Baltic Transline

(Kauno MFL, 2017 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 33.06


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Gintaras BagdžiūnasVartininkas1987-07-30000
29Aidas VaranavičiusVartininkas1997-05-16000
1Justinas PalionisVartininkas1989-12-23000
7Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-20000
13Lukas TrijonisGynėjas1996-07-25500
Adolis RaždiukynasGynėjas1996-01-11000
Vidmantas ŠimašiusGynėjas1991-10-11000
23Šarūnas BertašiusGynėjas1991-12-26000
5Giedrius SlavinskasGynėjas1987-07-25000
12Tautvydas UrbonavičiusGynėjas1995-07-12200
9Simonas LaužikasGynėjas1992-08-28000
16Audrius PetraškaSaugas1987-03-13000
17Nerijus JurkonisSaugas1987-07-05310
Ignas SeleikaSaugas1991-10-21000
Artūras ArmonasSaugas1994-04-22430
Aurimas KubiliusSaugas1995-02-14000
24Arnoldas BendaravičiusSaugas1990-05-05100
Povilas KriliusSaugas1984-06-04000
Karolis GrefasSaugas1991-04-08000
3Dovydas MonkusSaugas1992-07-02100
15Vydmantas ČiburasSaugas1984-11-29000
Giedrius RibinskasPuolėjas1989-08-30100
Karolis GaižaitisPuolėjas2002-05-29000
19Žilvinas RamanauskasPuolėjas1991-05-19410
2Andrius AleknaPuolėjas1985-06-26010
10Andrius BendaravičiusPuolėjas1988-10-19400


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasBaltic Transline121482Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasBaltic Transline122640Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasBaltic Transline1214131Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL2016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado110060+63
2FK Alytis110062+43
3FK Fortitudo110064+23
4FK Eagle Team - Setaltas110053+23
5FK Grija2101109+13
6FK Dinamika210168-23
7FC Žalia Raudona210168-23
8FM Vilniaus Vytis100136-30
9VU MIF200259-40
10VRFM100126-40

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
4 Varžybų:2
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
3 Varžybų:2
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Osvaldas Čipkus Komanda:El Dorado
2 Varžybų:1
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
2 Varžybų:1
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
2 Varžybų:1
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
2 Varžybų:1
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:2
Paulius Obolevičius Komanda:El Dorado
2 Varžybų:1
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
2 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Vaidotas Jarašius Komanda:VU MIF
0 1
Rimvydas Strazdas Komanda:El Dorado
0 1
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Balandis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų partneriai: