Žvėryno bulls

(Oniksas CUP, 2018 m. pirmenybės)
Vidutinis amžius: 46.42

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Renatas SužiedelisVartininkas1982-04-05000
Vladimir TolkačiovVartininkas1984-03-18000
Andrius RakštysGynėjas1983-02-01000
Vidimantas VenckūnasGynėjas1980-12-15000
Genadijus RynkovičiusGynėjas1966-08-25000
Mark StaškėvičGynėjas1975-06-09200
Gabrielius NikonovasSaugas2003-04-23300
Valerij LiachovičSaugas1974-10-18000
Jurijus NikonovasSaugas1970-04-20200
Valdemar PetrovskijSaugas1977-10-18400
Artur PileckijSaugas1989-03-04000
Michail TitovSaugas1980-02-25300
Rimas RamonasSaugas1977-05-24000
Donatas SeliavaSaugas1977-09-13000
Vaidas DaugėlaSaugas1961-01-05700
Rimgaudas VaitkusSaugas1957-09-10000
Aleksandras JegorovasPuolėjas1984-02-14000
Danielius VaitkusPuolėjas1979-03-151100


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasŽvėryno bulls216790Detali istorija
MFL2015 metų sezonasŽvėryno bulls196560Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiŽvėryno bulls41430Detali istorija
Oniksas CUP2024 m. turnyrasŽvėryno bulls103000Detali istorija
Oniksas CUP2023 m. turnyrasŽvėryno bulls104300Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasŽvėryno bulls104120Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsŽvėryno bulls104400Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsŽvėryno bulls103200Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasŽvėryno bulls102821Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasŽvėryno bulls122000Detali istorija
Oniksas CUP2015 m. sezonasŽvėryno bulls121800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado87013214+1821
2FK Eagle Team - Setaltas86023120+1118
3FK Alytis85123622+1416
4VRFM84132824+413
5FC Žalia Raudona84133027+313
6FK Fortitudo83322720+712
7FK Grija84043431+312
8FM Vilniaus Vytis82152745-187
9FK Dinamika81072046-263
10VU MIF80171834-161

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
10 Varžybų:6
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
10 Varžybų:7
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
8 Varžybų:7
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
8 Varžybų:8
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
8 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
7 Varžybų:7
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
7 Varžybų:7
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
1 1
Viačeslav Rodevič Komanda:VRFM
0 2
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Marius Linkevičius Komanda:FK Alytis
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Birželis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: