:16
Arnoldas Kunigėlis Komanda:El Dorado
21 Varžybų:13
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
19 Varžybų:15
Paulius Sakalis Komanda:FK Alytis
18 Varžybų:15
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:20
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
17 Varžybų:14
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
17 Varžybų:11
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
14 Varžybų:15
Artur Juchno Komanda:El Dorado
13 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Vitalijus Viršilo Komanda:FK Rytas
0 3
Arnoldas Arbočius Komanda:FK Alytis
0 3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 3
Martynas Rašinskas Komanda:El Dorado
0 3
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 1
Ernest Stupak Komanda:FK Vilniečiai
0 2
Daniel Gunevič Komanda:FK Dinamika
0 2
Dominik Stankevič Komanda:FK Rytas
0 2
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
0 2
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
0 2
Gruodis   2022
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: