Baltic Transline

(Kauno MFL, 2018 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 31.55


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
29Aidas VaranavičiusVartininkas1997-05-16000
Titas VizgirdaVartininkas1999-04-08000
1Justinas PalionisVartininkas1989-12-23000
Armantas SlaninaVartininkas1998-07-14010
Adomas SinkevičiusGynėjas1997-12-15100
Laimonas PetraitisGynėjas1998-02-24000
Vidmantas ŠimašiusGynėjas1991-10-11000
13Lukas TrijonisGynėjas1996-07-25100
12Tautvydas UrbonavičiusGynėjas1995-07-12000
7Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-20020
Ignas SeleikaGynėjas1991-10-21000
Karolis GrefasSaugas1991-04-08000
Julius StonkusSaugas1997-12-17000
17Nerijus JurkonisSaugas1987-07-05100
24Arnoldas BendaravičiusSaugas1990-05-05000
Dovydas MonkusSaugas1992-07-02010
16Audrius PetraškaSaugas1987-03-13121
Kasparas KaciucevičiusSaugas1997-01-01010
Ivan HoromanskiSaugas1988-02-03000
Artūras ArmonasSaugas1994-04-22020
Augustas MikalonisSaugas1994-06-19000
19Žilvinas RamanauskasPuolėjas1991-05-19310
2Andrius AleknaPuolėjas1985-06-26730
10Andrius BendaravičiusPuolėjas1988-10-19000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasBaltic Transline121482Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasBaltic Transline122640Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasBaltic Transline1214131Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL2016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado87013214+1821
2FK Eagle Team - Setaltas96123625+1119
3FK Alytis85123622+1416
4FK Fortitudo94323421+1315
5FK Grija95043935+415
6VRFM94233329+414
7FC Žalia Raudona84133027+313
8FM Vilniaus Vytis82152745-187
9FK Dinamika91082153-323
10VU MIF90182239-171

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
12 Varžybų:7
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
10 Varžybų:7
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
10 Varžybų:8
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
8 Varžybų:7
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
8 Varžybų:8
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
8 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
7 Varžybų:7
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:8
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
1 1
Marius Linkevičius Komanda:FK Alytis
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Viačeslav Rodevič Komanda:VRFM
0 2
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 2
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Liepa   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: